Size bir telefon kadar yakınız
0 262 331 15 69
Dil Seçin
trende

Derince Beko Klima Bakımı

13.02.2018
28 görüntülenme
Derince Beko Klima Bakımı
[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Derince Beko Klima Bakım Servisi

Klima bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususları her platformda Derince Beko Klima Bakımı vurgulamaktadır. Öncelikle bakım yapılacak klimanın bulunduğu çalışma ortamda güvenlik tedbirlerinin alınması gerekiyor. Ne tür güvenlik tedbirleridir şeklinde sorulacak olursa? Örneğin klimanın elektrik girişi kapatılmalıdır. Bakım işlemi sonrası klimanın hava yönlendirme kanatları mutlaka ayarlanılmalıdır. Klimanın hava yönlendirme kanatları sağa ya da sola yönelik ayarlanılabilir. Bakım esnasında ihtiyaç olan yardımcı aletlerden anomometre, termometre, uzaktan kumandalardan düzgün şekilde yararlanılarak riskli bir duruma  neden olunmamalıdır. Kanallı tip klimalarda menfez,damper temizliği düzgün şekilde yapılmalıdır. Klimanın gaz basıncı istenilen standartlara getirilmelidir.  Bakım esnasında özellikle dikkat edilmesi gereken klimanın filtresinin iyi bir şekilde temizliğinin yapılmasıdır. Sonuç olarak klimanın periyodik bakımı, özel bakım ya da genel bakımı esnasında hem iş güvenliği hem de klima güvenliği açısından neler dikkate alınması gerekiyorsa onlara harfiyen uygulanmalıdır.

Derince Beko Klima Bakımı

Derince Beko Klima Bakımı ile yapılan bakımlarda sadece temizlik yapılıp bırakılmaz. Her bölüm ve parça en ince ayrıntısından geçirilerek kontrolleri sağlanılmaktadır. Gerektiğinde güzel bir bakım, gerektiğinde de temizlik işlemleri en güzel şekilde halledilmektedir. Çünkü Derince beko klima servisi bir klima performansı için bakımın çok önemli olduğunu bilmektedir. Ayrıca bakım esnasında karşılaşılabilecek olumsuz durumlara karşı arıza çıkarabilecek parçalara yönelik tedbirler alınır. Böylece daha sonra meydana gelebilecek mağduriyet durumuna da çözüm bulunmuş olacaktır. Gerekli yedek parça değişimleri mutlaka orijinal bir parça ile yapılır.

Derince Beko Klima Bakımı bakım süreçlerinde yetkin ve etkin bir kadro ile hareket ederek ortaya verimi yükselmiş klimalar çıkartılmaktadır. Bakımsız klimalar her zaman potansiyel arıza yapılabilecek sistemlerdir. Bakım ve temizlik esnasında gerçekleştirilen işlemlerin hepsi kaliteli olarak gerçekleştirilmektedir.

Derince Beko Klima Bakımı klima faaliyetleri içerisinde klima bakımlarının daha stratejik bir işlem olduğunu her platformda vurgulamaktadır. Aslında tüm faaliyetler birbirleri ile ilişkilidir. Montaj iyi yapılmazsa tamirat gerektirebilir. Bakım yapılmazsa tamirat ihtiyacı ortaya çıkabilir. O yüzden öncelikle klima seçimlerinin iyi yapılması, ardından montaj işlemlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi ve periyodik bakımlarının yapılmasıyla klimalar kolay kolay arızalanmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.