Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Derince Bosch Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Derince Bosch Klima Servisi

Derince Bosch Klima Servisi

02 Şubat 2018 15:20
Derince Bosch Klima Servisi

Derince Bosch Klima Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Klimalar için istenilen en önemli durum devamlı verimli şekilde sürece devam etmesidir. Bu kapsamda Derince Bosch Klima Servisi gibi yetkin ve etkin servisler devamlı bu durumu sağlamanın çabası içerisindelerdir. Her klima kullanıcıları klimalarının tüm standartlarını sağlayarak klimalarının her mevsim ve mevsimin her günü istedikleri gibi olmasını ister. Bunun için çok fazla bir şey yapmaya da gerek yok aslında. Çünkü düzgün bir klima seçtikten sonra doğru şekilde montajı yapılmalı. Arkasından da çalışma süresince gerekli bakımlar gerçekleştirildiğinde sorun çıkarmadan görevlerine devam edecektir. Eğer bir arıza durumu ile karşılaşılınca da yetkili ve etkili servislerden hizmet alırsak klima kullanıcılarının istemiş olduğu tüm detaylar yerine getirilmiş olacaktır.

Derince Bosch Klima Servisi

Derince Bosh Klima Servisi profesyonel klima servisi olarak tüm müşterilerinin klima hususundaki taleplerine yanıt vermektedir. Böylece istedikleri her şeye kavuşan kullanıcılar klimalarının performansından yararlanmayı sürdürmektedir. Elbette bir klima servisinin profesyonelliği; profesyonel ekip ve profesyonel araç ve gereçler sayesinde sağlanacaktır. Bu niteliği alabilmenin birkaç önemli noktası bulunmaktadır. Örneğin servis hizmetlerinde hızlı, sorunsuz, güvenilir, kaliteli bir iş çıkararak müşterilerin beklentileri üzerinde faaliyet göstermektir. Bir servis klimalar için ne kadar hassas ve olması gereken gibi davranırsa ortaya o kadar ciddi sonuçlar çıkar. Derince Bosch Klima Servisi her daim kaliteli servis hizmeti verebilmek amacıyla müşterilerin ve klima kullanıcılarının yanında olmaktadır. Acil durumlar için mobilize ekipler her saat hazır olarak bekleyerek ivedi durumlara çözümler üretebilmektedir. Bu sayede yerine getirilen faaliyetler servislerce acil koduyla yerine getirilmektedir. Bunun haricinde normal olağan işler program dahiline gününde ve saatinde halledilmektedir. Tüm model klimalara en kapsamlı ve detaylı servis hizmeti sunumu Derince bosch klima servisince verilmektedir. Derince Klima Servisi temas eden müşterileri için anında klima adresine ulaşılarak en kısa sürede çözümler ortaya koyabilmektedir. Özellikle tamirat faaliyetleri kapsamında arıza çözümleri için dört aşamalı işlem uygulanmaktadır. Bunlar keşif, arıza tespiti ve onarımıdır. Bunlar Derince bosch klima servislerince uzman ekipler sayesinde layıkıyla yerine getirilerek ortaya güzel klimalar çıkmaktadır. Bu klimaların ortaya çıkardığı performansın istenilen seviyede tutulması için bunların zamanında ve yerinde yapılması önemlidir.

Derince Bosch Klima Bakım Servisi

Klimalardan istenilen verim ancak ve ancak iyi bir bakımla sağlanır. Böylece Derince Bosch Klima Bakımı elinden gelen çabayı göstererek klimaları ilk günkü performansına kavuşturur. Klimalar yapı olarak bakıldığında hemen hemen hepsinin çalışma mantığı aynıdır. Bu açıdan bakım konseptleri de birbirine benzer. O yüzden ne tür bir klima olursa olsun mutlaka belli bölgeler bakım ve kontrol altında tutulmalıdır. Yazın ortamı soğutma, kışın ise ortamı ısıtma göreviyle tüm mekanlarda yoğun kullanılan bir sistemdir. Yaz ve kış mevsimleri başlamadan önce mutlaka bu sistemler gözden geçirilerek uygulanması gereken tüm işlemler hassas bir şekilde uygulanmalıdır. Klimaların genel çalışma prensibine bakıldığında; bir dört yollu vana ile gazın dolaşım yönü ayarlanır ve duruma göre ısıtma ve soğutma işlemi gerçekleştirilir.  Klimalar bu kapsamda belirli bir metoda bağlı olarak R22 denilen bir gaz kullanılarak temel faaliyetlerini yerine getirmeye çalışır.  Ayrıca bulundukları ortamın ısını veya soğutmaya nemini azaltmaya yarayan fan motoru yer almaktadır. Bir de buna dış ünite gibi parça ve bölümler eklenerek komple bir ısıtma ve soğutma sistemi olur. Bu klima sistemi layıkıyla görevini yerine getirebilmesi için mutlaka iyi bir bakıma ihtiyaç duyar.

