Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 02623311568

ARÇELİK 18.000 BTU İnverter Klima

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ VE KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Anasayfa > ARÇELİK 18.000 BTU İnverter Klima

ARÇELİK 18.000 BTU İnverter Klima

ARÇELİK 18.000 BTU İnverter Klima
 • Soğutma Kapasitesi : 18000 Btu/h
 • Tek Tuş Yumuşak Hava Akışı Yönü : Var
 • Tek Tuşla Temizleme Fonksiyonu : Var

Sıcak ve soğuk havanın en sağlıklı biçimde dağıtımını sağlayan Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18.00 BTU Duvar Tipi Klima, üstün kalitesi ve yüksek performans sağlayan teknik özellikleri ile öne çıkıyor. Daha fazla çevre dostu olan bir ürün tasarlayan Arçelik, ekolojik 18325 A++ klima modeliyle yüksek enerji tasarrufu gerçekleştirmeyi de başarıyor. 

İşlevsel Çalışma Modu Seçenekleri

 • Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18.00 BTU duvar tipi klimanın yıkanabilir filtre özelliği, sürekli olarak temiz hava sirkülasyonunu destekliyor. 
 • Hızlı soğutma ve hızlı ısıtma fonksiyonları sayesinde sıcak ve soğuk havalardaki ideal ortam sıcaklığı en hızlı biçimde sağlanıyor. 
 • Elektrik kesintilerinden sonra yeniden elektrik geldiğinde otomatik olarak devreye giren sistem sayesinde Arçelik Ekolojik 18325 klima, kaldığı yerden çalışmaya devam ediyor. 
 • Anlık güç tüketimi göstergesi ile ısıtma ve soğutma fonksiyonları için ne kadar enerji harcadığını gözlemlemek mümkün.
 • Çoklu programlama özelliği bulunan Arçelik Ekolojik 18325 klima, dilediğiniz zamanda çalışması ve durması için ön programlama yapmaya imkan tanıyor. 

Öne Çıkan Teknik Donanım 

 • Klima Türü: Split 
 • BTU Aralığı: 12001-18000
 • Ses Seviyesi: 27 dB
 • Inverter: Var
 • Enerji Sınıfı: A++

Sessiz ve Fonksiyonel Tasarım

Arçelik Ekolojik 18325 A++ 18.00 BTU duvar tipi klima, 27 dB ses seviyesinde çalışıyor. Uzaktan kumandası yardımıyla tüm fonksiyonları kolaylıkla ayarlanabilen Arçelik Ekolojik klima, otomatik hava sirkülasyonu (Swing) fonksiyonu sayesinde ortamın tüm köşelerine hızlı bir biçimde iklimlendirme sağlıyor. Ürünün ambalaj içeriğinde Arçelik 18325 A++ 18.00 BTU klima ile birlikte uzaktan kumanda cihazı, detaylı kullanım özelliklerinin anlatıldığı kullanma kılavuzu ve garanti belgesi bulunuyor. 

Üstün Arçelik Teknolojisi

1955 yılında İstanbul'da kurulan Arçelik, Türkiye'nin ilk çamaşır makinesini üreterek Türk teknoloji tarihine geçmiş oldu. Zaman içerisindeki yolculuğunu ürünlerine ileri teknolojik gelişmeleri entegre ederek sürdürmeyi başaran Arçelik markası, bugün dünyanın dört bir yanına farklı alt markalarla ürünler ihraç etmeyi sürdürüyor. 

Her Mevsim İklimlendirme

Ürün, akıllı fonksiyonları ve düşük enerji tüketimi sayesinde ev ve ofis kullanımları başta olmak üzere birçok farklı mekanın iklimlendirmesinde başarılı bir performans sergiliyor. Beyaz renge sahip olan Arçelik ekolojik 18325 A++ klima, ergonomik ebatları ve şık tasarımıyla tüm mekanların dekorasyon tarzına uyum sağlıyor. 1 Touch Soft Air özelliğine sahip Arçelik klima, tek dokunuşla yumuşak hava moduna geçiyor. Hızlı, pratik ve çok fonksiyonlu ekolojik 18325 klima, üstün kaliteli ve işlevsel bir ürün olarak kullanıcılardan tam not almayı başarıyor.

SİPARİŞ FORMU

BENZER ÜRÜNLER

Kartla Ödeme İmkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı; Servis Hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek Hattı
Servis öncesi ve sonrası Uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.
Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi ve Klima Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri Klima ve kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede çözüm ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli