Size bir telefon kadar yakınız
0 262 331 15 69
Dil Seçin
trende

Derince Ferroli Kombi Servisleri

Derince Ferroli Kombi Servisleri

Derince Ferroli Kombi Servis, Bakım, Tamir, Onarım ve Montaj Hizmetleri

Isınmak için temel ihtiyaçlardan biri haline gelen kombilerinizin düzgün çalışması için onun düzenli bakımını yaptırmanız ve kullanım kılavuzuna uygun hareket etmeniz oldukça önem taşımaktadır. Kombinizi aldığınız zamandan itibaren sizinle başlayan iletişimimiz Derince Ferroli Kombi Servisleri olarak bizden hizmet almaya devam ettiğiniz sürece devam edecektir. Ferroli firması olarak bizden aldığınız kombilerin kurulumu, ilk çalıştırılması, kombi ile ilgili bilmeniz gereken ve dikkat etmeniz gereken şeylerle ilgili bilgilendirme teknik ekibimizce yapılmaktadır. Sonrasında kombinizin bakım zamanı firmamızca takip edilerek siz unutsanız bile konu ile ilgili bilgilendirme tarafımızdan tarafınıza sağlanmaktadır. Böylece kombinizin aksaklık olmadan, bozulmadan düzgün çalışması hem kışın rahat ısınmanız hem de faturanızın çok yüksek gelmemesi için önem taşımaktadır.

Ferroli Markalı Tüm Ürünlere Teknik Destek Bizden

Derince Ferroli Kombi Servisleri tarafından kombi, kazan, klima, şofben gibi günlük hayatta ihtiyacınız olan bütün araçların hem bakımı hem onarımı yapılmaktadır. Bilmeniz gereken önemli bir husus Ferroli markalı herhangi bir ürününüz bozulduğunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmektir. Derince Ferroli Kombi Servisleri  arıza hakkında bilgi vermeniz ve sonrasında teknik servisimizin ürününüzün arızasını tespit ederek gidermesini beklemeniz gerektiğidir. Çünkü tamirci olarak çalışan ancak bir yetkili servis gibi profesyonel iş kalitesine sahip olmayan kişilerin ürünlere daha fazla zarar verdiği ve müşterilerimizin tamir hizmeti almak yerine daha da mağdur olduğu bilinen durumlar arasındadır. Firmamız zaten size en kısa sürede sorunlarınızı giderecek hizmeti vermek için harekete geçerek uygulanması gereken adımları profesyonelce takip edecektir. Ayrıca garanti kapsamındaki ürünlerin bakımı ve arızası ücretsiz olarak giderilmektedir.

Hızlı ve Garantili Servis Hizmeti

Derince Ferroli Kombi Servisleri olarak size daha hızlı hizmet verebilmemiz için günün 24 saati ve haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize ürün arızası ile ilgili bütün bilgileri doğru iletmeniz arıza ile ilgili ön bilgi almayı kolaylaştırmaktadır. Buna yönelik çözüm sağlamamız daha kolay olmaktadır. Kombi bakımınıza dâhil olarak petek temizliğini de yapmaktayız. Evinizin kirlenmesine gerek kalmadan, size hiçbir külfet çıkarmadan gayet profesyonel bir şekilde sağladığımız petek temizliği, garanti kapsamında olan cihazlar için ücretsiz, garantisi bitmiş olan ürünler için ise gayet uygun ücretlerle gerçekleştirdiğimiz hizmetler arasındadır.