+90 262 331 15 69

Sosyal Medyada Biz}

Kocaeli Vaillant Kombi Servisi

Kocaeli Vaillant Kombi Servisi
[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Kocaeli & İzmit Vaillant Kombi Servis

Kocaeli Vaillant Kombi Servis, Satış ve Tamir Merkezi

Arkom Kombi olarak biz, öncelikle müşterilerimizin sorunlarını anlayarak ve istekleri doğrultusunda hareket ederek çalışmaktayız. Müşterilerimizi zor durumda bırakacak uzun süreli ve yüksek bütçeli çalışmalar sergilememekte; sorunlara kaliteli ve pratik çözümler üretebilmekteyiz.

Kocaeli Vaillant Kombi Servisi olarak biz, uzman personelimiz sayesinde sorunlara çözüm üretmede oldukça hızlı davranmaktayız. Tüm çalışmalarımızı uygun fiyatlı olarak sunmakta ve kullandığımız malzemeler ve çalışma yöntemlerimiz için %100 garanti verebilmekteyiz. Bu nedenle Kocaeli ve çevresinde kendisini kanıtlamış başarılı bir kuruluş olduğumuzu belirtmekten de gurur duymaktayız.

EKSİKSİZ YEDEK PARÇA STOĞUMUZ MEVCUT

Kombi tamiri ve kombi bakımı alanında her türlü çalışmayı kolaylıkla yapabilen ve sorunlara başarılı çözümler sunabilen Arkom Kombi, eksiksiz yedek parça stoğu sayesinde de müşterilerini mağdur etmemektedir. Çoğu firmanın yedek parça sıkıntısı çekmesi ve müşterilerini günlerce bazen haftalarca bekletmesi göz önüne alınırsa, firmamızın çalışma prensiplerinin ne denli müşteri odaklı olduğu anlaşılacaktır. Bizler, müşteri memnuniyetini ön plana alarak hareket ettiğimiz için “bekletme” hakkımızı en düşük seviyede tutar ve kısa sürede bozuk parçaların yenisi ile değişmesini sağlarız. Başarımızı borçlu olduğumuz bu çalışma anlayışı sayesinde bugüne kadar birçok ev ve iş yerindeki sorunları kısa sürede çözerek, insanların mağdur olmasını engellemiş olmaktan da büyük mutluluk duyarız.

Kocaeli Vaillant Kombi Servisi%100 garanti ve müşteri memnuniyeti sunan Arkom Kombi, aynı zamanda kombi kart tamiri veya ürün değişimi alanında da aynı başarıları göstermektedir.

arkom kombi klima servisi

 

219 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN