Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Demirdöküm Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm Klima Servisi

Kocaeli DemirDöküm Klima Servisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerin her daim arkasında duran kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Elektronik eşyalar hayatımızın büyük bir çoğunluğunu oluşturmaktadır. Gelişen ve ilerleyen teknoloji ile de evlerimizde daha çok yer eden bu eşyalardan en önemlisi belki de klimalar.

Demirdöküm Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Gerek evlerimizde gerekse iş yerlerimizde olmazsa olmazlarımızda biri haline gelen klimalar bize konforun en hızlısın ve en güzelini sunmakta. Sıcak yaz günlerinde hemen hemen bütün gün çalışan klimaların bakımları da bir o kadar önemlidir. Ülkemizde en çok kullanılan klimalardan bir tanesi de kalitesini kanıtlamış olan Demirdöküm klimalardır.

Kocaeli Klima Sağlığınızı Olumsuz Etkilemesin

Kocaeli Demirdöküm klima servisi, klimaların ihtiyaç duyduğu bakım ve onarım işlemelerini eksiksiz yerine getiren profesyonel bir yapılanmadır. Klimalarınızı bakımları büyük önem arz etmektedir. Bakımı yapılmayan klimalar türlü rahatsızlıkları da peşinden getirmektedir.

Özelikle astım ve bronşit rahatsızlıkları çeken bireylerin bu konuda çok hassas davranmaları gerekmektedir. İzmit Demirdöküm Klima Servisi olarak Demirdöküm klimalarınızın uzun ömürlü  ve sağlıklı olması için gereken bütün düzenlemeleri kontrollü bir şekilde faaliyete dökmekteyiz.

Temizlenmesi gereken filtreler, değişmesi gereken parçalar derken klimalarınızın gözle görülmeyen bir çok sorunu mevcuttur. Özellikle zamanla hava filtrelerinde biriken kirler size hem sağlıksız hem de sorunlu klimaları evinizde barındırmaya mecbur bırakabilir.

Demirdöküm Klima Servisi olarak değişmesi gereken klima parçalarınızı ve sorunlu kısımlarını orijinal parçalarla değiştirmekteyiz. Bakım ve onarım hizmetlerimizde yine siz değerli müşterilerimizin gözü önünde hemen orada yapılmaktadır.

Klimanızın montaj ve söküm takım işlemlerinde ise oluşabilecek tüm zararlardan Demirdöküm Klima Servisi olarak bizler sorumluyuz. Tüm bu montaj ve bakım işlerinde ise ev ve işyerlerinizde meydana gelebilecek bazı döküntülerin de temizliğinden gene servisimizin sorumlu olduğu söylemekte fayda var.

Kocaeli DemirDöküm Klima Servisi olarak tüm bakım onarım, aksesuar, servis danışmanlığı ve söküm-takım işlemlerini alanında uzman kadromuz ile eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Sizlerin görmek istediği hizmet kalitesini her müşterimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Klimanızda oluşabilecek ve anlam veremediğiniz bir sorun neticesinde çözümü kendi imkânlarını ile aramak, daha maliyetli ve zarar verici sonuçlara yol açabilir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yapmanız gereken en doğru hareket Demirdöküm Klima Servisi temsilcileri ile iletişime geçerek bulunduğunuz yerin adresini bizlere belirtmek.

Bulunduğunuz muhite en yakın yerde bulunan çalışma arkadaşlarımız en kısa sürede yanınızda olarak sorunlara çözüm bulacaklardır. Sıcak yaz günlerinizi klimanızda meydana gelen bir arıza sonrasında kâbusa çevirmeyin. Hemen size bir telefon kadar yakın olan Demirdöküm Klima Servisi yetkililerini arayın ve konforunuza kaldığınız yerden devam edin.

Kocaeli Demirdöküm Klima Bakımı

Klimaların en iyi şekilde bakım işleminin gerçekleştirilmesi için Demirdöküm klima servisi gibi kurumsal yerlerden bakım desteği almak gerekiyor. Aslında tüm mevsim gerekli olabilecek klimalar bakımlı olduğu takdirde kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunabilecektir. Yoksa düşünün ki bakımsız klimalar her zaman sorun yumağıdır.

