Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Başiskele Altus Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Başiskele Altus Klima Servisi

Başiskele Altus Klima Servisi

Başiskele Altus Klima Servisi

Başiskele Altus Klima Servisi seçeneği konusunda fazlasıyla yardımcı olan bir firmadır. Başiskele Altus Klima Servisi ihtiyaçlarınızda yetkili olan klima servisleri arasından seçim yapabilirsiniz. Servise olan güveniniz birçok konuda daha rahat hissetmenize ve daha çok memnun kalmanıza neden olur. Bunun için servisten beklentileriniz ile onların sunduklarını fayda ekseninde düşünmek gerekir. Klima hem soğutma hem de ısıtmada kullanılan iklimlendirme kategorisinde bir beyaz eşyadır. Klimanın kullanımı sık olduğundan dolayı servis ağı konusunda kullanıcıların kendilerine güven veren bir servis ile çalışması oldukça önemlidir. Maliyetler de işin içine eklendiğinde seçeceğiniz servisin araştırılması zorunlu bir durum olacaktır. Klima servisi yanlış olduğunda bitmeyen tamirler, zamanında teslim edilmeyen klimalar ortaya çıkabilir. Bundan dolayı detaylı bir şekilde araştırma yapmak gerekir.

Başiskele Altus Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

 Başiskele Altus Klima Servisi

Başiskele Altus Klima Servisi talep ettiğinizde klimanızın sorunlarını gidereceğinden emin olmalısınız. Klimanızın bakım işlemleri için anlaştığınız servis sayesinde oldukça fazla avantaj elde etmeniz söz konusu olur. Bunlar:

 • Maliyetin azalması
 • Performans artışı
 • Faturalarda azalma
 • Dengeli soğutma ve ısıtma
 • Klimanın daha iyi hizmet vermesi
 • Klima konusunda daha az sorun yaşanması şeklinde sıralanabilir.

Bakım kişisel olarak kullanıcı tarafından yapılandan oldukça farklıdır. Çünkü kullanıcıların 15 günde bir yaptıkları klima bakımları sadece hava filtrelerinin temizlenmesinden ibaret olur. Bunun için de sadece filtreler çıkarılmalı ve ardından da temizlenmelidir. İç ünitede bulunan filtreler sayesinde havanın daha temiz olması sağlanır. Bu bakımdan farklı olarak elektrikli aksamların kontrolü yapılır. Klimanın hareketli olan alanlarının kontrol edilmesi gerekir. Başta motoru olmak üzere elektrikle alakalı bir durum olup olmadığına bakılır. İç ve dış ünite temizlenir. Hava kalitesi ölçülür. Buna benzer şekilde yapılan bakımların tamamlanmasından sonra servis sizin için uygun olan diğer bakım tarihi konusunda bilgi verecektir.

Başiskele Altus Klima Servisi Tamir ve Onarım İşlemleri

Başiskele Altus klima servisi imkanlarından yararlanmak istemenize neden olacak en temel etmenlerin başında genel olarak tamir ve onarım adımları bulunur. Tamir işlemlerinde çeşitli arızaların giderilmesi ve gerekli olması durumunda da yedek parça kullanımı gibi seçeneklerin değerlendirilmesi gerekir. Kullanıcıların yedek parça konusunda servisten aldıkları bilgiler önemlidir. Çünkü neden kullanılması gerektiği noktasında açıklama yapılması gerekir. Teknik konudan anlamayan ve parçanın gerçekten değiştirilip değiştirilmemesi gerektiğine karar veremeyen kullanıcının bu konuda ikna edilmesi ve bilgi alması şarttır. Yedek parça değişiminde orijinal parça kullanmak da bir başa önemli tamir detayı olarak göze çarpar. Garantili ve faturalı bir şekilde sunulan bu işlemler tamir ve bakım işlemlerinde oldukça gereklidir. Altus marka bir klimanız olduğunda Başiskele Altus Klima Servisi aramanız gerekir. Servis seçimi sonrasında ne kadar yarar sağlayacağınızın ortaya çıkmasına imkan verecektir. Bunun için servis seçerken:

 • Yeterli eleman sayısının olması
 • Eleman donanımlarının yeterli olması
 • Maliyetlerde uygunluk
 • İletişim konusunda uzman olunması gibi detaylar önemlidir.
 • Kullanıcı yorumlarına da bakılması önerilir.

