fbpx

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Tamir, Bakım Servisi

Sınırlı enerji kaynaklarımızdan doğalgazın daha verimli ve etkin kullanılması amacıyla Demirdöküm Kombi Servisi teknik olarak destek vermeye devam etmektedir. Enerji tasarrufu kapsamında her çağda ısıl cihazlarda verim artırıcı çalışmalara önem verilmiştir. Son yıllarda da bu durum daha da önemli hale gelmiştir. Çünkü ısıda insan konforu arttıkça talep doğrultusunda da tüketimde artışlar görülmektedir. Bu da insan oğlunun verimlilik arayışlarına girmesine önem verdiğinin kanıtıdır.

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi enerji tüketimine olan talep kapsamında bireysel doğalgaz harcamalarının da düşürülmesine yönelik tüm kullanıcıları çok güzel bir şekilde bilgilendirmektedir. Bu bilgilendirme kombi gereksiniminden tutunda montaj, bakım ve arızaya kadar sürmektedir. Ancak teknolojik gelişmeler ve hızla artan taleple birlikte enerji tüketimi artmaya devam edeceğinden dolayı her zaman bu arayışlar hem hizmet sunan hem de hizmet alan açısından devam edecektir. Demirdöküm Kombi Servisi kalorifer sistemlerinde enerji kazanımı hususunda müşterilerini bilinçlendirme işlemi de yapmaktadır. Ayrıca kombi ve ısı eşanjörlerinde verim artırıcı konuları her platformda dile getirmektedir. Demirdöküm Kombi Servisi elektrik, su ve tesisat ve kullanım suları ile gaz bağlantıları bulunan ve bu kadar bir sistemli yapının ne kadar uzun süre çalışır vaziyette tutulabilir formatında çalışmalarını sergilemektedir.

Kombinin tüm işlemleri Demirdöküm Kombi Servisi tarafından daha ideal şartlarda yapılmaktadır. Kombilerin bakımı, temizliği, tamiratı ve montajı çok hassas şekilde halledilmesi gereken kombi işlemleridir. Demirdöküm kombi servisi; tüm işlemlerde müşterilerini kesinlikle bilgilendirmektedir. Böylece karşılıklı çok güzel ortaya çıkmaktadır.

İzmit Kocaeli Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi hem ısınma hem de sıcak su hazırlama teknolojilerini birlikte kullanan kombiler için her zaman en güzel hizmetleri sunmayı sürdürmektedir. Bunun için tüm kombi işlemlerinde belli standartlarda çözümler uygulamaktadır. Bu servisin kalitesini ortaya koyan sadece kullanılan ekipmanlar değil aynı zamanda bu ekipmanları en optimal şekilde uygulayan çalışanalardır. Her şeyi ile dört dörtlük çalışmaları yerine getiren ve hiçbir zaman kaliteli uygulamalardan ödün vermeyen servis bulunduğu bölgenin gözdesi olmayı sürdürmektedir.

Demirdöküm Kombi Servisi evlerde, işyerlerinde, ofislerde ve ticari işletmelerde kullanılan kombi sistemlerinin tüm kombi işlemleriyle ilgilenerek çevre temizliğini gözeten çalışmalarıyla her zaman dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bu durumda Demirdöküm kombi servisinin her daim tercih edilmesine vesile olmaktadır. Yapılan her faaliyet sonrasında kombi kullanıcılarının ısınma konforu ve kesintisiz sıcak su ihtiyaç konforu yükseltilerek müşteri beklentileri üzerinde çalışmalara imza atılmaktadır.  Böylece kombi kullanıcılarının kombi kullanımı konusundaki enerji gider faturaları düşürülmektedir.

Demirdöküm Kombi Servisi kombilerin performansını yükseltmenin ve işletme maliyetini düşürmenin en doğru adresidir. Bu servis kombilerle alakalı arzu edilen su sıcaklığına enerji tasarrufu sağlayarak daha kısa sürede kombilerle ulaşmayı sağlamaktadır. Bunu gerçekleştirdiği optimal kombi faaliyetleri ile gerçekleştirmeyi kendine hedef edinmiştir. Bakım, onarım ve temizlik konusunda geniş bir uygulama yelpazesine yönelik kaliteli süreci yöneterek en ideal kombi sistemleri ortaya çıkarılmaktadır.

Demirdöküm Kombi Bakımı

Bacalı, hermetik ya da yoğuşmalı tüm kombiler Demirdöküm Kombi Servisi ile ısı konforunu en üst seviyede sağlamaya devam etmektedir. Bacalı tip kombilerde, yanma havası, kombinin bulunduğu ortamdan sağlanmakta, atık gaz baca kanalı ile atmosfere atılmaktadır. Hermetik kombilerde yanma için gerekli olan taze hava bir fan kiti ile dış atmosferden alınıp yanma sonucu oluşan atık gaz aynı sistemle atmosfere atılmaktadır. Yoğuşmalı tip kombilerde sözü edilen su baca gazı çıkış sıcaklığı düşük tutularak buharlaştırılmamakta ve sıvı olarak alınmaktadır

Kocaeli Kombi Servisi

Kocaeli Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Bakımı ile ısınma sistemleri tüm yıl boyunca arızasız bir şekilde çalışması sağlanmaktadır. Çünkü yapılan bakım çalışmalarıyla hem çalışır vaziyetteki son durumu hem de geleceğe dönük potansiyel arızalar bertaraf edilmektedir. Demirdöküm Kombi Bakımı ile sadece cihaz ya da tesisat gözden geçirilmemekte, bunun yanında sistem bir bütün olarak kabul edilerek petekler ile giriş çıkışlarında kontrolü sağlanmaktadır.