En küçüğünden en büyüğüne kadar bir çok klima sorunu bakımsızlıklardan dolayı meydana gelir. Durum böylece olunca her daim klimaların bakım ve temizliğini en güzel şekilde yerine getirmek gerekiyor. Yaz aylarındaki sıcaklar insanları bunaltır durumdadır.

Bazı bölgelerde resmen gölgelerde ya da kapalı mekanlarda bile nefes alınamamaktadır. O zaman hemencik klimalar devreye girerek kullanıcıları en iyi şekilde serinletir. Bu serinletmenin daimi olması için elbette bakım ve temizlik gerekmektedir. Böyle havalarda klimanın bir çalışmadığını düşünseniz akılda tutmak bile çok dehşet verici olacaktır.

Yaz aylarının tam tersi kış soğuklarında da ortamı ısıtarak kullanıcıların imdadına yetişmektedir. En iyi performansta klimaların çalışması bakımlarının yanı sıra montaj ve tamirat işlemlerinin de en güzel şekilde yerine getirilmesidir.

Demirdöküm klima bakımı ile gerçekleştirilen çalışmalar bakım konseptleri sayesinde gerçekten özgündür. Bu özgünlüğü hem uyguladığı hizmetlerin kalitesinde hem de ekipmanların modernliğinde görmek mümkündür. Klimalar düzenli ve periyodik zamanlardaki bakımlarla en iyi verimlilikte çalışmalarını sergilemektedir.

Demirdöküm klima bakımı ile klima sistemleri kapsamında cihazlar uzun süreli kullanılabilmektedir. Klimaların kullanım ömrü artırılarak verimli bir çalışma sergilenmektedir. Bunun devamlı bir şekilde ve evladiyelik olmasının temel gerekçesi ise Demirdöküm Klima Servisi gibi yerlere gerekli klima bakımlarının yaptırılmasıdır.

Klimaların iyi bir performansa kavuşturulması her daim iyi bir seçim, düzgü montaj, periyodik bakım ve iyi bir tamiratla olacaktır. Söz konusu klima servisi uzman ve profesyonel ekiplerle klima bakımlarını özgün şekilde yerine getirmektedir.

Özellikle kullanılan modern ekipmanlar için teknoloji yakından takip edilmekte olup, teknolojik gelişimler doğrultusunda ekipmanlar iyi hale gelmektedir. Böylece kullanılan cihazlar sayesinde hem işlemler kolaylaşmakta hem de daha sağlam bir şekilde halledilmiş olmaktadır.

Demirdöküm klima bakımı ile klimaların  en iyi şekilde bakım uygulamaları gerçekleştirmektedir. Böylece klimaların sağlıklı bir şekilde kullanılmasının da önü açılarak klimalar iyi performansa kavuşturulmaktadır. Klima bakımının önemini anlattığımız, Klima Bakımınızı Yaptırmak İçin 15 Neden başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kocaeli Demirdöküm Klima Tamir Servisi

Klimalardaki sorunlar Demirdöküm klima tamiri gibi yerlerce daha profesyonel şekilde halledilmektedir. Bunun için gerekli şartlar her zaman bu serviste mevcut olup, genellikle klimalar sökülmeden yerlerinde tamir edilmektedir. Çok elzem bir durum olmadığı müddetçe gerekli çalışmalar yerinde sergilenmeye gayret gösterilmektedir.

İklimlendirme sistemlerinin tüm yıl boyunca problemsiz şekilde çalışmasının temel şartı klimaların en güzel şekilde montaj, bakım ve tamirat işlemlerinin gerçekleştirilmesine bağlıdır. Klimaların ortamın konforunu sağlayabilmesi için gerekli adımları sağlayabilmesi anlamında her daim Demirdöküm Klima Servisince gerekli çaba sergilenmektedir.

Günümüzde insanlar konforlu ve kaliteli bir yaşam sürmek için gerekli ortamı ancak ve ancak klimaları da kullanarak sağlayabilmektedir. Düşünün ki ülkemizde dört mevsim farklı şekillerde yaşanabilmektedir. Bunların iç ortamlarda klimatize edilebilmesinin şartı iç mekanlarda klima kullanımıyla sağlanabilmektedir.

