Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Derince Mitsubishi Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Derince Mitsubishi Klima Servisi

Derince Mitsubishi Klima Servisi

02 Şubat 2018 09:05
Derince Mitsubishi Klima Servisi

Derince Mitsubishi Klima Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

İklimlendirme sistemi alanında tüm soru ve sorunlarının çözüm adresi Derince Mitsubishi Klima Servisi dir. Klima sistemlerinin servis hizmetleri yetkili, etkili ve teknik servisler aracılığıyla daha mükemmel şekilde yapılmaktadır. Klima servisi denilince ilk akla gelen şey klimaların daha randımanlı çalışması için gerekli olan işlemleri uygulayan yerdir. Çünkü bir klima servisinin kalitesini de sunduğu hizmetlerin kalitesi belirleyecektir. En kaliteli klima servis hizmetleri klimaları daha canlı ve daha performansı yüksek hale getirecektir.

Derince Mitsubishi Klima Servisi

Derince Mitsubishi Klima Servisi ile klimaların her daim randımanı artırılmaktadır. Bu kapsamda tüm klima sistemleri en iyi konfor performansına ulaşmaktadır. Klima genel olarak bir iklimlendirme sistemidir. Çünkü dışarıdaki iklim ne olursa olsun evin ya da işyerinin içerisindeki iklimin değişmesini istemiyorsanız bu sistemleri kullanmak mantıklı olacaktır. İklimlendirme sistemlerinin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar kullanım amacına göre, ısı taşıyan ara akışkana göre, bölge sayısına göre, kanal sayısına göre, fan basıncına göre olmak üzere gruplara ayrılabilir. Ayrıca genel bir sınıflandırmaya tabi tutulduğunda tek kanallı sistemler ve çift kanallı sistemler olmak üzere ikiye ayırmakta mümkündür. Derince Klima Servisi tüm klima çeşitlerini çok yakından takip ederek en iyi hizmetleri sunmanın çabası içerisindedir. İklimlendirme kapsamında çok bölgeli ve tekrar ısıtmalı sistemlerden; tek kanallı, sabi hava debili sistemlere kadar hemen hemen hepsini çok yakından takip etmektedir. Bu kapsamda tek kanallı ve sabit hava debili sistem tarif etmek gerekirse: bu sistemde bulunulan ortamdaki havanın bir bölümü havaya atılır. Karışım odasında sisteme giren bölümü taze hava ile karıştırılır. Akabinde çeşitli elemanlar tarafından İstenilen sıcaklık, bağıl nem ve temizlik değerlerinde şartlandırılarak iklimlendirilecek yaşam alanına gönderilir.  Tek kanallı bir besleme devresi kullanılır, hava debisi sabittir. Sıcaklık termostat ile kontrol edilir. Çok bölgeli ve tekrar ısıtmalı sistemlerde ise ani ihtiyaç halinde havaya ısı ilavesi sağlanabilmektedir. Ayrıca toleransı kısıtlı iklim şartları sağlanmaktadır.

Mitsubishi Klima Vrf Servisi

Derince Mitsubishi Klima Servisi iklimlendirme alanında birçok sistemi yakından takip ettiğinden müşterilerince sorulan bir soru doğrultusunda cevabının en ince detayına kadar ifade etmektedir. Böylece müşterilerinin kafasındaki tüm soru işaretlerini gidermektedir. Özellikle iklimlendirme seçimlerinde birçok parametreyi kullanıcılara sunarak onların tercihlerini kolay yapmasına katkı sunmaktadır.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.