Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Derince Ariston Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Derince Ariston Kombi Servisi

Derince Ariston Kombi Servisi

12 Aralık 2015 17:47
Derince Ariston Kombi Servisi

Derince Ariston Kombi Tamir, Bakım Servisi

Arkom Teknik olarak, Kocaeli genelindeki geniş servis ağımızla, Derince ve çevresinin tüm Kombi sorunları ve ihtiyaçlarına kısa süre içinde destekte bulunuyor ve çözüm üretiyoruz. Derince Ariston Kombi Servisi nin hizmet bölgelerimizden biri olan Derince’de müşterilerimiz için hem hızlı hem de garantili ve kaliteli servis vermeyi amaçlıyoruz. Derince Ariston Kombi Servisi olarak değerli müşterilerimizi bu soğuk aylarda mağdur etmemek için servis sayımızı ve hızımızı arttırıyoruz. Hızlı ve kaliteli hizmetimizin yanı sıra müşterilerimize her an yardımcı olabilmek adına kış aylarında ek mesai saatleri koyarak çalışıyoruz. Derince olmak üzere tüm Kocaeli, Arkom Teknik’nin hızlı, güvenilir, kaliteli ve garantili servis sistemiyle kombi sorunlarına anında çözüm buluyor.

Ariston Kombi Bakımı Servisi

Değerli müşterilerimiz ev, işyeri, okul vb. yapılarınızda kullanmakta olduğunuz kombileriniz kaç senelik olursa olsun, sıfır dahi olsa senelik bakımlarını yaptırmak zorundasınız. Yıllık bakımlardan kastımız kışlık bakımlardır. Kış devresine geçen esnada sizde derhal servisimiz ile irtibata geçerek bakım randevunuzu alınız. Kombi senelik bakımı neden önemlidir? Yıllık kombi bakımları aygıtınızın daha rahat ve tam kapasitede işlevini gerçekleştirmesine imkan sağlar. Elde edeceğiniz % yakıt tasarruf ile de bütçenizi korumuş olursunuz. Yıllık bakımları oluşturulan aygıtınız bozukluk vermez ve sizi soğuk kış şartlarında katiyen yarı yolda bırakmaz. Cihazınızın ömrü uzamış olur. Kombi senelik bakımları eksper kişilerce doğru şekilde yapılmalıdır. Peki, bakımlarda neler yapılır, nelere ilgi edilmelidir? Kombi bakımlarında uzman ekiplerimizin yaptığı prosedürler;

  • Genel kombi iç temizliği yapılır
  • Tesisat suyu tazelenir
  • Otomatik hava prüjörü temizliği yapılır
  • Baca fanı temizliği yapılır
  • Filtre temizliği yapılır
  • Ateşleme grubu temizliği yapılır
  • Genleşme tankı hava dolumu yapılır
  • Yanma odası temizliği yapılır

Ariston Kombi Arıza Onarım Servisi

Değerli müşterilerimiz, kombi bozukluklarınızda servis çağırmadan evvelce yapmanız gereken birtakım prosedürler vardır. Öncelik ile aygıtınız arızaya geçtiğinde resetleme işlemini yapınız. Bu prosedürü birkaç kez yine ediniz. Gazınızın olup olmadığına bakınız ve gaz vanalarını denetim ediniz. Cihazınız halen çalışmıyor ise Kocaeli Derince Ariston servisi arayınız. Servis çağırırken internette adresi ve sabit yeri olmayan, vergi levhası bulunmayan servislerden uzak durmaya ilgi ediniz. Sizde aygıtınızın emin ellerde olasını istiyorsanız derhal bizi arayın. Kombi bozukluklarında Kocaeli’nin her semtine servis ücretimiz sabittir. Arızaya araya girmek edildiği takdirde servis ücreti alınmaz. Servislerimiz vasıtalarında lüzumlu olan ekipman ve yedek parçayı barındırdığı amacıyla aynı gün ortamında arızaya gidererek siz kıymetli müşterilerimizin mağdur olasının önüne geçer. Hemen her bozukluk yerinde giderilebilmektedir. Bazı hallerde aygıt yerinde onarım edilemeyebilir. Böyle bir halde aygıtınız yerinden sökülerek atölyemize getirilmektedir. Atölyemizde ilk olarak bozukluk tespiti, sonrasında da parça değişimi yapılmaktadır. Tamiri yapılmış olan aygıtınız test standına bağlanarak belirli bir vakit testte kalmaktadır. Bu prosedür aynı gün ortamında yetişmeyebilir. Bu durumun bilgi kapasitesi size servis personelleri doğrulusunda verilir. Testten onay alan aygıtınız ilgili bir şekilde yerinize ulaştırılır ve eksper ekiplerce montajı sağlanarak, çalıştırılıp teslim edilir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.