Yaşam ortamlarında istenilen temiz havayı sağlayabilmek için iklimlendirme sistemlerini en iyi şekilde kullanmak gerekir. Bunu da iyi bir klima tercihi, doğru montaj, periyodik bakım ve kesin çözüm olan tamiratlarla sağlamak mümkündür.

Demirdöküm Klima Tamiri ile klimalar daha sağlıklı şekilde ortamlar oluşturabilmek için problemler en kısa sürelerde çözülmektedir. Eğer arızaya ya da probleme hemen müdahale edilmez ise daha büyük sorunlar yaşanılabilir. Tüm bunların yaşanılmaması için gerekli bakım çalışmalarının zamanında halledilmesi gerekmektedir.

Demirdöküm Klima Tamiri ile klimalar en iyi şekilde tamir edilmektedir. Yaşanılan sıkıntılara aynı gün ve saatlerde müdahale edilerek problemsiz bir süreç yaşanılmasına katkı sunulmaktadır.

Demirdöküm Klima Tamiri sayesinde klimalar istenilen performansta çalışmaktadır. Bunun için gerekli tüm süreçler en güzel şekilde halledilerek sistemli klimaların olmasına vesile olunmaktadır. Demirdöküm Klima Servisinin tecrübesinden de faydalanarak çalışan klimalar için çalışma garantisi oluşturulmaktadır.

Bu kapsamda klimaların en güzel şekilde meziyetlerinden faydalanmak için gerekli çabalar gösterilmektedir. Isıtma, soğutma ya da temiz hava için gerekli süreç klimaların bakımlı olması sayesinde gerçekleşmektedir. Bakımsız klimalar her daim çeşitli sorunların yaşanılmasına neden olabilmektedir.

Bu sorunların yaşanılmaması tamamen iyi bakım çalışmasına bağlıdır. Eğer klimalar malzeme yorgunluğu nedeniyle de sorun çıkartırsa da kesin çözümler üretmek gerekmektedir.

Kocaeli Demirdöküm Klima Montaj Servisi

Klimaların en iyi şekilde montaj işleminin gerçekleştirilmesi için Demirdöküm klima montajı gibi yerlerden teknik destek almak her zaman faydalıdır. Bunun sağlanabilmesi için gerekli çalışmalar her daim en ince ayrıntısına kadar uygulanmalıdır. Düzgün klima montajları sayesinde İklimlendirme sistemleri gerekli termal konforu sağlamaktadır.

Yoksa iyi monte edilmeyen klimalar çeşitli problemler çıkarabilmektedir. Bunların önüne geçmenin temel gerekçesi de kurumsal, yetkin, etkin ve uzman yerlerden destek almaktır. Klimalar sayesinde kesintisiz termal konforun sağlanması her açıdan önemlidir. Çünkü klimalar yeri geldiğinde ısıtma işlemi için, yeri geldiğinde serinletme işlemi için kullanılmaktadır.

Bu yüzden multi fayda sağlayan cihazların montajının, bakımının ve tamiratının iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Klima konforunun devamının sağlanmasındaki bir çok etmen uygun klima işlevleri ile çözülmektedir.  Bu kapsamda bakımlı bir klima ile bu konforun çoğu uygulamada yerine getirilmiş olmaktadır.

Tersi bir durumda bakımsız bir klima bir çok sorunu beraberinde taşımaktadır. Demirdöküm Klima Montajı ile termal konforun en iyi şekilde sergilenmesi için gerekli çaba gösterilmektedir. Ortamda zaman zaman değişkenlik gösteren sıcaklık ve nem gibi parametreler bu cihazlar sayesinde istenilen duruma getirilebilmektedir.

Montaj işlemleri kapsamında yapılacak işlerden birisi de yeri en iyi koşullar için tespit etmek gerekiyor. Klima montajlarında odanın büyüklüğü ve rengi, mekanın pencere sayısı, mekanda bulunacak bireylerin sayısı her zaman göz önünde bulundurularak gerekli kapasite hesaplamaları yapılmalıdır.

Ayrıca klimaların kullanılacağı mekanın aydınlatması, odanın güneş görme durumu ve cephesi önemlidir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak montaj işlemlerini gerçekleştirmek her zaman önemlidir. Demirdöküm Klima Montajı ile klimalar en güzel yere monte edilmektedir.

