Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Demirdöküm Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi

Sınırlı enerji kaynaklarımızdan doğalgazın daha verimli ve etkin kullanılması amacıyla Kocaeli Demirdöküm Kombi Teknik Servisi olarak destek vermeye devam etmektedir. Enerji tasarrufu kapsamında her çağda ısıl cihazlarda verim artırıcı çalışmalara önem verilmiştir.

Demirdöküm Kombi Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Demirdöküm Servis ile son yıllarda da bu durum daha da önemli hale gelmiştir. Çünkü ısıda insan konforu arttıkça talep doğrultusunda da tüketimde artışlar görülmektedir. Bu da insan oğlunun verimlilik arayışlarına girmesine önem verdiğinin kanıtıdır.

Demirdöküm Kombi Tamir, Bakım ve Onarım Servisi

Müşteri hizmetleri numarası 0262 331 15 68 olan çağrı merkezimiz ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Herhangi bir bozukluk halinde hangi gün ya da hangi saat olursa olsun kısa sürede arayarak yardım temin edebilirsiniz ve arıza kaydı yaptırarak çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşabilirsiniz. Servis personelimizin doğrultusunda gayet sağlıklı iletişim ortamında sizlere kaliteli ve saygılı bir şekilde yardım sunulacaktır. Soğuk hava şartlarından ötürü doğabilecek kombi ile ilgili problemleri çözmeye gayret ediyoruz. Sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmeniz amacıyla çalışıyoruz ve çabalıyoruz. Servis olarak elimizden gelenin en iyisini gerçekleştirme adına durmadan, yorulmadan her şeyden önemlisi bıkmadan sizler için çalışıyoruz.

Demirdöküm Bakım ve tamir bölümünde sık sık olarak kendini yenileyen, geliştiren, eğitimlerine devam eden teknisyen ve teknikerlerimiz ile siz kıymetli müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Sektörde üstün kalite ve başarı ile yıllarının vermiş bulunduğu deneyime sahibiz. Kuruluşumuzda çalışmakta olan personellerimizle ve müşterilerimizle kaliteli ve hızlı hizmet vermeye devam ediyoruz.  Her geride bıraktığımız gün almış olduğumuz yorumlar sayesiyle büyümeye devam ediyoruz.

Demirdöküm Kombi Servisi - Şimdi Bize Ulaşın

Demirdöküm Kombi Servisi enerji tüketimine olan talep kapsamında bireysel doğalgaz harcamalarının da düşürülmesine yönelik tüm kullanıcıları çok güzel bir şekilde bilgilendirmektedir. Bu bilgilendirme kombi gereksiniminden tutunda montaj, bakım ve arızaya kadar sürmektedir. Ancak teknolojik gelişmeler ve hızla artan taleple birlikte enerji tüketimi artmaya devam edeceğinden dolayı her zaman bu arayışlar hem hizmet sunan hem de hizmet alan açısından devam edecektir. Demirdöküm kombi sistemlerinde enerji kazanımı hususunda müşterilerini bilinçlendirme işlemi de yapmaktadır. Ayrıca kombi ve ısı eşanjörlerinde verim artırıcı konuları her platformda dile getirmektedir. Servisimiz; elektrik, su ve tesisat ve kullanım suları ile gaz bağlantıları bulunan ve bu kadar bir sistemli yapının ne kadar uzun süre çalışır vaziyette tutulabilir formatında çalışmalarını sergilemektedir. Kombinin tüm işlemleri Servisimiz tarafından daha ideal şartlarda yapılmaktadır. Kombilerin bakımı, temizliği, tamiratı ve montajı çok hassas şekilde halledilmesi gereken kombi işlemleridir. Servisimiz, tüm işlemlerde müşterilerini kesinlikle bilgilendirmektedir. Böylece karşılıklı çok güzel ortaya çıkmaktadır.

