Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Derince Regal Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Derince Regal Klima Servisi

Derince Regal Klima Servisi

02 Şubat 2018 19:44
Derince Regal Klima Servisi

Derince Regal Klima Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Klima Servis hizmeti vermek gerçekten çok hassas bir konudur. Bunu ancak ve ancak Derince Regal Klima Servisi gibi kurumsal yerler verebilir.  Bir klima servisi klima ile alakalı aklınıza ne gelirse gelsin tüm bunlara haiz bir yer demektir. Temel faaliyetler olarak ise klima seçimi, klima montajı, klima bakım ve klima tamiratıdır. Tüm bu faaliyetler ile alakalı yeterli bilgi sahibi olan yerler klima servis hizmeti görebilecektir. Ayrıca her bir servis model ve marka olarak ilgili yerlerce de yetkilendirilmektedir. Eğer bir klima servisi her daim müşteri memnuniyetini sağlayacak ise öncelikle bu temel faaliyetler konusunda onların beklentisi üzerinde işler çıkartmalıdır. Ancak tersi bir durum ortaya çıkar ise oralar pek tercih edilmeyen durumlara düşecektir. Klima konusunda her türlü bilgiye sahip, klimanın çalışma prensibi ve mantığını bilen Derince regal klima servisi bulunduğu bölgede her zaman tercih edilen bir servistir. Çok yoğun olmasına rağmen her müşterisinin talebine karşılık vermektedir.

Derince Regal Klima Servisi

Derince Regal Klima Servisi yerine getirdiği kaliteli servis hizmetleri neticesinde her zaman tercih edilebilirliğini artırmaya devam etmektedir. klimalar diğer ev malzemelerine göre kompleks yapıları olan bir cihazdır. Ayrıca sadece konutlarda kullanımı da söz konusu değildir. Ofislerde, marketlerde, otellerde, okullarda ve burada adı sayılamayan pek çok yerde klima kullanımı olduğu görülmektedir. Klimaların model ve marka farklılığı da servis hizmetinin durumunu biraz daha karmaşıklaştırmaktadır. Genel itibariyle hemen hemen her klimanın çalışma mantığı birbirine yakın olsa da son yıllarda teknolojinin getirdiği yeni imkan ve eklentiler klima sistemlerini farklılaştırmıştır. Özellikle günümüzde akıllı klima sistemlerinin tercih oranı yükselmiştir. Derince Regal Klima Servisi ortaya koyduğu kaliteli servis hizmetleri ile başarılı işlerin altına imza atmaya devam etmektedir. Bu kapsamda her kaliteli iş bir anlamda başarı çıtasını da yükseltmektedir.

Derince Regal Klima Bakım Servisi

Klimaların kullanım ömrü boyunca performansı yüksek bir şekilde çalışması için Derince Klima Servisi her daim klimalara teknik destek vermeyi sürdürmektedir. Bakım konsepti kapsamında filtre temizliği önemli bir husustur. Bunun için filtrelerin basınçlı hava veya vakumlu makine ile temizlenmesi gerekiyor. İç ünite eşanjörünü kirlilik durumu kontrol edilerek işlem gerekip gerekmediği tespit edilir.  Eğer eşanjör kirli ise vakumlu makine, özel deterjanlı su veya su ile temizlenmelidir. Klima çeşitleri kapsamında kanallı tip klimalarda menfez, damper temizliğini dikkatli şekilde halletmek gerekiyor. Ayrıca bu süreçte bu parçanın ayarının iyi yapılması icap etmek gerekiyor. Tüm bakım esnasında gaz basınçlarının da iyi kontrol edilmesi gerekiyor. Derince Regal Klima Bakımı sayesinde klima müşterileri memnuniyeti her daim yükseltilmektedir. Klimaların kaliteli bakım işleri ile klimalara çalışma garantisi olmayı sürdürmektedir. Derince regal klima servisi bakım anlamında da tüm klima teknolojisini yakından izlemektedir. Bunun için moderne ekipman ve cihazlar kullanarak en iyi sonuçlar elde etmektedir. Böylece klima kullanıcılarına en güzel konfor imkanı yaşatmaktadır.

