Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Demirdöküm Şofben Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Demirdöküm Şofben Servisi

Demirdöküm Şofben Servisi

04 Nisan 2020 10:11
Demirdöküm Şofben Servisi Demirdöküm talep açısından değerlendirildiğinde üst sıralarda yer aldığından dolayı servis ağına da ihtiyaç olur. Demirdöküm şofben servisi olarak uzun zamandır faaliyette bulunuyoruz. Yetki belgeleri olan, alanında tecrübe sahibi ve müşteri memnuniyetine önem veren bir servis olmamızdan dolayı bu konuda talepleri karşılamaya devam ediyoruz. Servis olarak sunduğumuz hizmetlerde her zaman en uygun rakamlar ve en iyi hizmet felsefesini benimsediğimiz için müşterilerimiz tarafından olumlu yorumlar alıyoruz. Şofben her zaman kullanılan ve bu nedenden dolayı da işlemleri için iyi bir servis kullanmanız gereken beyaz eşyalardan bir tanesidir. Tamir işlemlerinde yapılacak olan hata ciddi maddi hasarların oluşmasına neden olabilir. İnsan hayatının da tehlikeye girmesine neden olabileceğinden dolayı mutlaka servisimizden destek almanız önerilir. Eğitimli, donanımlı, yeterli ve bilgi açısından eksiği olmayan elemanlarımız taleplerinizi hemen yerine getirecektir.

Demirdöküm Şofben Satış Tamir ve Montaj Servisi

Demirdöküm şofben satış tamir ve montaj servisi olarak bu alanda ihtiyacınız olan her konuda destek oluyoruz. Hizmetlerimiz arasında:
 • Şofben satışı
 • Tamiri
 • Bakım hizmetleri
 • Arızaları giderme
 • Kurulum gibi ana başlıklar bulunuyor.
Servisimizden alacağınız her türlü hizmette garantili işlem almış olursunuz. İşlemlerin garantili olması ise bu konuda hizmetlerimize olan güvenimizden kaynaklanır. Bunun için mutlaka iletişime geçmeli ve kayıt oluşturmalısınız.

Nasıl Kayıt Oluşturulur?

Servis olarak tüm Demirdöküm şofben servisi konularında iletişime önem veriyoruz. İletişim konularında yeterli olan personel sayımızdan dolayı mümkün olan en kısa zaman dilimine randevu oluşturuyoruz. Bu sayede kayıt işlemleriniz de hızlıca tamamlanıyor. Kayıt oluştururken konuyla alakalı olarak istediğiniz hizmeti belirtmeniz yeterli olacaktır. Elemanlarımız bu konuda tecrübeli olduğundan dolayı iletişime geçer geçmez gereken bilgileri alır ve hemen yönlendirme yapar. Yönlendirmeler sayesinde de ekiplerimiz sorunu hemen çözer. Kısa sürede sorunun ne olduğunun anlaşılması ve çözümle alakalı bilgi verilmesi de servisimizin en çok beğenilen yönleri arasında yer alır. Sürekli aynı konunun çözülmemesinden dolayı servis çağırmak zorunda kalmazsınız.

Maliyet Uygun Mudur?

Gerekli olan işlemlerden bazen yedek parça değişimi olabilir. Parçaların değiştirilmesi işlemleri garanti kapsamında olmadığında yapılması gereken maliyetin hesaplanması olacaktır. Maliyet hesaplaması için ise elemanlarımız toptan şekilde aldığımız malzemelerin fiyatları üzerinden hesaplama yaparlar. Servislerde sıklıkla yaşanan yüksek maliyet veya orijinal parça kullanılıp kullanılmadığı gibi noktalardan dolayı kafanızda soru işareti oluşmaz. Çünkü faturalı ve garantili bir şekilde kullanılan malzemenin teslimatı yapılır. Yedek parça değişimi konularında mümkün olduğu kadar maliyetin uygun olmasına dikkat edilir. Kullanıcının yanında değişim yapılması da bir başka şeffaf hizmet anlayışımızın göstergesidir.

Demirdöküm Şofben Servisi Nasıl İşlemler Yapılır?

Şofben kullanıcılarının satın alma, kurulum, bakım veya diğer işlemlerinin tamamına servis olarak hizmet veriyoruz. Sıklık derecesine göre genelde başvurulan konular şunlar olur:
 • Şofben satışı,
 • Kurulum yapılması,
 • Montajla alakalı işlemler,
 • Şofbenin ısıtmaması,
 • Şofbende elektrik kaçağı,
 • Yeterince performans alamama,
 • Enerji yüklenmesi ve şofbenin çalışmayı bırakması
 • Hiç çalışmaması gibi başlıklar olur.
Bu başlıklar genel olarak şikayet konuları arasında yer alır. Konunun ne olduğuna bakmadan servisimiz hemen randevu oluşturur. Elemanlarımızdan oluşan ekip en kısa süre içinde hemen adrese ulaşım sağlarlar. Yoğun talep görmemize rağmen yeterli personel çalıştırıyor olmamızın bir sonucu olarak bekleme sorunu yaşatmıyoruz. Tamir veya diğer işlemlerde de söz verilen zamanda teslimat yapılmasını sağlamak adına çabalıyoruz. Tecrübe ve birikimlerden kaynaklanan Kocaeli Kombi Klima Teknik Servisi bu yönü müşteri memnuniyetinde de oldukça önemli noktalar arasında yer alıyor.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.