Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 02623311568

Auer Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ VE KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Anasayfa > Auer Kombi Servisi
Auer Kombi Servisi

Kışın soğuğunda yuvanızın ısıtan kombiler tasarruflu aletlerdir. Auer Kombi Servisi ile sürekli çalışır durumda ve istediğiniz sıcaklığı sizlere sağlarlar. Auer Kombi Servisi olarak tavsiyemiz kışın ortasında soğukla baş başa kalmamak için kombinin periyodik bakımını yaptırmanız gerekir. Bu bakım işi de deneyimli uzman kişiler tarafında yapılmalıdır. Aksi halde kombinizin çalışmasında sorun yaşayabilir hatta eski halinde bile kötü duruma gelebilir.

Auer Kombi Servisi
Profesyonel Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kocaeli Auer Kombi Servisi

Auer Kombi Servis kombi kullanıcılarına hizmet vermektedir. Servis konusunda kendisine bir kalite oluşturan firma, kapıda ödeme, orijinal yedek parça değişimi, ücretsiz 1 yıllık işçilik gibi olanaklar sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Ayrıca Auer Kombi Servis ulaşabilmek için telefonunuzla müşteri numarasını tuşlamanız yeterlidir. Yaptıracağınız bakım ve onarımlar hem cebinizde ki paranın kalması açısından hem de kombinizin yıpranmaması açısından çok önemlidir. Yaptırılan bakım kışın ödemek zorunda kaldığınız faturalardan da kurtulmanızı sağlamaktadır. Ayrıca kombinizin tekrar arızalanma ihtimali düşer ve daha sağlıklı bir şekilde ısınmayı sağlar. Bu periyodik bakımların firma yetkilileri tarından yıldan en 1 defa yapılması gerekmektedir. Kombi denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan birçok marka kombi kalitesi ve dayanıklı kombileriyle adından çok söz ettirir hale gelmiştir. Uzman ve deneyimli kadrosu ile vatandaşa hizmetin en iyisini götürmeyi amaçlayan firma Arkom Kombi Servisi ile de hizmetlerini daha geniş bir alana yaymaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmada önce yapılan işin kalitesine dikkat edilmektedir. Kombiler her yıl bakımının yapılması gereken ev aletlerindendir. Bakımı yapılmaz ise hem etrafına tehlike saçar hem de kullanıcısını ağır enerji faturaları altına sokar. Bu sebeple kombi bakımına özen gösterilmelidir. Bu bakım işlemi ise sıradan kişilere değil, işini hakkıyla yapan Auer  Kombi Servisi yetkililerine yaptırılması daha isabetli olmaktadır. Çünkü kusursuz bir hizmet bizim için çok önemlidir.

Arkom Teknik Servisi, Kombi Bakımı, Tamiri ve Montajı

Arkom Teknik servisi ne ulaşmak isteyenler sitede bulunan müşteri hizmetleri numarasından rahatlıkla ulaşabilmektedir. Geniş servis ağı sayesinde Kocaeli, İzmit, Derince, Körfez, Kartepe, Başiskele, Gölcük ilçelerine en kısa sürede ulaşılabilmektedir. Arkom Teknik Servisi bu hizmetleri daha da iyiye taşıyarak, yılların birikimini ve deneyimini de yanına alarak en iyi olma yolunda ilerlemektedir.

Hzimet Bölgelerimiz;

İzmit Auer Kombi Servisi

Derince Auer Kombi Servisi

Körfez Auer Kombi Servisi

Kartepe Auer Kombi Servisi

Başiskele Auer Kombi Servisi

Gölcük Auer Kombi Servisi

İLETİŞİM FORMU

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi ve Klima Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri Klima ve kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede çözüm ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
Yukarı