Size bir telefon kadar yakınız
0 262 331 15 69
Dil Seçin
trende

Arkom Kombi’den avantajlı bakım günleri

13.10.2016
748 görüntülenme
Arkom Kombi’den avantajlı bakım günleri
[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Arkom Kombi’den avantajlı bakım günleri

Arkom Kocaeli Kombi Servisi Kombi ve Petek Temizliği hizmetlerinde 10.10.2017 ve 30.12.2017 tarihleri arasında devam edecek “Kombi ve Petek Temizliği Bakım Günleri” kampanyası başladı.

Arkom kombi kullanıcılarına kampanya süresince indirimli fiyatlarla yaptıracakları bakımlarda ayrıca indirimli yedek parça avantajından da yararlanabilecekler. Düzenli bakım, ısıtma sistemlerinin ömrünü uzattığı gibi verimliliğini artırıyor, yakıt tüketimini de azaltıyor.

Arkom Kombi Servisi, düzenlediği avantajlı bakım günleri kampanyasıyla yüksek müşteri memnuniyeti hedefliyor. Arkom 15 Ağustos – 30 Aralık 2016 tarihleri arasında devam edecek “İndirimli Isıtma Sistemleri Bakım Günleri” kampanyasıyla herkesi bakıma çağırıyor. Isıtma Sistemi kampanyası içerisinde kombi bakımı, petek temizliği, koruma sıvısı, reglaj ayarı ve peteklerin havalarının alınması hizmetlerini komple tek bir programda uygulanmaktadır. Böylece bakım kampanyasından faydalanan kombi kullanıcıları ısıtma sisteminin tamamını güvence altına almış oluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen doğalgaz tüketicileri, 0 262 331 15 69 Arkom servis destek merkezini arayarak, yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefleyen müşteri temsilcilerinden her türlü soru ve sorunlarına yanıt bulabilir, aynı zamanda www.arkomkombi.com web sitesinden detaylı bilgi alabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN