Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Bakım ve Teknik Destek Hizmeti

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Bakım ve Teknik Destek Hizmeti

Bakım ve Teknik Destek Hizmeti

04 Nisan 2020 14:32
Bakım ve Teknik Destek Hizmeti Bakım ve Teknik Destek Hizmeti, kullanılan, cihaz ve sistemler için teknik desteğin varlığı, müşteride güven oluşturmaktadır. Bakım ve teknik destek hizmeti, üretimden son kullanım aşamasına kadar tüm sürecin bütünleşik olmasını sağlamaktadır. Müşteriye sunulacak olan teknik desteklerin, bakım hizmetlerinin profesyonel olarak yapılması çok önemlidir. Gerekli altyapı oluşturularak, müşteriye satış öncesi ve satış sonrası destek hiç kesilmeden verilmeli, müşterinin ürüne ve markaya olan bağlılığı artırılmalı ve memnuniyeti en üst seviyede sağlanmalıdır. Firmamız, tüm teknik destek ve bakım hizmetlerini ihtiyaca göre alanında uzman personellerle sunmaktadır.

Bakım ve Teknik Destek Hizmeti

Bakım ve teknik destek konusunda, profesyonel hizmet vermeye çalışıyor ve müşterilerimizin tüm taleplerini karşılıyoruz. Sektörümüzde daha güvenli ve kaliteli hizmet verebilmek için tüm seçenekleri kullanıyoruz. Hizmet seçeneklerimizi şu başlılar altında toplayabiliriz;
 • Telefon destek hizmeti
 • Uzaktan destek hizmeti
 • Yerinde destek hizmeti
 • Periyodik bakım hizmeti
 • Arıza onarım hizmeti
 • Destek uzmanı hizmeti
Tüm Bakım ve Teknik Destek Hizmeti tam donanımlı olarak eğitimli personellerimiz ile sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizi her zaman raporluyor ve hizmet kalitesini yakından takip ediyoruz. Bu yöntem ile müşterilerimize verdiğiniz hizmetin kalitesini sürekli artırmaya, müşteri memnuniyet oranını %100 seviyesinde tutmaya çalışıyoruz.

Sınırsız Destek Hizmetleri

Firmamız, 7/24 teknik destek sağlamaktadır. Sınırsız teknik destek ve bakım hizmetlerimizde, verimliliği artırabilmek için tüm çalışmaları yapıyoruz. Verilen hizmetlere önem veriyor ve hizmetlerin sınırsız olmasını sağlıyoruz. Hizmetlerimiz ile müşterilerin bizler için değerli olduğunu, her zaman yanlarında olabileceğimizi gösteriyoruz. Sınırsız teknik destek ve bakım hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimize sunduklarımız şunlardır;
 • Satış öncesi danışmanlık hizmeti
 • Satış desteği
 • Uygun ürün seçimi ve ürünün zamanında teslimi
 • Satış sonrası destek hizmetleri
 • Ürün kullanımı eğitimi
 • Bakım anlaşma desteği
 • Her türlü yedek parça güvence desteği
 • Yenileme desteği
Verdiğimiz hizmetlerimizde her zaman en önemli hedefimiz müşteri memnuniyeti olmaktadır. Kullanım aşamasında, periyodik bakım desteklerimiz ile ürünün daha güvenli ve sorunsuz kullanılmasını sağlıyoruz.

Telefonla Destek Hizmeti

Müşterilerimize daha hızlı ve güvenli hizmet verebilmek için teknik destek ve bakım sözleşmeleri yapıyoruz. Sözleşmeli müşterilerimizden gelen destek çağrıları her zaman öncelikli olarak değerlendirilmektedir. Çağrı merkezimizi arayan müşterilerimizin destek taleplerinde, yardım istedikleri konulardaki uzman elemanlarımıza yönlendirme yapıyoruz. Uzman elemanlarımız, müşterimizin belirtmiş olduğu talepleri ve sorunları hızlı bir şekilde değerlendiriyor, sorunların çözümü için en iyi çözüm önerilerini sunuyor. Destek talep edilen sorunun çözülüp çözülmediği teyit edildikten sonra, müşteri memnuniyeti sağlanarak, telefon destek hizmeti işlemleri sonlandırılıyor.

Uzaktan Bakım ve Teknik Destek Hizmeti

Yazılımsal sistemler için müşterilerimize uzaktan destek hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin, bilgisayar sistemlerinde oluşan birçok sorunu, daha hızlı çözebilmek için uzaktan destek hizmetlerimizi sunuyoruz. Teknik destek hizmetlerimiz sayesinde, sistemlerde oluşan sorunları, anlaşmalı müşterilerimize uzaktan erişim sağlayarak çözmeye çalışıyoruz. Kullanmış olduğumuz güvenilir erişim yazılımları ile müşterimizin sistemine erişim yapıyor, tüm sistemi kontrol ediyor, meydana gelen sorunların yazılımsal yönlerin hemen gideriyoruz. Oluşan sorunlar yazılımsal değilse bunu tespit ediyor ve yerinden destek hizmeti seçeneklerini kullanmaya başlıyoruz.

Yerinde Bakım ve Teknik Destek Hizmeti

Teknik destek ve bakım hizmetlerimizden sınırsız bir şekilde faydalanmak isteyen müşterilerimiz firmamız ile bakım sözleşmesi imzalamaktadır. Servis çağrı merkezimize ulaştıklarına ve yaşadıkları sorunları bildirdiklerinde, teknik ekiplerimiz ile yerinde destek hizmeti veriyoruz. Yapılan anlaşmaya göre teknik ekiplerimiz, yerinde, sistemi incelemekte ve oluşan sorunları tespit etmekte, gerekli bakım hizmetini vererek sorunun hemen çözülmesini sağlamaktadır. Bakım ve Teknik Destek Hizmeti müşterileri bildirmiş olduğu sorun ve daha sonra oluşabileceği görülün sorunlar, uzman personellerimiz tarafından giderilmektedir. Sistemin verimli çalışması sağlanarak, yerinde destek ve bakım hizmetimizi tamamlamış oluyoruz. Müşterilerimizden gelen tüm çağrılara anında dönüş yapıyor, gerekli hizmeti almalarını sağlıyoruz.

Arıza Bakımları

Kullanılan sistemlerde, elektriksel, fiziksel ya da farklı nedenlerle çeşitli arızalar oluşabilecektir. Oluşabilecek olan arızaların zamanında ve doğru olarak giderilebilmesi için bakım hizmetlerimizi her zaman ve teknik personellerimiz ile veriyoruz. Yetkisiz ve bilgisiz kişilerin yapacakları müdahaleler, çoğu zaman arızaların giderilmesini değil daha büyük arızalara sebebiyet verilmesine neden olabilecektir. Bunu için tüm bakım hizmetlerimizi, eğitimli, alanında uzman, profesyonel ekiplerimiz ile veriyoruz. Müşterilerimizden gelen bakım hizmetlerinde, ekiplerimiz hem ekipman hem de bilgi bakımından donanımlı olarak gönderiyoruz.

Periyodik Bakım Destek Hizmeti

Bakım ve Teknik Destek Hizmeti ile tüm sistemlerde, periyodik klima bakımı, sistemlerin arıza yapmasını önlemekte ve sistemin daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. Müşterilerimiz, firmamıza ulaşarak, kullandıkları sistemler için düzenli periyodik bakım hizmeti talep edebilirler. Kullanılan sisteme ve ihtiyaç durumuna göre periyodik bakım takvimi belirliyor, günü geldiğinde, müşterimizin talebi olmadan tüm sistemin periyodik bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz. Periyodik bakımlarda, cihazın komple kontrollerini yapıyor, bağlantılarını kontrol ediyor, varsa arızalarını tespit ederek gideriyoruz. Verdiğimiz periyodik bakım hizmetlerimiz sayesinde, cihazların arıza yapmadan çalışmasını ve kullanım ömürlerinin uzamasını sağlıyoruz. Tüm müşterilerimize sunduğumuz periyodik bakım destek hizmetlerimi, güvenli kullanımın yanı sıra verimliliği artırarak çeşitli ekonomik faydalarda sağlamaktadır.

Uzman Desteği

Müşterilerimiz bizlerden, farklı zamanlar için uzman desteği talep ettiklerinde, kendilerine hizmet verecek olan uzmanlarımızın atamalarını yapıyoruz. Bu uzmanlarımız, müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde oluyor ve müşterilerimizin sorunlarına ilk müdahaleleri yapıyorlar. Bu hizmetlerimiz ile oluşabilecek olan sorunları önceden görüyor, oluşmasını önlüyor ya da oluşan sorunları hızlı bir şekilde çözümü kavuşturuyoruz. Uzman destek hizmetlerimiz ile tüm işlemlerin daha profesyonel yapılmasını sağlıyoruz. Kocaeli Bakım ve teknik destek konusunda güvenilir hizmetler sunan firmamız, tüm hizmet seçenekleri ile müşterilerimizin yanında olduğunu her zaman göstermektedir.

7/24 Profesyonel Destek

Bakım ve Teknik Destek Hizmeti, müşterilerimizin yanında olabilmek, müşterilerimizin istedikleri zaman bizlere ulaşabilmesi ve her türlü sorunlarına en kısa sürede çözümler bulabilmek bizleri daha da güçlendirmektedir. 7/24 çağrı merkezimiz üzerinden hizmet veriyoruz. Hizmet sözleşmesi bulunan müşterilerimize tüm hizmetlerimiz anında verilmektedir. Profesyonel destek hizmetlerini sağlayabilmek için geniş kadromuzun sürekli eğitilmesini, alanlarında uzmanlaşmalarını sağlıyoruz. Hizmet seçeneklerimiz için teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, sistemlerimizin güncellenmesini, elemanlarımızın yeni sistemler hakkında bilgilendirilmesini sağlıyoruz. Verdiğimiz hizmetler ile müşterinin, markaya, ürüne ve hizmetlerimize güvenini artırıyoruz. Uzman kadromuz ile müşterilerimizden gelen talepleri değerlendirerek, en çok karşılaşan sorunların, arıza türlerinin analizlerini doğru yapmaya çalışıyoruz. Bu analiz çalışmalarımız vereceğimiz, bakım ve teknik destek hizmetlerinin kalitesini artırmaktadır. Hizmetlerimizdeki kalite arttığında müşteri memnuniyeti artmaktadır. Vermiş olduğumuz tüm hizmetler, müşterilerimize maddi ve manevi karlılık sağlamaktadır.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.