Kombi sistemlerinin ideal şekilde çalışmasının adresi Demirdöküm Kombi Servisi gibi yetkin ve etkin servislerdir. Çünkü bir kombi sistemine bakılırsa verimli bir şekilde kullanılır. Gerçi hangi ev malzemesi olursa olsun iyi bir şekilde ilgilenilmez ise çeşitli problemleri de beraberinde getirir. Onun için ilgilenme kapsamında bakım çalışmaları çok önemlidir.

Demirdöküm Kombi Bakımı ile kombi sistemleri her daim çalışma açısından güven altındadır. Bakım faaliyetleriyle kombi sistemlerinin emniyeti yüksek şekilde çalışması elinden gelen gayreti göstermektedir. Demirdöküm Kombi Bakımı ile kombilerin kullanım esnasındaki performansının yükseltilmesine katkı sunulmaya devam etmektedir. Kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşan kombiler için bakım çalışmaları daha da önemli hale gelmektedir.

Demirdöküm Kombi Arıza Tamiri

Isı sistemlerindeki her tür arıza davranış karakteristiği çok kısa sürelerde Demirdöküm Kombi Tamiri ile çözülmekte arıza ortadan kaldırılmaktadır. Örneğin; ilgili arıza iyonizasyon hatası, aşırı ısınma veya baca sensörü (Bacalı tiplerde) hatası ise cihazın ‘O’ stand-by konumuna alınıp tekrar eski konumuna dönerek reset edilmesi gerekmektedir.

Kombilerin niteliğine göre arıza müdahaleleri çok kısa sürelerde Demirdöküm Kombi Tamiri tarafından anlaşılmakta ve ona göre çözüm yöntemleri sunulmaktadır. Örneğin; Presostat (Hermetik Tipte) hava emişini yeterli miktarda hissedemez ise gaz valfi gaz yolunu kapatır, brülör söner, fan (Hermetik tiplerde) ve pompa çalışmaya devam eder. Cihaz arıza durumuna geçmez. Demirdöküm Kombi Tamiri sorunları en ince detayına kadar halletmektedir. Örneğin; düşük Basınç Sivici (ya da sensörü) su basıncının azaldığını hissederse, cihazın elektrik beslemesini keser, gaz valfi kapanır, fan (Hermetik tipte) ve pompa durur. Düşük basınç gösteren led arıza gösterge panelindeki yanıp söner. İlgili hata kodu yarı dijital modeldeyse ekranda gösterilir.

Kombilerde meydana gelen çalışma kesintilerinin giderilmesi Demirdöküm Kombi Servisi ne bağlıdır. Çünkü bu servis anında kombilere müdahale ederek en uygun çözümler üretebilmektedir. Uygulanan kombi tamirat konseptleriyle Demirdöküm kombi Tamiri hem işyerlerinin hem de konutların ısınma sistemlerinin emniyetini ve güvenliğini sağlamayı sürdürmektedir. Demirdöküm Kombi Tamiri yapmış olduğu bakım ve onarım çalışmalarıyla kombilerin bulunduğu yapılardaki riskli durumları ortadan kaldırarak ideal çözüm noktası olmayı devam ettirmektedir. Demirdöküm kombilerin bakım ve onarımlarında uzman ve kendini kanıtlamış teknik ekiplerimizden kombi tamir işleriniz için yardım alabilirsiniz. Arkom Demirdöküm Kombi Arıza Servisini aradığınızda servis çağırmadan önce yapabileceklerini ve kontrollerini tarif edecek uzman müşteri temsilcilerimizden bilgi alarak gereksiz servis ücreti maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

Servis çağırmadan önce yapılacaklar

1- Kombimizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır.

2- Kombimize elektrik gelip gelmediğini mutlaka kontrol etmeliyiz.

3- Kombimizin gaz vanası ve doğalgaz saat vanasının açık olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliyiz.

Bu 3 (üç) kriteri inceledikten sonra kombimizi resetleyip düzelip düzelmediğini kontrol etmeliyiz.

Kocaeli, İzmit, Derince, Körfez, Kartepe, Başiskele, Gölcük Demirdöküm Kombi Tamir, Bakım Servisi.

[wpseo_map max_number=”undefined” width=”1000″ height=”300″ zoom=”11″ map_style=”roadmap” scrollable=”1″ draggable=”1″ show_route=”0″ show_state=”0″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″]

Tıkla ve Ara (Teknik Servis)