Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Derince Alarko Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Derince Alarko Kombi Servisi

Derince Alarko Kombi Servisi

11 Kasım 2021 00:57
Derince Alarko Kombi Servisi

Arkom Teknik, geniş servis ağımız ile Kocaeli'nin her yerinde var olduğumuz gibi Derince’ye de hizmet vermekteyiz. Derince Alarko Kombi Servisi bizden kombiler hakkında bilgi, varsa aklınıza takılan sorular hakkında yardım alabilirsiniz. Derince Alarko Kombi Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı görev bilmekteyiz. Kısa sürede sizleri mağdur etmeden tüm sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Konutlarınızda ısı enerjisinin en verimli şekilde çalışması için kombi sistemleri ile ilgili işlerinizde Derince Kombi Servisi ne danışmanızı tavsiye ederiz. Temiz bir yanma sayesinde tasarruflu bir ısınmanın yolu kombilerinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasından geçer.

Derince Alarko Kombi Tamir, Bakım Servisi

Derince Alarko Kombi Servisi bakım çalışmalarının yanında profesyonel şekilde kombi tamiratlarınız da yapmaktadır. Ayrıca sizin talep ve onayınız doğrultusunda petek temizliklerini en ince şekilde yerine getirmektedir. Derince Kombi Servisi kombilerin ısı eşanjörü, brülör, fan ve gaz valfi gibi önemli parçalarını hem bakım hem tamirat sırasında gözden geçirerek sıkıntılı bir durum oluşacaksa tedbir alır. Bu doğrultuda fan ve gaz valfi sistemin en önemli iki elemanıdır denebilir. Fan, gerekli devir sayısını sağlayan sinyali, dış hava sıcaklığını referans alan ve yanma için gerekli hava miktarını sağlayacak en uygun fan devir sayısını hesaplayan elektronik regülasyon sisteminden alır. Gerekli olan enerjiyi temin edecek yanmayı sağlayacak hava miktarına göre fan devrini bu sinyal ayarlar. Böylece konut o anki hava koşullarına göre ısıtılır. Derince Alarko Kombi Servisi yaptığı tüm işlemlerde sizleri bilgilendirerek ve onayınızı alarak hareket eder. Ayrıca kombinin önemli bölümleri ve çalışma şekilleri ile ilgili bilgilendirmeyi hiçbir zaman atlamaz. Bu arada ısınma sistemleri ile ilgili diğer bir önemli kısım ise gaz valfidir. Yanma için gerekli olan gaz, bir fan ile kontrol edilen gaz armatürü vasıtasıyla ayarlanır. Gaz ve püskürtülen havanın brülörden önce karışmasıyla ön karışım sağlanır ve bu karışım yanma odasında yakılır.

Derince Alarko Kombi Bakımı

Bir kombi ilk kullanımından çalışma süresi boyunca Derince Alarko Kombi Bakımı ile bu süreçte ömrü uzatılabilir. Verimli çalışmasını sağlayarak iyi bir performans yakalanmasının anahtarı yıllık kontroldür. Derince Alarko Kombi Bakımı kapsamında cihazın su sızdırmazlığının kontrolünden, emniyet kontrolüne ve diğer tüm çalışan akşamlar gözden geçirilmektedir. Değişim gereken parçalar orijinaliyle değiştirilmektedir. Derince Alarko Kombi Bakımı ile ateşleme parçaları, baca tertibatı, brülör ve yanma kontrolleri, ısı eşanjörü, elektronik kısımlar gibi ısıtma ve sıcak su üretme fonksiyonları tamamıyla gözden geçirilerek kalorifer sistemleri temize çıkarılmaktadır.

Derince Alarko Kombi Tamiri

Kombileriniz farklı nedenlerden dolayı canınızı sıkıcı bir vaziyet alırsa mutlaka  Derince Alarko Kombi Servisi ile irtibata geçin. Akabinde sizin cihaz için bir şey yapmanıza gerek yok. Servis hemen gelerek cihazı yerinde tepeden aşağıya kontrol eder ve sorun en kısa sürelerde halledilir. Kalorifer sistemlerinin arızaları ve bu arızaya neden olan hususlar Derince Alarko Kombi Tamiri ile sıkıntısız bir şekilde halledilmektedir. Bu kapsamda arıza nedeni her zaman bilinmeli ve ilerisi için mutlaka tedbir alınmalıdır. Derince Alarko Kombi Tamiri kombilerinizin çalışmama sorunlarından tutun da kaloriferin ısıtmaması ya da sıcak su üretmemesine kadar tüm problemleri bir çırpıda halleder.

Alarko Kombi Derince'nin Tercihi

Derince Alarko Kombi Servisi olarak siz müşterilerimizin hizmetindeyiz. Derince’de yaşayanların her türlü kombi arızaları ve bakımlarıyla ilgilenmekteyiz. Özel servis hizmetimiz ile sizlere başarı garantili bir destek sağlamaktayız. Kocaeli'nde var olan firmalar arasında kalite farkıyla ön plana çıkışımız ile sizlere de bu kaliteli hizmeti sunmak tek gayemiz. Kışın yoğun olarak kullanıyor olduğumuz, ısınma ihtiyacımızı gidermede en yaygın olarak kullanılan doğalgaz, kombi olmadığında tam anlamıyla bir hiçtir. Haliyle kombinizde meydana gelecek olan en ufak bir arıza bile günlük yaşantınızı alt üst edebilir. Bu arızaları gidermek için sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Alarko Kombi de Geniş Yedek Parça Stoğu

Yedek parça bulunmadığı için bekletme gibi bir durum oluşmamaktadır. Servis hizmeti sağlayan araçlarımız her duruma hazırlıklı gelmektedir. Bu müşterilerimiz açısından oldukça memnun kalınan bir durumdur.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.