 • Demirdöküm Kombi Servis Kalitesi
 • Garantili Servis Hizmeti
 • Profesyonel Ekip, Uzman Kadro
 • Demirdöküm Kombi İçin En İyi Fiyatlar
 • % 100 Müşteri Memnuniyeti
 • MYK Belgeli Teknik Servis
 • Çözüm Odaklı Kombi Servisi
 • 10.000 Yedek Parça Stoğu
 • 30DK. Hızlı Profesyonel Servis
 • TSE Sertifikalı Kombi Servisi
 • İzmit Demirdöküm Kombi Servisi

İzmit Demirdöküm Kombi Servisi hem ısınma hem de sıcak su hazırlama teknolojilerini birlikte kullanan kombiler için her zaman en güzel hizmetleri sunmayı sürdürmektedir Bunun için tüm kombi işlemlerinde belli standartlarda çözümler uygulamaktadır. Bu servisin kalitesini ortaya koyan sadece kullanılan ekipmanlar değil aynı zamanda bu ekipmanları en optimum şekilde uygulayan çalışanlardır. Her şeyi ile dört dörtlük çalışmaları yerine getiren ve hiçbir zaman kaliteli uygulamalardan ödün vermeyen servis bulunduğu bölgenin gözdesi olmayı sürdürmektedir. İzmit Demirdöküm Kombi Servisi evlerde, iş yerlerinde, ofislerde ve ticari işletmelerde kullanılan kombi sistemlerinin tüm kombi işlemleriyle ilgilenerek çevre temizliğini gözeten çalışmalarıyla her zaman dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bu durumda Demirdöküm kombi servisinin her daim tercih edilmesine vesile olmaktadır. Yapılan her faaliyet sonrasında kombi kullanıcılarının ısınma konforu ve kesintisiz sıcak su ihtiyaç konforu yükseltilerek müşteri beklentileri üzerinde çalışmalara imza atılmaktadır.  Böylece kombi kullanıcılarının kombi kullanımı konusundaki enerji gider faturaları düşürülmektedir. İzmit Demirdöküm Kombi Servisi kombilerin performansını yükseltmenin ve işletme maliyetini düşürmenin en doğru adresidir. Bu servis kombilerle alakalı arzu edilen su sıcaklığına enerji tasarrufu sağlayarak daha kısa sürede kombilerle ulaşmayı sağlamaktadır. Bunu gerçekleştirdiği optimum kombi faaliyetleri ile gerçekleştirmeyi kendine hedef edinmiştir. Demirdöküm Kombi Teknik Servisi bakım, onarım ve temizlik konusunda geniş bir uygulama yelpazesine yönelik kaliteli süreci yöneterek en ideal kombi sistemleri ortaya çıkarılmaktadır.

Kocaeli Demirdöküm Kombi de Garantili Servis Hizmeti

Bacalı, hermetik ya da yoğuşmalı tüm kombiler İzmit Demirdöküm Kombi Servisi ile ısı konforunu en üst seviyede sağlamaya devam etmektedir. Bacalı tip kombilerde, yanma havası, kombinin bulunduğu ortamdan sağlanmakta, atık gaz baca kanalı ile atmosfere atılmaktadır.Hermetik kombilerde yanma için gerekli olan taze hava bir fan kiti ile dış atmosferden alınıp yanma sonucu oluşan atık gaz aynı sistemle atmosfere atılmaktadır. Yoğuşmalı tip kombilerde sözü edilen su baca gazı çıkış sıcaklığı düşük tutularak buharlaştırılmamakta ve sıvı olarak alınmaktadır. Demirdöküm Kombi Bakımı ile ısınma sistemleri tüm yıl boyunca arızasız bir şekilde çalışması sağlanmaktadır. Çünkü yapılan bakım çalışmalarıyla hem çalışır vaziyetteki son durumu hem de geleceğe dönük potansiyel arızalar bertaraf edilmektedir. Demirdöküm kombi bakımı ile sadece cihaz ya da tesisat gözden geçirilmemekte, bunun yanında sistem bir bütün olarak kabul edilerek petekler ile giriş çıkışlarında kontrolü sağlanmaktadır. Kombi sistemlerinin ideal şekilde çalışmasının adresi İzmit Demirdöküm Kombi Servisi gibi yetkin ve etkin servislerdir. Çünkü bir kombi sistemine bakılırsa verimli bir şekilde kullanılır. Gerçi hangi ev malzemesi olursa olsun iyi bir şekilde ilgilenilmez ise çeşitli problemleri de beraberinde getirir. Onun için ilgilenme kapsamında bakım çalışmaları çok önemlidir.

