Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Başiskele Ariston Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Başiskele Ariston Kombi Servisi

Başiskele Ariston Kombi Servisi

12 Aralık 2015 18:00
Başiskele Ariston Kombi Servisi

Başiskele Ariston Kombi Tamir, Bakım Servisi

Arkom Teknik olarak tüm kombi sorunlarınızı aynı gün çözüyoruz. Başiskele Ariston Kombi Servisi, olarak Sizi, “parçası yok”, “3 gün sonra tamamlarız”, “bir haftaya ancak biter”, “kombiyi değiştirmeniz lazım” gibi cümlelerle oyalamıyoruz.

Başiskele Kombi Servisi olarak Geniş servis ağımız, uzman personelimiz, yedek parça stoğumuz ve çalışma azmimiz en büyük güvencemiz. Tüm kombi sorunlarınıza çözüm üretmek için buradayız. Sorunsuz ve sıcak bir kış geçirmenizi dilesek de tüm kombi sorunlarınızda bir telefon uzağınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.

Başiskele Ariston Kombi Servisi

Başiskele Kombi Servisi olarak, tüm Ariston ürünlerine ait orijinal yedek parçaları bulunduruyoruz. Oda Termostatı kumanda ve diğer kontrol sistemleri için tüm yedek parçaları bizlerden talep edebilirsiniz. Servis hizmetlerimizde, cihazlardaki arıza tespitlerini yaptığımızda, arızalı olan parçaları, tamir ediyor ya da orijinal yedek parçaları ile değiştiriyoruz. Orijinal yedek parça değişim hizmetlerimizde, müşterilerimize her parça için garanti veriyoruz. Arıza tamirlerinde, oluşan arızanın durumuna ve oluşma nedenine göre parça değişimine gerek olup olmadığına karar veriyoruz. Uzman ekiplerimiz, cihazların güvenli çalışabilmesi için tüm parçaların ve sistem bütünün kontrollerini yapıyor. Uzman kadromuz ile beraber sizlere 7/24 hizmet ederken, Başiskele Kombi Servisi bölümünde ki bütün bakım ve tamir ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Genellikle de banyomuzda en çok kullanım alanını meydana getiren kombileriniz de aşırı yüklenme bulunduğu anda ciddi anlamda hasarları meydana getirmektedir. Bu yüzden de vakit vakit bakım ve tamirlerinizi gerçekleştirmeniz daha uzun ömrü ele alacaktır.

Geniş Servis Ağı, Uzman Kadro

Başiskele Ariston Kombi Servisi gereksiniminiz da bizi arayarak günün her saati bizlerden destek alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile beraber gece gündüz her vakit sizlere bir telefon kadar yakınız. Ariston Kombi Servisi hizmetimiz ile bölümünde gerektiğince tecrübeli ekibimizle beraber yerinde incelemelerle işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kombilerinize gerçekleştireceğiniz bakımlar yardımıyla daha çok kullanım alanını oluştururken sizlerin de can güvenliği amacıyla ihmal etmemeniz yararlı olacaktır. Ariston yıllardır bu alanda en kaliteli kombileri üreterek müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Gerek parçaları ve gerekse de bakımı ile gerektiğince cüzi bir sunum sağlayan arkomkombi.com geniş hizmet ağı yardımıyla de bütün gereksiniminize cevap vermektedir, sizlerin de Ariston kombiniz varsa ve servisimizden yararlanmak istiyorsanız derhal bizleri arayın. Ariston Marka Kombilerinizin Onarımı ve Bakımı amacıyla 0 262 331 15 69 ya da 0 262 331 15 68 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Ariston marka kombilerinizin her türlü sorununda geniş yedek parça stoğumuzla kısa süre içinde çözüm üretiyoruz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede Çözüm Ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
Arkom Teknik® | Tüm Hakları Saklıdır.
Yukarı