Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi

Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi

Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi

İşinde uzman olan Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi çalışanlarının hepsi konu ile alakalı her türlü eğitimi alarak işlerine başlamaktadır. Bunun dışında müşteriye nasıl hitap edileceğini, müşteriyle nasıl iletişime geçileceğini çok iyi bilerek işlerini dört dörtlük gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla iyi bir iletişim ile başlayan sürece işin kalitesi de eklenince müşteri memnuniyeti en üst seviye de karşılanmış olmaktadır.

Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi

Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi elemanları işini iyi bilen ve saygıda kusur etmeyen bir ekiple yollarına devam etmektedir. Şu ana kadar aldığımız geri dönüşlerdeki memnuniyet oranı hem şirketimizi hem de çalışanları motive edetmektedir.  Bir sonraki işlerinde daha da başarılı olmaktadır. Dolayısıyla kombilerinizin her türlü sorunu ve çözümü konusunda eğitim almış ekiplerimiz, her marka ve model kombi için de bakım yapabilme becerisine sahiptir. Kombiniz ister eski isterse de yeni olsun cihazlarınız, tesisatlarınız ve kalorifer peteklerinizin profesyonelce bakımları yapılarak her mevsime hazır hale getirilmektdir. Başiskele Kombi Servisi tüm detayları bakım esnasında da sizlere sunmaya devam ederek aynı zamanda ustaca bir işlemle kombileriniz her an çalışır vaziyette tutulmasını sağlamaktadır. Bir kombinin bakımının yapılması kombi yıl boyunca sorunsuz çalışır ve derecesini çok yükseltmenize gerek kalmadan evinizde sıcaklık anlamında yüzünü güldürürsünüz. Bu servisimiz mesleki ve teknik donanıma sahip ekiplerce her zaman eksiksiz bir bakım ve tamirat hizmeti gerçekleştirmektedir. Kombiniz için ihtiyaç olan bakım, açıp kapatmak veya suyu kontrol etmekle tamamlanmayacak kadar önem arz eden bir konudur. Unutulmayacak önemli bir konu ise bakım hizmeti kısa sürede tamamlanamayacak ve belki uzun sürebilir. Dolayısıyla bulunduğunuz mekanı ve her şeyinizi rahatlıkla ekiplerimize bırakarak içiniz rahat edebilir. Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi ni evinize işyerinize çağırdığınızda isterse bir problem için olsun isterse de bakım için olsun süreçte tüm detaylar en iyi şekilde incelenir. Bu arada kombi bakımı ile ya da tamiratla birlikte cihazın genel performansına bakılır. Cihazınız, tesisatınız ya da petekleriniz hakkında siz kullanıcılar en özgün detaylarla bilgilendirilir. Böylece  sorunsuz bir kombinin kışın sizi ısıtabilmesi için bir olumsuz gerekçesi kalmamış olur. ayrıca sıcak su ihtiyacınızı da en soğuk zamanlarda bile karşılar vaziyete gelerek sorunsuz bir şekilde hayatınıza devam ederseniz.

Başiskele Demirdöküm Kombi Bakımı

Bir kombinin bakımı nasıl yapılır konusunun üstadı Başiskele Demirdöküm Kombi Bakımı  gerçekleştiren servisimiz her konuya hassasiyetle yaklaşarak çözüm üretmeye çalışmaktadır. Bu doğrultuda elbette içerik ve nitelik olarak bakıldığında eski ve yeni kombi modelleri için bakım şekli değişebilmektedir. Bu nedenle alanında uzman olan ve deneyimli elemanlar öncelikle kombinin çalışıp çalışmadığını tespit ederek işlerin başlamaktadır. Başiskele Demirdöküm Kombi Bakımı ile kombinin sıcak su ve kalorifer çalışması konusunda nasıl tepki verdiği kontrol edilerek sürece devam edilir. Herhangi bir kaçak durumu olup olmadığı teknolojik cihazlarla kontrol edilir. Bu aşamada belki hermetik bir kombi kullanılıyorsa hemen fan kontrol yapılabilir. Eski tipde bir kombi ise gazı baca ile atan kombilerin limit değerleri gözden geçirilebilir. Belkide sonrasında temizleme işlemi yapılabilir. Başiskele Demirdöküm Kombi Bakımı ile önemli olan diğer bir süreç ise kritik güvenlik aksamları kontrolüdür. Tüm kontrollerinin yapıldıktan sonra  diğer bakım rutinlerine geçilebilir.

Başiskele Demirdöküm Kombi Tamir Servisi

Profesyonel bir kombi servisi kapsamında Başiskele Demirdöküm Kombi Tamiri ile çalışmayan cihazlarınıza acil bir şekilde çözü üretilerek can sıkıntınız ortadan kaldırılmaktadır. Tamir sonrası bir bakım da gerekiyorsa sizlerin görüşleri doğrultusunda bunlar da yapılmaktadır. Sıcak su ve kalorifer kontrolü ile Başiskele Demirdöküm Kombi Tamiri tüm arıza ve çalışmayan cihazlarınızın yanındadır. Başiskele Demirdöküm Kombi Tamiri ile sizlerin hayal edemeyeceği bir hızla ekipleriniz bulundunuz yer çok kısa sürelerde ulaşarak sorunlarınızın çözümü olmaya devam etmektedirler.

Kombi Servisinde En İyi Hizmet Kalitesi

Başiskele ve çevresinde, güçlü servis ağı ve uzman ekibiyle tüm kombi sorunlarınıza en hızlı çözümleri üreten Başiskele Demirdöküm Kombi Servisi Arkom Kombi, her türlü sorun ve şikayetinizde sizlere destek olmaya devam etmektedir.

Geniş yedek parça stoğu ile hızlı servis hizmeti

Başiskele Demirdöküm  Kombi Servisi ve diğer kombi markalarında en geniş parça stoğu ile sizleri parça beklemek gibi durumlarla yüz yüze bırakmıyor ve sorunlarınızı en kısa yoldan çözüyoruz. En sık karşılaşılan sorunlardan birisi olan parça yanması ve kullanılmayacak şekilde arızalanması durumlarında, sizleri "parça bekliyoruz","elimizde parça yok" gibi bahanelerle oyalamadan, en hızlı şekilde sorunlarınıza çözüm üretiyor ve sizi bu kış gününde mağdur etmiyoruz.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Arkom Teknik için müşterileri herşey demektir. Siz değerli müşterilerinin tüm sorunlarına % 100 garantili hizmeti ile destek olan firmamız ayrıca % 100 Müşteri Memnuniyeti prensibinden de sapmadan çalışmalarını sürdürmektedir. Başlıca hizmet noktalarından birisi olan Başiskele demirdöküm kombi servisi olarak size en hızlı çözümü sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Kocaeli'nin En Güvenilir Garantili Kombi Servisi

Arkom Teknik, sorunsuz ve sıcak bir kış geçirmenizi diler.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.