Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Derince Arçelik Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Derince Arçelik Kombi Servisi

Derince Arçelik Kombi Servisi

12 Aralık 2017 10:00
Derince Arçelik Kombi Servisi Kocaeli Bölgesinde kombiler için her tür işlemde etkili çözümünün adresi Derince Arçelik Kombi Servisi dir. Neden mi? Çalışanlarından kullanılan ekipmanlara dakikliğinden müşteri memnuniyetine kadar her şey olabildiğince profesyoneldir. Aranıldığında hemen mobilize şekilde hareket edilerek kombinin bulunduğu adreste en etkin çözümler üretilmektedir.

Derince Arçelik Kombi Tamir, Bakım Hizmetleri

Arkom Arçelik Yetkili Servisi zamanla performansında düşüşler olan her kombi sistemini ilk günkü performansına eriştirerek daha randımanlı çalışmasının önünü açmaktadır. Bunu kombinin durumuna göre hem bakım hem de tamirat işlemleriyle en ideal şekilde gerçekleştirmektedir. Derince Kombi Servisi işyeri, fabrika, ofis ya da ev fark etmeden tüm mekânlara ulaşarak en iyi iş ve işlemleri sergileyerek kullanıcısının memnuniyetini sağlamaktadır. Yapmış olduğu çalışmaları kendi işiymiş gibi hareket ederek sergilemektedir. Çalışma misyonu tamamen müşteri odaklı ve kaliteye dönüktür. Derince Kombi Servisi ısı verimliliğinin artırılması için kullanıcıların tüm soru ve sorunlarını anında yanıtlayarak uygulamalı olarak işlemlerinde anlatmaktadır. Ayrıca istenilen tüm uygulamalar vaktinde kullanıcılarına yansıtılmaktadır.

Derince Arçelik Kombi Bakım Servisi

Bakım esnasında bakım konsepti içerisinde yer alan yanma odasındaki brüler temizliği Derince Arçelik Kombi Bakımı ile hassas şekilde yapılarak cihazın performansının artırılmasına yardımcı olur. Kombi hem elektrik hem su hem de doğalgaz beslemeli bir cihazdır. Bu anlamda bakımlarda bu üçlü enerji grubunun bağlantı noktaları detaylı şekilde gözden geçirilmektedir. Derince Arçelik Kombi Bakımı ile elektrik hatları ve su borularında herhangi bir sıkıntı olduğu görülürse anında müdahale edilir.  Ayrıca tüm hatlar ve borular hassas cihazlar vasıtasıyla kontrol edilerek sıkıntısız bir sistem kullanıcısına teslim edilir. Arçelik Kombi Servisi ile baca fanları gözden geçirilerek ihtiyaç varsa temizlik işlemi yapılır. Ayrıca bar basıncı ve genleşme tankı fonksiyonel olarak kontrol edilerek eğer bir arızaya yol açabilecek durum varsa ilgili bölüme müdahale edilerek çözüm üretilir. Bakım konseptinde yer alan hem önleyici hem de koruyucu bakımlar kullanıcının onayı dahilinde halledilerek gerekli bilgilendirmeler sayesinde dört dörtlük bir sonuç elde edilir.

Derince Arçelik Kombi Tamir Servisi

Eğer bir kombiniz var ve istenilmeyen şekilde patlamalı çalışıyorsa hemen Derince Arçelik Kombi Tamiri ile irtibata geçiniz. Bu durum genelde kombide biriken gaz vesilesiyle oluyor anlamına gelebilir. Ama kullanıcısının buna müdahale etmeden yetkili servisler vasıtasıyla çözümler üretmesi daha uygun olacaktır. Biriken gaz kombinin şiddetli yanmasına neden olabilir. Bunun içinde çakmak ve gaz ayarlarının kontrolü önem arz etmektedir. Patlamalı yanan kombiler zaten yıllık bakım konseptinde Derince Arçelik Kombi Tamiri tarafından öncelikli gerçekleştirilen konuların başında gelmektedir. Yani bu tür sorunların olmaması için bakımlarda ilgili durum değerlendirilerek devreye sokulmaktadır. Derince Arçelik Kombi Tamiri ile sıcak su çalışmaya başlayınca peteklerin ısınmaması olayı çok dikkatli bir şekilde çözülmektedir. Bu kapsamda sıcak su kullanımı durumunda peteklerde fazla ısınma olması sıcak su işleminde kombi kalorifer kısmı için kapatmayı gerçekleştiremiyor olabilir. Yani normalde musluğa ulaşması gereken su ile peteklere gitmesi gereken su ayrı olmalı. Sıcak su akışında sıkıntılar olacak ve suda  ısınıp soğuyacaktır. Sonuç olarak sıcak suyun kullanılmaya başlanması ile radyatörlerin çok ısınma ortaya çıkarması arızasında Derince Arçelik Kombi servisi en uygun çözümle tamiratı gerçekleştirecektir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.