Klima seçimlerinde montaj öncesi kullanıcıları bilgilendirilmesi de önemli hususlar arasındadır. Bunun için seçim kriterlerini klima kullanıcılarına iyi anlatmak gerekmektedir. Bunu Demirdöküm Klima Servisi her platformda en ince detayına kadar izah etmektedir.

Klima müşterilerinin tercihleri doğrultusunda en iyi montaj işlemleri gerçekleştirilmekte ve aynı zamanda en güzel şekilde bilgilendirme yapılmaktadır. Demirdöküm Klima Montajı ile klimalar her daim daha düzgün ve sistemli bir şekilde çalışmaktadır. Klimalardan istenilen performansta böylelikle sağlanmış olmaktadır.

Kocaeli DemirDöküm Klima Servisi

Klimaların bulunulan ortamlara katkısının artırılmasına vesile olan Demirdöküm Klima Servisi her daim müşterilerinin hizmetindedir. 7/24 görevini aksatmadan sürdüren teknik servis özgün klima uygulamaları ile müşterilerini olumlu anlamda şaşırtmaya devam etmektedir.

Demirdöküm Klima Servisi ile klimalar daha sağlıklı şekilde ortamlardaki sıcaklık, serinlik ve temiz havayı sağlamayı sürdürmektedir. Böylece yaşanılan mekânların konforuna konfor rahatlığına rahatlık sunulmuş olmaktadır. Gönümüzde, ülkemizde yoğun biçimde kullanılmakta olan klimalandırma sektöründe klima servisi önemli bir yer tutar hale gelmiştir.

En iyi servis hizmeti ile klimalara montaj, bakım ve tamirat süreci uygulanmaktadır. Demirdöküm Klima Servisi ile klimalar en özgün montaj, bakım, onarım ve temizlik işlemi uygulanmaktadır. Her işlemi kendi klimasıymış gibi kabul ederek yapan servis beklentilerin üzerinde işler sergilemektedir.

İklimlendirme kapsamında yaşanılan durumlardan birisi de kış ayları normalden daha soğuk yaz ayları ise aşırı sıcak olduğunda takviye edici cihazların başında mutlaka klimalar gelmektedir. Bu durum insanların termal konforunu olumsuz etkilediğinden klima sistemleri imdada yetişir pozisyona gelmiştir.

Ancak bu cihazların servis hizmetleri çok önemli bir konuma yerleşmiştir. Bunun için bireylerin termal konforunun istenilen seviyede tutulması için yaşam alanlarında en sık rastlanılan çözüm yöntemi klima kullanımı olmuştur. İşte artan kullanım oranı nedeniyle de klimalara iyi bir servis hizmeti vermek gerekmektedir.

Böylece yetkin ve etkin teknik servisler en güzel hizmetleri klimalara uygulamaya devam etmektedir. Demirdöküm Klima Servisi ile klimalar tüm kullanım ömrü boyunca sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Bu kapsamda müşterilerinin klima tercihlerine destek vermekten klima temizliğine kadar her süreci yürütebilecek kapasiteye sahiptir.

Bünyesindeki modern cihazlarla klimalar müdahale edilmektedir. Bu doğrultuda son yıllarda meydan gelen küresel ısınmanın tüm olumsuzluklarından klima kullanıcılarının kurtarılması sağlanmaktadır. Gerçekten yaşadığımı yüzyılın en büyük sorunu küresel ısınma olmuştur. O yüzden mevsimler arası geçişler olduğunun farkına varılabilmektedir.

Özellikle tüm mevsim kullanılabilir hale gelen klimalar hem ısıtma hem de soğutma icraatları ile daha çok tercih edilir boyuttadır. Küresel ısınmanın artması sonucu mevsimsel oransızlıklar ortaya çıkmış ve daha çok klima sistemine ihtiyaç duyulur hale gelmiştir.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Split Klima Servisi
 • Multi Split Klima
 • VRF – VRS Klima Servisi
 • Chiller Klima Servisi
 • FanCoil Klima Servisi
 • Pano Tipi Klima Servisi
 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

 

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.