Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Arçelik Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi

09 Eylül 2017 15:38
Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi, Tamir, Bakım ve Montaj

Kombiler hayatımızı girdiği andan itibaren hiç şüphesiz ki konfor alanlarımız daha a genişledi. Isınma, ocak ve sıcak su ihtiyacımız artık her an elimizin altında. Kombi denildiği zaman akla ilk gelen de ülkemizin öncü markalarından biri olan Baymak Kombi kendisini ön plana çıkartıyor. Bunun en önemli nedenlerinde bir tanesi de Arçelik Kombi Servisi hizmet standartları ve kalitesidir.

Arçelik Kombi Servisi

Kombinin hayatımızı getirmiş olduğu konforun devamlılığı ve sağlamlığı esastır.  Sürekli arıza çıkaran bir kombi size konfor yerine daha çok sorun ve masraf çıkartacaktır. Bu masraflardan ve sorunlardan kaçınmanın en doğru yollarından bir tanesi de alanında uzan kişilerden destek almak ve doğru tercihler yapmak. Sizlerde Kombi sahibiyseniz ve kombinizle alakalı bir sorunla karşılaşıyorsanız yapmanız gereken en doğru şey Arkom Teknik Servisi ni arayarak alanında uzman teknik kadromuzdan destek almak. Son derece güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışma misyonuyla dikkatleri üzerine çeken Arçelik Kombi Servisi sizlere en sorunsuz  bakım ve onarı hizmetlerini sunmak için hayatınızda.  Sahip olduğunuz cihazın periyodik bakımları ve en sorunsuz şekilde uzun süre kullanmanın o küçük tüyolarını gene siz müşterilerimizi Arkom Teknik Servisi aracılığı ile buluşturuyoruz. ,

Risk Unsurunu Ortadan Kaldırıyoruz

Kombiler bir yakıt kaynağına bağlı olarak çalıştıklarından ve içerisinde bulundurduğu gerek sıcaklık gerekse basınç değerleri ile bazı kullanım metotlarına dikkat edilmesi gereken bir cihaz olarak ön plana çıkıyor. Bu metotlar insan sağlığına doğrudan zarar verebilecek nitelikte olduğu için tüm kullanıcıların dikkat etmesi gereken önemli nüanslardır. Arkom Teknik Servisi olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde sizleri de bu konuda biraz olsun bilgilendirmek bizim en büyük görevimiz. Bu görevi üstlenmemiz deki en temel neden ise siz değerli kullanıcılarımıza verdiğimiz değerdir. Çalışma arkadaşlarımız her sene belirli periyotlar ile temel eğitimlere tabii tutulmaktadırlar. Gelişen teknoloji ve değişen cihazlar neticesinde bu eğitimler kaçınılmazdır. Arçelik Kombi Servisi olarak gerek yeni gerekse eski hiçbir cihazımızı birbirinden ayırt etmeden kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. Montaj ve bakım işlemleri sırasında oluşabilecek sorunları en aza indirgemek bizi sektörde öncü markalardan biri haline getiren özelliğimiz. Arçelik Kombi Tamiri her geçen gün genişleyen müşteri ağı ile sizlere dilediğiniz her yerde hizmet verebilecek standartlara ulaşmış bulunmaktadır. Her nerede olursanız olun kombinizde oluşabilecek her hangi bir sorunda gününüzü mahfetmeye ve mağdur olmanıza hiç gerek yok. Tek yapmanız gereken şey Arçelik Kombi Servisi çağrı merkezlerini tuşlayarak teknik destek talep etmeniz. İzmit Arçelik Kombi Servisi, Kombi tüketimi çok çok kolay olmakla birlikte, kullanım sırasında ve kullanım evvel bilhassa ilgi edilmesi gereken pek çok püf noktası bulunmaktadır. Bahsettiğimiz bu püf noktalardan ilki mekan ve bölgeler amacıyla ideal kombinin seçilmesidir. Zira her kombi marka ve modeli her mekan ve bölge amacıyla ideal olmayabilmektedir. Mekan ve bölgenin her neresine monte edileceği eksper tecrübe sahibi ve tecrübeli bir ekip doğrulusunda keşif hizmetleriyle belirlenmeli, doğru bir şekilde kombinin montajı yapılmalıdır.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.