Derince Regal Klima Bakımı

Derince Regal Klima Bakımı ile klimaların hem dış hem de içi ünite temizlik ve bakımları en ideal şekilde yürütülmektedir. Özellikle dış ünite bölümlerinin temizliği hava şartlarından dolayı daha da önemli durumdadır. Bu kapsamda klima sistemlerinde, kondenser bölümlerinin temizliği önemli olan bakımlar arasındadır. Çünkü kondenser bölümü dış ünite bölümünde yer almaktadır. O yüzden temizlenmesi elzem bölümlerdendir.  Dış çevredeki tüm hava koşulları bu bölü olumsuz şekilde etkileyerek performansını düşürebilmektedir. Bunun için kondenserin görmüş olduğu toz ve partiküllerden temizlenerek dış ünite sistemli hale getirilir. Derince Regal Klima Bakımı kapsamında tüm hassas bölüm ve parçalar en ince ayrıntısına kadar kontrol edilir. Bu kontrol sırasında ortaya çıkan tüm arızalı parçalara anında müdehale edilerek ortaya en güvenli klimalar çıkarılmaktadır. Bu kapsamda periyodik olarak yılda iki kez bakımı yapılan klimalar klima kullanıcılarına en güzel temiz hava ortamı sunmaktadır. Belirtilen dönemler yaz ve kış öncesi olursa daha iyi olacaktır. Çünkü bu dönemlerde klimalar daha yoğun kullanılmaktadır. O yüzden yoğun kullanım dönemi öncesi klimaların yüksek performanslı şekilde çalışmasına katkı sunulmuş olacaktır. Derince Regal Klima Servisi klima teknolojisini yakından takip ederek kullanıcılarına bu imkanı yaşatmak için  elinden gelen çabayı göstermektedir. Klimaların teknolojik gelişimi servislerin kendisini geliştirme zorunluluğu içerisine sokmuştur. Çünkü klimaların gelişimi; montajlarının, bakımlarının ve tamiratlarının da farklılaşmasına yani gelişmesine vesile olmaktadır.

Derince Regal Klima Tamir Servisi

Klima arızalarının bir çok nedeni olabilir. Bu nelerin çözümlerini iyi bilmek gerekiyor. Tüm klima arızalarının nedenlerini çok iyi bilerek kısa sürelerde çözümler üreten Derince Regal Klima Servisi müşterilerinin klima konforu kesintisinin önüne geçmektedir. Klima sistemlerinin çalışmamasının nedeni elektrik ya da mekanik kaynaklı olabilir. B doğrultuda klima sistemine elektrik ulaşmaması klimanın çalışmamasına neden olabilir. Eğer bir elektrik kesintisi söz konusu ise sigortaların kontrol edilmesi önemli bir husustur. Klima sisteminin hiç çalışmaması durumuna neden olan etkenlerden birisi de klima iç ünitesinden kaynaklı olabilir. O yüzden klima iç ünitesi çalışma göstergesinin ya da zamanlayıcısının mutlak kontrolü yapılmalıdır. Klima sisteminin hiç çalışmaması durumunda uzaktan kumandanın da kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan kumandada bir problem varsa bunu da kontrol etmek gerekiyor. Arızalı bir kumanda ile karşılaşılırsa hemen kumandanın arızasının giderilmesi gerekiyor. Çünkü klima kumandaları konfor göstergesidir. Arızaları en kısa sürelerde çözülerek en iyi konfor şartları oluşturulmalıdır.

Derince Regal Klima Tamiri

Derince Regal Klima Tamiri klimaların en küçükten en büyüğe kadar tüm sorunlarına çözüm üretebilmektedir. Klima kullanıcıları klimanın çalışmaması durumunda konfor şartlarında istenilen standardı yakalayamayacaktır. Çünkü klimalar son zamanlarda artık vazgeçilmez cihazlar haline gelmiştir.  Derince regal klima servisi bünyesinde profesyonel ekipler tüm klima tamirat taleplerine hemen yanıt vererek kullanıcıların kafasındaki tüm soru işaretlerini kaldırmaktadırlar.  Klimaları tekrar çalıştırmak için uygulanan yöntemler modern çözümlerdir. Derince Regal Klima Tamiri tüm arızalara noktasal olarak çözüm üretmenin yanında sistemin genel performansının artırılmasına yönelik çözümlerde üretmektedir. Çünkü arızaları bir parça ya da bölüm diğer parça ya da bölümlerde de sorunlar oluşturmuş olabilir. Onun için klima tamiratlarına özel olarak bakmanın yanında genel değerlendirmeleri de atlamamak gerekiyor. Derince Regal Klima Tamiri kapsamında öncelikle arızanın nereden kaynaklandığı tespit edilir. Ardından yapılan kontroller sonucunda parça değişimi olacaksa orijinal bir parça ile değişimi yapılır. Genel olarak tüm tamirat süreçlerinde yetkin ve etkin bir kadro ile görevini sürdüren Derince ragal klima servisi bölgenin gözdesi olmayı sürdürmektedir. Böylece aldığı motivasyonla yoluna tam gaz devam etmektedir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.