Müşterilerinin memnun olmasına neden olan bir servis sizin de memnun kalmanıza olanak tanıyacaktır. Servis konusunda yeterli araştırma yapmadığınızda alacağınız fayda fazlasıyla yok olur. Bunun yerine daha çok zarar gören klimanızın masraf ve sorunlarında artışlar yaşanır.

Başiskele Altus Klima Servisi Nasıl Bir Servis Olmalıdır?

Servisten yararlanmak elemanların kalitesi ile değerlendirilmesine neden olur. Başiskele Altus Klima Servisi arayanların ekip ve donanım konusunda yeterli bir firma seçmesi tavsiye edilir. Çünkü iletişim için aradığınızda size uygun randevuyu veren ve saha ile iletişime geçilmesini hızlandıran bir servis tercih etmeniz beklemenizi engeller. Ayrıca servisin elemanlarının adrese ulaştıktan sonra sorunun ne olduğunu anlaması ve değerlendirmesi de bir başka uzmanlık alanıdır. Hızlıca yapılan değerlendirme sonucunda aktarılan bilgi ve buna bağlı olarak ortaya çıkan kısa teslimat süreleri müşteri memnuniyetinde önemlidir. Müşteriler ekiplerden bilgi konusunda da yardım almak isterler. Çünkü yedek parça değişimi başta olmak üzere bilgi almadan yapılan tüm işlemler servis ekiplerinin olumsuz değerlendirilmesine neden olur.

İletişim Neden Önemlidir?

Altus Klima Servisi için herhangi bir işlem gerektiğinde iletişime geçmeniz gerekir. İletişim için birden fazla seçenek olması önemlidir. Bu seçeneklerin tamamına cevap veren bir firma ile çalışmak hemen sorunuza cevap almanıza neden olur. Randevu için aradığınızda hemen randevu oluşturulur. Olabilecek en yakın sürede randevu verilmesi sağlanır. Randevu için adrese ulaşmadan önce ekipler tarafından adres aranır ve gelinecek olan zaman dilim tekrar hatırlatılır. Buna göre iş akışı bozulmamış ve işlemlerin tamamı yapılmış olur. Teslimat noktasında da net bilgi verilmesi iletişim konusunda başarılı bir örnektir. Bunun için iletişim kanallarını etkin kullanan bir servis söz konusu olmalıdır.

Maliyetlere Etki Edenler Nelerdir?

Maliyetler her tüketici için olduğu gibi Altus marka kliması olan bir tüketici için de önemlidir. Maliyetlere etki eden en büyük durum yedek parça olarak sayılır. Depolama imkanı olan ve bu sayede daha uygun fiyatlar ile toptan satın alma şansı olan firmalar daha uygun rakamlar sunar. Aynı zamanda çeşitli kampanyalar da bu maliyetlerin düşmesine neden olacaktır. Kampanyaların içeriklerine bakarak bu konuda size uygun olan paketi seçmelisiniz. Paket seçtikten sonra da bakım, tamir ve onarımlarınızı daha uygun şekilde yaptırabilirsiniz.

Teslimat Süresine Uyulması Neden Gerekir?

Müşteriler sıklıkla kullandıkları bir ürün olan klimayı teslim ettiklerinde yeniden ne zaman teslim edileceğini bilmek isterler. Bunun nedeni klimanın olmamasının sorun oluşturacak olmasıdır. Teslimatla alakalı süre vermek için hem yeterli tecrübeye hem de gereken iş hakimiyetine sahip olmaya gerek vardır. Bu olmadığında verilen tüm süreler daha uzun olacaktır. Müşteri memnuniyeti için en yakın zamanda yapılan çözümler önem taşır. Böylece müşteri olağan yaşam kalitesinden uzaklaşmadan ve kısa süre içinde çözüm bulunan Başiskele Klima Servisi ile çalışmanın rahatlığını yaşayarak memnun kalır.

Müşteri Memnuniyetini Ne Etkiler?

Müşterilerin memnun kalması için maliyetlerin uygun olması gerekir. Paket fiyatlar veren veya uzun zamandır çalışıyor olmasından dolayı bilinen bir servis olan yerler daha uygun olacaktır. Uygun olmasından dolayı müşteri memnuniyetine etki eder. Maliyetleri azaltan ve daha iyi işçilik sunan bir servis de memnun kalınmasına neden olacaktır. Müşterileriyle iletişim kurma konusunda gereken detaylara dikkat eden bir yer olduğunda her konuda destek alabilirsiniz. Bunun için seçeceğiniz firmayı dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. En sonunda pişman olmamak adına en başından araştırma yapılmalıdır.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.