Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Başiskele Bosch Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Başiskele Bosch Kombi Servisi

Başiskele Bosch Kombi Servisi

03 Mart 2020 07:32
Başiskele Bosch Kombi Servisi

Başiskele Bosch Kombi Tamir, Bakım Servisi

Konforlu ısınma ve kesintisiz sıcak su kullanımının çözüm adresi Başiskele Bosch Kombi Servisi dir. Isınma ve kullanım amaçlı sıcak su üreticisi kombi aygıtları özellikle kış mevsimi olmak üzere her mevsim konutların gülen yüzü olmaya Başiskele Bosch kombi servisi ile devam etmektedir. Kullanım sıcak su teminini ve ısı üretimini bu cihazlarla aynı anda sağlamak mümkündür. Yani, kombi cihazları  ısıtma işlemini görürken aynı zamanda sıcak su kullanımı sağlamaktadır.

Başiskele Bosch Kombi Servisi

Başiskele Bosch Kombi Servisi her tür kombi işini rahatlıkla ve kısa sürelerde çözmektedir. Kombi cihazının uygun bir duvara montaj yapıldıktan sonra ısıtma devresi ile sıcak/soğuk su boru hattının cihaza bağlanması ve gaz beslemesinin tamamlanmasıyla cihaz kullanıma hazır hale getirilir. Akabinde hem ısı hem sıcak su hayatın içerisinde kullanıcılarına kolaylık sağlamaya başlar. Bu imkânın devamı ise periyodik bakımlara ve uzman onarımlara bağlıdır. Kombi Servisi bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olmak üzere üç tip kombi cihazıyla da ilgilenmektedir. Kombi cihazlarının atık gazı atış ve yanma için gerekli oksijeni alma şekillerine göre bacalı ve hermetik tipleri bulunmaktadır. Son yıllarda ise gelişmiş yeni bir teknolojide yoğuşmalı kombiler devreye girmiştir. Kombinin çeşidi ne olursa olsun önemli olan bu sistemin ayakta kalması ve ömrünün uzun olmasıdır. Başiskele Bosch Kombi Servisi ile kalorifer sistemlerinizin ömrü önleyici ve koruyucu bakımlarla uzatılmaktadır. Profesyonel tamirat işlemleri ile sonrası sıkıntısız bir kullanım da sağlanmaktadır. Bunun için servisin yönergesini uygulamak ve başkalarının sisteme müdahalesini de engellemek gerekmektedir.

Başiskele Bosch Kombi Bakımı

Yoğuşmalı kombilerin bakımı  Başiskele Bosch Kombi Bakımı konseptinde en uygun şekilde halledilmektedir. Yoğuşmalı modeller de bacadan atılan atık gaz içerisindeki su buharı yoğuşturularak içerisindeki gizli ısının sisteme ön ısıtma olarak dâhil edilmesi sağlanmaktadır. O yüzden bu kombilerin bakımı mutlaka uzman servisçe yapılmalıdır. Başiskele Bosch Kombi Servisi ile gelişmiş kontrol sistemleri gözden geçirilmekte ve kullanıcılarına farklı konfor beklentileri kapsamında hizmet imkânı sunmaktadır. Söz konusu konforun devamı ise iyi bir bakım konseptiyle sağlanmaktadır. Başiskele Bosch Kombi Bakımı ile atık gazı cihazdan uzaklaştırma ve yanma için gerekli oksijeni temin etme şekillerine göre temelde ikiye ayrılan kombiler güvende ve sağlık çalışılması için gereken tüm çalışmalar yapılmaktadır. Bu temel ayrımda hem bacalı hem de hermetik kombiler her zaman iyi bir bakım istmektedir.

Başiskele Bosch Kombi Tamiri

Bir kombi çalışmasına rağmen ısı üretmiyorsa Başiskele Bosch Kombi Tamiri ile profesyonel bir çözüm sonrası istenilen duruma kavuşturulur. Bunun için mutlaka termostat derecesi kontrol edilmelidir. Ayrıca dönüş hattı filtre tıkanıklığı elden geçirilmeli, petek vanalarının hem girişi hem de çıkışı kontrol edilmeli, petek ve boru hattı temizlenmelidir. Daha detaylı bir çalışma ise kombinin bulunduğu mekanda uzman servisçe gerçekleştirilmelidir. Patlamalı bir şekilde çalışma sergileyen kalorifer sistemlerinde Başiskele Kombi Servisi hemen sisteme müdahale ederek sorunu çözmektedir. Elbette bunun için gaz ve çakmak ayarlarını uzman bir teknisyenle gerçekleştirmek gerekiyor. Sebebi ise tahminen kombi içerisindeki gaz birikmesidir. Başiskele Bosch Kombi Tamiri sıcak su açılması esnasında peteklerde çok ısınma oluyorsa kısa süreler içerisinde bu soruna açıklık getirecektir. Bunun ise ilk nedeni normal şartlarda yalnızca musluğa ulaşması gereken sıcak su ikiye bölünüyor demektir. Dolayısıyla kombi su açıldığında kalorifer bölümündeki kapatma işlemini gerçekleştirmiyor demektir. Bu durum ise mutlaka kombi başında işin ehli tarafından halledilmesi gereken bir sorun örneğidir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.