Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Derince Ferroli Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Derince Ferroli Kombi Servisi

Derince Ferroli Kombi Servisi

12 Aralık 2015 10:27
Derince Ferroli Kombi Servisi

DerinceArkom Teknik, Derince Ferroli Kombi Servisi olarak tüm kombi bakım, tamir ve servis hizmetlerinde yanınızda olmaktan memnuniyet duyar. Kocaeli genelinde verdiğimiz servis hizmetlerimizin en önem verdiğimiz bölgelerinden birisi olan Derince’de yıllardır faaliyet gösteren firmamız, kombi bakımı, petek temizliği, kombi kart tamiri gibi konularda hizmet vermektedir.

Derince Ferroli Kombi Tamir, Bakım Servisi

Ferroli Kombi Servisi, sonradan masraflı bir onarım faturalarıyla karşılaşmamanız amacıyla lüzumlu her türlü bakımı yapmaktadır. Kombi bakımı düşünülenin aksine lüks değil gereksinimdir. Bakımı yapılmayan kombi en gereksinim bulunduğu süratte bozulabilir ya da sizin anlamadığınız bir şekilde gaz faturasını yükselte bilir. Derince Ferroli Bakım Servisi hem fatura giderinizi hem de onarım masraf giderinizi düşürebilir. Derince Kombi Servisi, kombinizde rastgele bir problem varsa, teknik servisimiz elemanlarımızla size doğru olan tespit amacıyla en doğru bulguyu verecektir.

Ferroli Servisi olarak yaptığımız bütün işlemler firmamız güvencesinde olup hizmetlerimizin gerisinde olacağız. Kombinizde sıcak su ya da ısınma yoksa birtakım kombi problemleriyle baş başasınız demektir. Bu tür hallerde size yardımcı olabilecek Kombi Servisi doğrulusunda, bozukluk ve onarım gereksinimleriniz amacıyla kombinizin en yüksek standartlarda onarılacağından emin olabilirsiniz. Kombinizin çalışmaması, pilot ışığının sönmesi, basınç kaybı, peteklere sıcak su gelmemesi, kendi kendisine kapanması gibi haller kombinizde birtakım şeylerin ters gittiğini işaret ediyor demektir. Kocaeli Ferroli Kombi Servisi, garantili yedek parça hizmetiyle kombinizin bütün onarımını yapıp ilk günkü performansına kavuşturacaktır. Derince Ferroli Kombi Teknik Servisi olarak bütün çalışanlarımız sertifikalı ve eğitimlidir. Yılların getirdiği tecrübeyle kombinize en iyi şekilde bakacaklardır. Ferroli Kombi Teknik Servisi, sizin dilediğiniz her an yardım etmeye hazırdır. Esnek randevu saatleriyle, mağduriyetinizi en kısa sürede gidereceklerdir. Kombinizle alakalı bir problem yaşadığınızda Kombi Teknik Servisi 0 262 331 15 69 nolu numaradan araya bilirsiniz. Kombi Teknik Servisi her vakit yanınızda olacaktır.

% 100 garantili Ferroli kombi servisi, Arkom Teknik’de

% 100 müşteri memnuniyeti prensibimizden taviz vermeden % 100 garantili hizmet veriyoruz. Sizleri, “parça yok bir hafta beklemeliyiz”, “bunun parçası çok pahalı yenisini alın” gibi cümlelerle oyalamadan en hızlı hizmeti en uygun fiyata vermenin gururunu yaşıyoruz. Kocaeli’nde Ferroli kombi denilince akla Arkom Teknik akla gelir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.