Demirdöküm kombi bakımı ile kombi sistemleri her daim çalışma açısından güven altındadır. Bakım faaliyetleriyle kombi sistemlerinin emniyeti yüksek şekilde çalışması elinden gelen gayreti göstermektedir. Demirdöküm kombi bakımı ile kombilerin kullanım esnasındaki performansının yükseltilmesine katkı sunulmaya devam etmektedir. Kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşan kombiler için bakım çalışmaları daha da önemli hale gelmektedir. Alanında tecrübeli demirdöküm kombi servisi tüm müşterilerine sadece bakım veya tamirat ile ilgili işlerle ilgili değil her türlü bilgilendirmeyi kullanıcılara aktarmaktadır.

Demirdöküm Kombi Servisi nde %25 İndirim

Isı sistemlerindeki her tür arıza davranış karakteristiği çok kısa sürelerde Demirdöküm kombi tamiri ile çözülmekte arıza ortadan kaldırılmaktadır. Örneğin; ilgili arıza iyonizasyon hatası, aşırı ısınma veya baca sensörü (bacalı tiplerde) hatası ise cihazın ‘O’ stand-by konumuna alınıp tekrar eski konumuna dönerek reset edilmesi gerekmektedir. Kombilerin niteliğine göre arıza müdahaleleri çok kısa sürelerde Demirdöküm kombi tamiri tarafından anlaşılmakta ve ona göre çözüm yöntemleri sunulmaktadır. Örneğin; Presostat (Hermetik Tipte) hava emişini yeterli miktarda hissedemez ise gaz valfi gaz yolunu kapatır, brülör söner, fan (Hermetik tiplerde) ve pompa çalışmaya devam eder. Cihaz arıza durumuna geçmez. Demirdöküm kombi tamiri sorunları en ince detayına kadar halletmektedir. Örneğin; düşük basınç sivici (ya da sensörü) su basıncının azaldığını hissederse, cihazın elektrik beslemesini keser, gaz valfi kapanır, fan (Hermetik tipte) ve pompa durur. Düşük basınç gösteren led arıza gösterge panelindeki yanıp söner. İlgili hata kodu yarı dijital modeldeyse ekranda gösterilir. Kombilerde meydana gelen çalışma kesintilerinin giderilmesi Demirdöküm kombi servisine bağlıdır. Çünkü bu servis anında kombilere müdahale ederek en uygun çözümler üretebilmektedir.

Uygulanan kombi tamirat konseptleriyle Demirdöküm kombi tamiri hem iş yerlerinin hem de konutların ısınma sistemlerinin emniyetini ve güvenliğini sağlamayı sürdürmektedir. Demirdöküm kombi tamiri yapmış olduğu bakım ve onarım çalışmalarıyla kombilerin bulunduğu yapılardaki riskli durumları ortadan kaldırarak ideal çözüm noktası olmayı devam ettirmektedir. Demirdöküm kombilerin bakım ve onarımlarında uzman ve kendini kanıtlamış teknik ekiplerimizden kombi tamir işleriniz için yardım alabilirsiniz. Arkom Kocaeli Demirdöküm Kombi Arıza Servisini aradığınızda servis çağırmadan önce yapabileceklerini ve kontrollerini tarif edecek uzman müşteri temsilcilerimizden bilgi alarak gereksiz servis ücreti maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

Demirdöküm Servisi çağırmadan önce yapılacaklar

 • Demirdöküm Kombimizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır.
 • Demirdöküm Kombimize elektrik gelip gelmediğini mutlaka kontrol etmeliyiz.
 • Demirdöküm Kombimizin gaz vanası ve doğalgaz saat vanasının açık olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliyiz.

Bu 3 kriteri inceledikten sonra kombimizi resetleyip ardından düzelip düzelmediğini kontrol etmeliyiz. Bahsettiğimiz kriterleri kontrol ettikten sonra sorunumuz hala devam ediyorsa eğer sizler için hazırladığımız, kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Demirdöküm Servis Uzmanlık Alanlarımız

 • Demirdöküm Kombi Servisi
 • Demirdöküm Petek Temizliği
 • Demirdöküm Doğalgaz Soba Servisi
 • Demirdöküm Şofben Servisi
 • Demirdöküm Brülor Servisi
 • Demirdöküm Kazan – Kaskad Servisi

Neden Demirdöküm Kombi Servisi ?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun

Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.