Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Demirdöküm

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Demirdöküm

Demirdöküm

03 Mart 2017 12:08
Demirdöküm

Kocaeli Demirdöküm Kombi ve Klima Servisi

Kocaeli bölgesinde Demirdöküm kombi ve klima markalı ürünlere servis, satış, bakım ve tamir hizmetleri vermekteyiz. Kocaeli Demirdöküm, Kocaeli'nin en güvenilir teknik servisi olan firmamızdan alacağınız tüm hizmetler firmamız tarafından 1 (bir) yıl garanti kapsamındadır. Kullanılan yedek parça ve işçilik hizmetlerimiz firmamız güvencesinde dir.

İşin Uzmanı Teknik Servis

Arkom Teknik firmamız bünyesinde çalışan teknikerlerimiz ısıtma soğutma sistemleri mezunu olup, gerekli tüm teknik ve iş sağlığı eğitimlerini tamamlamış, gerekli sertifika ve eğitim belgelerini tamamlayarak kaliteli hizmet anlayışını belgelemiştir.

Kocaeli'nin Yerel Firması

Kocaeli Demirdöküm Servisi olarak hizmet veren firmamız İzmit belediyesinden almış olduğu iş yeri çalıştırma ruhsatıyla da bölgenin yerel firmasını olduğunu kanıtlamış, Kocaeli bölgesinin yerel firması olduğunu belgelemiştir. Hizmet aldığınız teknik servisin yerel firma olması ve aradığınızda karşınızda muhattap bulabilecek bir firma olması çok önemlidir. Kombilere servisi hizmeti veren firmamız Kombi Teknik Servis bölümünde tecrübeli ekip ve profesyonel kadrosuyla Kocaeli ve İlçelerinde Demirdöküm Kombi Petek temizleme, Demirdöküm Kombi bakımı, Demirdöküm kombi onarımı, Demirdöküm Kombi periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. Kombi servislerinde haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti ve 1 sene işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Teknik servis talepleriniz amacıyla Bizi Hemen Arayın.  0 262 331 15 69 - 0 262 331 15 68 ya da Servis Formu sayfasından çevrimiçi servis talebinde bulunabilirsiniz. Tamir firmalarına yüklü miktarda para ödeyerek bütçenizi sarsmadan ödeme gerçekleştirme amacıyla tetkik yapar iken servis etkileşim bilgilerini ve adres bilgilerini teyit etmek gerekir. Birçok kişi internet üzerinden kendilerini firma olarak tanıtarak yüklü miktarda ödeme arzusunda bulunarak ekonomik olarak insanlara gereğinden çok hesap çıkar. Bu sebeple daha iyi tetkik yapılarak en ideal kombi bakımı oluşturulan yer olarak firmamızı tavsiye ediyoruz. Demirdöküm kombiler her kombide olabileceği gibi vakit vakit teknik problemlerden kaynaklı olarak bozukluk verebilirler. Önemli olan arızaya müdahale edecek olan ekibin bu alanda eğitimli ve deneyimli şahıslardan oluşuyor olmasıdır. Bizlerde deneyimli ve çalışanlarına gerekli eğitimleri vermiş olan bir teknik servis olarak Demirdöküm marka kombinizin hem onarımı hem de bakımını en doğru çözümler dâhilinde en kısa sürede yerine getiriyoruz. 7/24 bizlere randevu talebinde bulunabilir ve teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Sizler için en ideal gün ve saatte ekiplerimiz adresinize gelerek kombinizin probleminin nereden kaynaklandığını analiz edecektir. Daha sonra gerekli olan teknik donanım ile beraber kombinize en doğru müdahale yapılacak ve bozukluk giderilecektir. Arıza işlemlerimiz amacıyla sizin de bütçesini düşünerek en ideal fiyatlar dâhilinde sizlere hizmet sunuyoruz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.