Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 02623311568

Arkom Teknik Bakım Paketi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ VE KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Anasayfa > Arkom Teknik Bakım Paketi

Arkom Teknik Bakım Paketi

08 Ağustos 2015 09:23
Arkom Teknik Bakım Paketi

Arkom Teknik Bakım Paketi ile doğalgaz faturanızdan %30 tasaffuf sağlayabilirsiniz. Ayrıca cihaz bakımları sayesinde cihazlarınızın arızalanmasının önüne geçmiş olacaksınız. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayın.

Cihaz Bakımı

Isınmanızın garantisi olan kombileri size uzun yıllar konfor sağlamaktadır. Bu konforun uzun yıllar ilk günkü performansı ile sürmesi için tüm doğalgaz ile çalışan ısıtma cihazlarının belirli periyotlar da bakımlarının yapılması tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar. Isıtma cihazlarının tüm bakımının bu kriterleri en iyi sağlayabilecek özel eğitimli servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızın performansı ilk günkü seviyesini korur. Arkom servis teknikerleri, cihazın tüm fonksiyonlarını özel ölçü aletleri ile kontrol eder. Bu ölçüm ve değerlendirmeler sonucunda cihazda meydana gelmiş yıpranmaları tespit ederek gerekli düzeltme ve ayarlarını yapar. Bu sayede tüketicimizin cihazının çalışma fonksiyonları garanti altına alınmış olur. Arkom servis teknikerleri  % 100 orijinal yedek parçalar kullanarak cihazın çalışma fonksiyonlarının ilk günkü verimliliğinde çalışmasını sağlar. Tüketicilerimiz orijinal olmayan parça kullanımlarından kaynaklanabilecek arıza ve hatalar ile karşılaşmazlar. Isıtma cihazları yapılan periyodik bakımları ile birlikte uzun yıllar tüketicilerine hizmet eder.

Tesisat Bakımı

Arkom servis teknikerleri “ISI DANIŞMANLIĞI” konusundaki uzmanlıklarını, Isıtma sisteminin tümünde sizlere sunabilmektedirler. Arkom Teknik servisi ısıtma cihazının yanı sıra sistemin diğer önemli parçaları olan radyatör, radyatör vanaları, borulama sistemleri ekipmanların bakım ve yıkama işlemlerini yapar. Tesisat bakımı özel imal edilmiş yüksek basınçlı tesisat yıkama makineleri ve özel kimyasallar kullanılarak gerçekleştirilen bu yöntemlerle ısıtma sisteminde zamanla oluşmuş kireçlenme, tortulaşma ve tıkanıklıklar giderilerek Isıtma sisteminin performansı en üst seviyeye çıkartılmış olur. Sisteminiz sizlerle ilk günkü konfor ve verimliliği sunmaya devam eder. Arkom servis teknikerleri bu işlemleri gerçekleştirirken herhangi bir sökme takma işlemi yapmayacağından evinizdeki mevcut konforunuz bozulmadan sisteminiz adeta yenilenmiş olur. Arkom sunduğu ekonomik servis, bakım paketi ve ek garanti hizmetleri ile her zaman tüketicisinin yanında olmuştur.

Arkom Teknik Bakım Paketi hizmetlerinden yararlanabilmek için 0262 331 15 69’u aramanız yeterli!

Cihaz ve Tesisat Bakımı;

Sizi kabarık faturalardan kurtarır! Cihazın ve tesisatın ömrünü uzatır! Arızaları ve arıza masraflarını en aza indirir! Sağlıklı ve konforlu ısınmanızı sağlar!

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi ve Klima Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri Klima ve kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede çözüm ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
Yukarı