Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Derince Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Derince Klima Servisi
Derince Klima Servisi

Derince Klima Servisi sahibi olduğunuz bir klima sisteminden en uygun verimi ve performansı almanızın yolu klimalarınızın montaj, bakım ve tamiratlarını yaptırabilmektir. Böylece hem klimalarınızın ömrü uzar hem de iyi derecede faydalanabilme imkanına kavuşursunuz. Verim alabilmenin diğer bir yolu ise kullanılacak mekan ile klimanın kapasitesinin uyumlu olmasıdır. Bu anlamda istenilen performans en iyi şekilde karşılanmış olacaktır. Aksi bir durumda mekana göre büyük ya da küçük kapasiteli bir klima edinmek klimanın uygun performansta çalışmaması demektir. Bu durum aynı zamanda enerji giderlerine de yansıyacaktır.

Derince Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Derince Klima Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Derince Klima Servisi tüm klimaların kullanımı konusunda müşterilerini bilgilendirmeye devam etmektedir. klimalar bilindiği gibi iki parça üniteden oluşmaktadır. Bunlardan birinci iç ve diğeri ise dış ünitedir. İç ünite konusunda klimanın önü kapalı olmamalıdır. Çünkü içi ünitenin hava çıkışını bir şekilde yansıtabilmesi için önemlidir. Dış ünitenin fiziki şartlardan mümkün olduğunca korunaklı olması gerekir. Bu kapsamda klimaların toz tutucu filtrelerinin her zaman temizlenmesi gerekir. Derince Klima Servisi klimalarınızın en uygun ortama montajı konusunda gerekli bilgilendirmeyi devamlı yapmaktadır. Örneğin klimayı dinlenmek için çekildiğiniz mekanlara karşı çalıştırdığınızda özellikle yaz aylarında kas tutulmalarına yol açabilirsiniz. Aslında sadece uyurken de değil oturduğunuz veya bulunduğunuz yere doğru klimanın üflemesi sizi rahatsız edebilir. O yüzden klimaların en uygun yere montajı çok önemlidir. Derince Klima Servisi klimaların kullanımı konusunda cihazın düşük ısı değeri ve yüksek fanda çalıştırmak yerine yüksek sıcaklıkta daha düşük ve orta fan hızında çalıştırılması gerektiğini vurgulamaktadır. Çünkü böyle bir çalışma şekli daha kaliteli bir ısınma ve ya soğutmaya vesile olacaktır. Ve böyle bir çalışmada optimal bir çalışma olarak nitelendirilebilir.

Derince Klima Montaj Servisi

Teknik ekipler Derince Klima Montajı ile en uygun yere klimanın montajına karar verdikten sonra hem iç ünitenin hem de dış ünitenin montajı yaparlar. Öncelikle iç ünitenin asılacağı yer kontrol edilir. Gaz çıkışlarına ve doğrudan güneş ışına maruz bırakılmayacak bir yere montajı gerçekleştirilir. Dış ünitede ise havanın rahatça dolaşabileceği yere montajı önemlidir. Bu doğrultuda dış ünitenin yazın güneşten kışın ise hava şartlarından korunaklı bir yerde bulunması önemli bir konudur.  Derince Klima Montajı cihazın en ideal yere montajı kapsamında; ısı kaynaklarından cihazın mutlaka uzak olmasını vurgulamaktadır. Ayrıca diğer klima cihazlarının üfleme ağızlarının birbirine yakın ve etkilenebilecek düzeyde olmaması gerektiğini vurgulamaktadır. Derince Klima Montajı her daim bulunduğu bölgede her yere klima sisteminin montajı konusunda yardımcı olmaya devam etmektedir. klima montajı işi Derince klima servinin işi olup, her daim müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Derince Klima Bakım Servisi

Hem dışı hem iç ünite klima sistemlerinin en ideal bakımı Derince Klima Bakımı ile yapılmaktadır. Bu kapsamda hava filtre temizliği önemli bir konudur. Bunun için hava filtresinin temizliği su ile yıkanarak temizlenebilir. Ayrıca temizlikte elektrik süpürgesi kullanılabilir. Temizleme esnasında tahriş edilmemesine özen gösterilmelidir. Derince Klima Bakımı kapsamında eksik gaz şarjı yapılır.  Duyu ile ses kontrolü yapılarak farklı bir ses işitildiğinde anında cihaz ve sisteme müdahale edilir. Tüm soket bağlantıları yukarıdan aşağıya kontrol edilerek çalışır vaziyette olması sağlanır. Derince Klima Bakımı konseptinde; drenaj tavası ve hattın bakım ve temizliği yapılır. Ayrıca tüm fan pervaneleri gözden geçirilerek sistemin en ideal şekilde çalışmasının önü açılmış olur. Derince klima bakımı ile tüm cihaz ve sistem çalışır vaziyete getirilerek ilk günkü sağlamlığına eriştirilir.

