Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Derince Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Derince Kombi Servisi

Derince Kombi Servisi

Derince Kombi Servisi

Son yıllarda doğalgaz beslemeli ışıtıma cihazlarının artmasıyla verimlilik arayışlarına da hız verilmiştir.  Bu kapsamda Derince Kombi Servisi tüm ısıtma cihazlarının verimliliklerinin artırılması için çalışmaya devam etmektedir. Kombilerde sistem veriminin belirlenmesi hem kullanıcılar hem de üreticiler açısından önem arz eden bir konudur.

Derince Kombi Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Derince Kombi Tamir, Bakım ve Petek Temizliği Servisi

Bu nedenle emisyon değerlerinin yoğuşmalı ve yoğuşmasız kombilerde sistem verimini nasıl etkilediğini belirlemek gerekiyor. Yoğuşmalı ve yoğuşmasız kombi cihazı için emisyon değerleri ile birlikte sistem verimini etkileyen faktörler ve emisyon değerlerinin sistem verimine etkileri ortaya konulmalıdır. Gelinen sonuçta yüksek verimli yoğuşmalı kombilerin daha az yakıt sarf ettiği gözlenebilir.

Derince Kombi Servisi Konusunda Uzman Ekip!

Derince Kombi Servisi, tükenebilir doğalgaz enerji kaynaklarıyla çalışan cihazlarının yüksek verimli olarak tercih edilmesini her platformda vurgulamaya devam etmektedir. Bu durum da hem tüketicinin kullanım maliyetini hem de ithal edilen enerji kaynaklarına ödenen milli gideri azaltacaktır. Böyle doğrudan hem bireysel ve ülke ekonomisine katkı sağlanmış olacaktır. Derince Kombi Servisi kombi sistemlerinin kullanım alanında verimini en üst noktaya çıkarma için gerekli çalışmalarını bakım ve onarım çalışmalarında uygulamaktadır. Aslında şu an kullanımdaki birçok kombinin emisyon testleri üretim merkezlerinde de yapıldığı görülmektedir. Derince Kombi Servisi her zaman yoğuşmalı kombilerin diğer çeşitlere göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerine aktarmaya devam etmektedir. Yoğuşmalı kombilerle ilgili olarak atık ısının geri kazandırılması, boyutları büyütmeden sistem verimin artırılması ve yoğuşmanın iyileştirilmesi bağlamında tüm çalışmalarını sergilemektedir.

Derince Kombi Servisinde %25 İndirim

Kış bakım uygulamalarıyla Kombi Bakımı ısıtma sistemlerinizdeki verimi artırmaya devam etmektedir. Verimi artırılan bir kombi ile de doğalgaz faturaları düşer ve daha iyi ısınma sağlamanıza yardımcı olur. Derince Kombi Servisi ile bakım esnasında işlevselliğini yitirmiş parça ve bölümlerin de değişimi yapılarak ısı ve sıcak su verimliliği artırılabilir. Bu işlem sonuçta ileride daha fazla maliyet çıkararak kombinin arıza yapmasının da önüne geçmede faydalı olacaktır. Kombi Bakımı sadece cihaz ya da tesisat bakımının verimini doğrudan etkilemeyeceği petek temizliği yapılmasının da önemli bir husus olduğunu uygulamalarında göstermiştir. Bu anlamda peteklerin temizliğinin yapılmış olması ortama yayılan ısı verimliliğini birinci dereceden etkileyen önemli bir faktördür.

Derince Kombi de Garantili Servis Hizmeti

Isınma ve sıcak su kullanımında verimi artırmanın diğer bir yolu ise Derince Kombi Servisi gibi yetkin ve etkin teknik servislere onarım işlerini yaptırmaktır. Çünkü yapılan her işlem sonuçta sistemin tümünün etkileyen bir olgudur. Kombi Tamiri sırasında ya da sonrasında en ufak bir parçada meydana gelebilecek bir sıkıntı tüm sistemin çalışmamasına ya da verimli çalışmamasına neden olabilir. Su basıncından tutunda tesisat ve cihazdaki tüm sorunlar Derince Kombi Tamiri ile hassas bir şekilde çözülmektedir. Ayrıca zaman zaman peteklerde meydana gelen problemler profesyonelce Derince Kombi Servisi tarafından halledilmektedir. Kombi Tamiri ile tüm kombileriniz emin ellerdedir. Uygulanması gereken tüm işlemler kaçınılmadan yapılarak ısıtma sistemleri tümüyle gözden geçirilip kullanıcısına teslim edilmektedir.

Uzman Ekibimiz ile Profesyonel & Kalıcı Çözümler Sunuyoruz. Şimdi Bizi Arayın.

Derince'de hizmet verdiğimiz markalar: Derince Demirdöküm Kombi Servisi, Derince Vaillant Kombi Servisi, Derince Viessmann Kombi Servisi

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.