Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Beko Klima Servisi, Montajı ve Bakımı

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Beko Klima Servisi, Montajı ve Bakımı

Beko Klima Servisi, Montajı ve Bakımı

12 Aralık 2017 20:02
Beko Klima Servisi, Montajı ve Bakımı

Beko Klima Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Klimalarınızın tüm yıl boyunca sorunsuz çalışmasının adresi Beko Klima Servisi dir. Günümüzde insanlar konforlu, modern ve kaliteli bir yaşama ortamı sağlamak için iklimlendirme sistemlerini hiç olmadığı kadar yoğun bir şekilde kullanmaktadırlar. Aynı zamanda klimaların kullanımı gelir seviyesindeki artış ile birlikte artmaktadır ve bununla paralel olarak elektrik harcamalarında da artış gözlenmektedir. Bu sebeplerle artan ihtiyaca yönelik klima kullanımın konforunu arttırmak ve yoğun kullanımdan doğan enerji ihtiyacı azaltmak için Beko klima servisleri tüm çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir.

Beko Klima Servisi

Beko Klima Servisi kaynama noktası oldukça düşük olan soğutucunun buharlaşma-yoğunlaşma döngüsüyle sağlanan ısı transferinden faydalanarak çalışan klimalar için çalışma garantisi olmaya devam etmektedir. Bu kapsamda klimalarda; soğutucu, kompresör, yoğunlaşma bobini, genişleme valfi ve buharlaşma bobininin olduğu kapalı bir sistemde, kompresör vasıtasıyla dolaştırılmaktadır. Kapalı çevrim sistemde dolaşan sıvı-gaz karışımının basıncı genişleme valfi ile ayarlanır. Genişleme valfi vasıtasıyla yaratılan yüksek basınçlı bölgede soğutucu yoğunlaşarak sıvı hale geçer. Soğutucunun yoğunlaşmasıyla oluşan sıcaklık artışı, pervane yardımıyla yoğunlaşma bobinine giren hava ile alınır. Genişleme valfinin basıncı düşük olan bölgesinde ise soğutucu buharlaşarak gaz haline geçer. Soğutucunun buharlaşması ile oluşan sıcaklık düşüşü, pervane yardımıyla buharlaşma bobinine giren hava ile alınır. Beko Klima Servisi sayesinde İklimlendirme sistemleri ile termal konforun devam sağlatılmaktadır. Fakat termal konfor algısal bir durumdur ve fiziksel, fizyolojik, psikolojik etmenler gibi birçok parametreden etkilenmektedir. Ancak bakımlı bir klima ile bu konforun çoğu uygulamada yerine getirilmiş olmaktadır. Tersi bir durumda bakımsız bir klima bir çok sorunu beraberinde getirebileceği gibi termal konforunda kesintiye uğramasına neden olur. Beko Klima Servisi ile termal konfor en iyi şekilde sergilenmektedir. Bu doğrultuda bireyler termal açıdan konforlu olup olmadıklarını, vücutlarında direkt olarak gerçekleşen sıcaklık ve nem değişikliklerinden, vücut iç sıcaklıklarından ve vücut ısılarını korumaya yönelik çabalarından yola çıkarak karar verirler. Genel olarak, vücut sıcaklığı dar bir bant içinde tutulabildiğinde, vücuttaki nem seviyesi düşük olduğunda ve vücudun sıcaklığı korumak için harcadığı çaba az olduğunda termal konfordan söz edilebilmektedir.

Beko Klima Montajı

Beko Klima Montajı montaj yapılacak yeri en iyi koşullar için tespit ettikten sonra montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Klima montajında; odanın büyüklüğü ve rengi, mekanın pencere sayısı, mekanda bulunacak bireylerin sayısı, mekanın aydınlatması, odanın güneş görme durumu ve cephesi önemli hususlar arasındadır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak beko klima servisi montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Beko Klima Montajı klima seçimlerinde de montaj öncesi kullanıcılarını en iyi şekilde bilgilendirmektedir. Bunun için seçim kriterlerini ortaya koyarak müşterilerinin tercihleri doğrultusunda en iyi montaj işlemlerini yaparak klimadan en üst düzeyde faydalanılmasının önünü açmış olmaktadır. Tersi bir durumda  gelişigüzel  montaj işlemi gerçekleştirilen bir  klima sistemi enerji harcamasını da artıracak ve istenilen beklentiyi hiçbir şekilde karşılamayacaktır. Beko Klima Montajı klima takma konusunda işin uzmanı olup, klimayı istenilen mekana profesyonel bir şekilde yerleştirmektedir. Bu konuda tüm teknik detayları montaj işlemine uygulayarak en iyi şekilde çalışabilecek bir klimayı kullanıcısına sunmaktadır. 

Beko Klima Bakımı

Yaz sıcaklarında serinleterek kış soğuklarında da ısıtarak hünerli bir niteliği bulunan klimalar Beko Klima Bakımı ile en iyi performansta çalıştırılmaya devam etmektedir. Elbette bunun için düzenli ve periyodik zamanlarda klimanın bakımının yapılması önemli bir husustur. Beko Klima Bakımı ile cihazların kullanım ömrü artırılarak verimli bir çalışma performansına kavuşturulmuş olacaktır. Beko klima servisi uzman ve profesyonel ekiplerle klima bakımların modern ekipmanlar da kullanarak en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.  Böylece klimaların sağlıklı bir şekilde kullanılmasının da önü açılmış olmaktadır. Beko Klima Bakımı konseptinde tüm işler profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. Bakım esnasında sistemin tüm değerleri gözden geçirilmektedir. Ayrıca iç temizli tüm detaylarıyla yapılmaktadır.

Beko Klima Tamiri

Klimaların bakımının yanında tamiratlarının da profesyonel şekilde yapılması için Beko Klima Tamiri her zaman hazırdır. Müşterilerin talepleri ve onayları doğrultusunda arızalı parçalar orijinalleriyle değiştirilerek sorunsuz bir tamiratla kullanıcılarının kullanımına sunulmaktadır. Klimalarda dönem dönem meydana gelen arızalar Beko Klima Tamiri ile sorunsuz şekilde yerine getirilmektedir. Böylece işinin ehli uzman çalışanlar klimanın muhtemel arıza yapabilecek parçalarını da tespit ederek değiştirmektedir. Beko Klima Tamiri ile tüm yıl boyunca çalışabilecek bir klima sistemi kullanıcılarına sunulmaktadır. Her mevsim yoğun kullanımı ile çalışan klimaların tamiratları mutlaka ilgili servisi tarafından yerine getirilmelidir. Akis halde daha büyük sorunlara ve maliyetlere neden olabilir.

Kartepe Beko Klima Servisi

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.