Derince Bosch Klima Bakımı

Derince Bosh Klima Servisi ister pencere, salon isterse de tavan tipi olsun tüm klimaların bakımlarıyla çalışma performansını yükseltir. Klimaların açılıp kapatılması ve ısı ayarları önceden üzerlerine konan anahtar ve düğmelerle gerçekleştiriliyordu. Yani bir anlamda manuel bir mantıkla çalışıyordu. Artık son yıllarda hemen hemen bir çok klimanın açılıp kapatılması ve ısı ayarı uzaktan kumanda ile yapılmaktadır. Klima bakımları kapsamında uzaktan kumada sistemi de gözden geçirilmektedir. Uygulamalara bakıldığında uzaktan kumanda, özellikle tavan ve duvar tipi split kumalarda daha çok kullanılmaktadır. Derince Bosch Klima Bakımı ile kullanıcıların iyi bir klima sistemine sahip olması sağlanmaktadır. Bu durumun teminatı bir anlamda iyi bir montaja da bağlıdır. Ayrıca tamirat işlemlerinin de iyi şekilde yapılması gerekiyor. Derince Bosh Klima Bakımı ile tüm klima bakımları en optimal şekilde uygulanmaktadır.  Bunu bünyesinde çalıştırdığı uzman bakım ekipleriyle sağlamaktadır. Yaptığı kaliteli bakım hizmetleriyle oluşabilecek sürpriz arızaların önüne geçmektedir.

Derince Bosch Klima Tamir Servisi

Klimalarda çok çeşitli arıza durumları ortaya çıkabilmektedir. Bu arızaları giderebilmek için Derince Bosch Klima Servisi gibi profesyonel yerlere her zaman ihtiyaç duyulur. Klimalar sistemli cihazlardır. Bir yerindeki en küçük arıza diğer yerleri de olumsuz şekilde etkileyecektir. Onun için bu sorunların acil yönünden halledilmesi icap etmektedir. Tamir ve bakım işi Derince Bosch klima servisinin işidir. Klimaların çalışmaması çeşitli şekillerdeki arızalardan meydana gelebilir. Böyle bir arızayı bulabilmek için öncelikle uzaktan kumandalı ise kumanda alıcısı ve vericisi kontrol edilmelidir. Uzaktan kumanda alıcısı ve vericisi kontrol edilerek arızasına çözüm üretilir. Klima sistemine enerji gelmiyor olabilir, klimanın şebekeye bağlandığı prizde elektrik olup olmadığının kontrolü yapılır. Klimanın çalıştırma anahtarı arızalı olabilir ve anahtar kontrol edilerek çözüm üretilir. Klimada fan motoru ve ekovat arızası olabilir. Bunun için de fan motoru ve ekovat ayrı ayrı kontrol edilerek arıza durumu halledilir. Arızalı olan değiştirilir.

Derince Bosch Klima Tamiri

Derince Bosch Klima Tamiri usta klima onarımcısı olarak tüm müşterilerinin klima hususundaki taleplerine anında cevap vermektedir. Klima eğer ne ısıtıyor ne de soğutuyorsa bunun için gerekli kontrolleri yapmak gerekiyor. Öncelikle klimanın fan motorunun çalışıp çalışmadığını gözden geçirmek önemlidir. Klimadaki termost arızalı veya bağlantısı yanlış olabilir. Bu kapsamda kesinlikle termostatı kontrolü yapılmalı ve herhangi bir arıza durumu söz konusu ise giderilmelidir. Ola ki montajdan kaynaklı yanlış bağlantı varsa ona müdahale edilmelidir. Derince Bosch Klima Tamiri konusunda tüm klima arızalarını kök nedenlerine varasıya kadar kontrolünü sağlar ve herhangi bir sorun varsa onu hemen çözer. Klimanın soğutmaması ya da ısıtmaması durumunda ekovat termiği kontrol edilmelidir. Eğer arızalı bir durumda karşılaşılırsa acilen çözüm bulunur. Ekovat termiğinden akım geçmiyorsa termik yenisi ile değiştirilerek arıza çözüme kavuşturulur. Bu kapsamda kontrol edilecek yerlerden birisi ekovat rölesidir. Isıtmama ya da soğutmama gibi bir klima sorununa detaylı çözümler üretilmektedir. Derince Bosch Klima Tamiri ile tüm klima arızalarına profesyonel çözümler üretilerek klimaların performansı artırılmaktadır. Acil durumlardan normal durumlara kadar tüm klima sorunlarını anında halletmektedir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.