Derince Klima Tamir Servisi

Tüm klima sistemlerinde zaman zaman meydana gelen arızalar Derince Klima Tamiri ile en iyi şekilde halledilmektedir. Akabinde yaşanabilecek tüm sıkıntıların önüne geçmek içinde klimaların hem dış hem iç ünitelerinin kontrolünü yaparak en ideal şekilde kullanıcılarına teslim edilir. Arıza yapan bir klimanın tüm detaylı tamiratı Derince Klima Tamiri ile yapılmaya devam etmektedir. Tüm klimaların arıza tamirat şekilleri elbette aynı değildir. Zaman zaman model ve markasına göre farklılık gösteren klimaların en iyi tamiratı Derince klima tamiratıyla yapılmaktadır. Ancak bazı adımlarda benzerlik gösterir ve hatta aynıdır. Derince Klima Tamiri için çoğu zaman klimanın bir kumandası mevcut ise ondan başlanılabilir. Eğer kumanda arızası varsa hemen orada giderilir. Ancak sorun iç ya da dış ünite kaynaklı ise farklı çözüm yöntemleri uygulanarak tüm sorunlar bir çırpıda giderilir.

Derince Klima Montaj - De Montaj

Klimalarda montaj işlemi randımanlı şekilde çalışması için önemlidir. Bu kapsamda klimalarınızı montaj işlemini Derince Klima Montajı gibi yetkili ve etkili servislere yaptırırsanız çalışma süresince klimalar tam performansta çalışır. Eğer bir klimanın montajı düzgün yapılmaz ise çalışma süresince verimli çalışmayacağı gibi çeşitli sorunların çıkmasına neden olabilir.  Klima sistemlerinin hem iç bölüm hem de dış bölümün montajı yapılırken senkronize bir biçimde yapılması gerekiyor ki sistem tam anlamıyla çalışma haline geçsin. Bunun için her bölüm kendine özgü şekilde monte edildikten sonra uyumlu çalışıp çalışmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Özellikle standartlarda ve kılavuzlarda belirtildiği şekilde montajların uygulanması gerekiyor. Derince Klima Montajı ile insan hayatının vazgeçilmezleri arasında yer alan klimaların düzgün şekilde takılması sağlanır. Ev malzemeleri içinde bulunan diğer tüm elektrik ve elektronik araçlar gibi hayatın bir parçası olan klimaların randımanlı çalışması için iyi monte edilmesi gerekiyor. Bu nedenle klimaların montajını yapabilmek için gerekli teknik bilgi ve beceriye sahip servislerin bu işi görmesi önemlidir.  Eğer bir servis montaj konusunda yeterli bilgi ve beceriye sahip değilse montaj işlemi düzgün şekilde gerçekleşmeyecektir. Bu da çalışma süresince optimal olmayan klima sistemlerinin ortaya çıkmasına neden olacaktır

Derince Klima Montaj ve Söküm İşlemleri Nasıl Yapılır?

Derince Klima Montajı ile klima teknolojisi yakından takip edilerek öğrenilen tüm montaj bilgileri monte işlemlerine uygulanmaktadır. Öyle ki tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi klimalarda her geçen gün değişip gelişmektedir. Değişen ve gelişen teknoloji klimaların montajında da yenilikler ortaya çıkarmaktadır. Elbette sadece klima montajı da değil bakım ve tamirat işlemleri de buna bağlı olarak değişip gelişmektedir. Klima sistemlerinde yapılması gereken faaliyetler tam anlamıyla uygulandığında ise klimalar daha verimli kullanılmış olacaktır. Derince Klima Montajı bünyesinde klima montajını bilen ve uygulayan iyi yetişmiş teknik elemanlar bulunmaktadır. Böylece klima cihazının montajını iyi şekilde yaparak klima kullanıcıları için rahat ve konforlu ortamlar oluşturmuş olacaktır. Klima montajı ve bağlantıları ile ilgili her türlü uygulama gerçekten profesyonellik gerektirir. Bunun için kurumsal yerler haricinde başka yerlere klima montajlarını yaptırmayın.

İLETİŞİM FORMU

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede Çözüm Ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
Arkom Teknik® | Tüm Hakları Saklıdır.
Yukarı