Size bir telefon kadar yakınız
0 262 331 15 69
Dil Seçin
trende

Doğalgaz Soba Servisi

23.07.2015
6 görüntülenme
Doğalgaz Soba Servisi
[Toplam:10    Ortalama:4.3/5]

Kocaeli İzmit Doğalgaz Sobası Bakım ve Tamiri

Doğalgaz Soba Servisi

izmit-dogalgaz-sobasiDoğalgaz sobası daha çok küçük metrekareli kapalı alanları ısıtmak için kullanılır. Doğalgaz Soba Servisi olarak Bacalı ve hermetik olmak üzere iki çeşidi olan sobalara servis hizmeti vermekteyiz.. Bacalı sobaların bacaya olan uzaklığını kısa tutmak gerekir. Hermetik sobaların ise kendine özel bacası vardır ve yanma havasını dışarıdan alıp baca gazını atar. Eğer siz de eski tip doğalgaz sobasına sahipseniz, güvenliğiniz için lütfen baca emniyet termostatı taktırınız.

Doğalgaz Soba Servisi cihazınızı çalıştırmadan önce mutlaka bakım  yaptırmalısınız. Doğalgaz sobasının bakımı cihazın verimli çalışması, performans düşüklüğü yaşanmaması ve yakıt tasarrufu sağlanması açısından önemlidir. Bunun yanı sıra oluşabilecek arızaların önceden tespit edilmesi ve bu arızalardan kaynaklanacak olan tamir masraflarının ortadan kaldırılmasını da sağlar.

Doğalgaz Sobasında Kaliteli Servis Hizmeti

Isınmak için birçok yöntem bulunmaktadır, merkezi ısınma sistemleri yakıt sarfiyatı ve orantısız ısı sağlamaktadır. Kombili sistemler ise bireysel olarak işlemekte ve ısıyı kullanıcılar kendilerine göre ayarlamaktadır. Kömür sobası günümüzde yaygın olarak kullanılmamakla birlikte toplu konutlarda ya da apartman gibi baca sorunu yaşanan evlerde kullanımı oldukça zordur. Doğalgaz sobası kullanımı için de baca sorunu yaşanmaktadır, kömür sobaları kullanılan evlerde istenmeyen üzücü zehirlenme olayları yaşanmaktadır, bunun için doğalgaz ve kömür sobası ayarlarını ve bakımını iyi bir şekilde yaptırmalı bacaları düzenli olarak temizlemek gerekmektedir. doğalgaz sobası temizlik, kurulum, bakım ve onarım işlemleri için sizlere uzman ekibimiz tarafından hizmet vermekteyiz.

izmit-dogalgaz-soba-servisi

Kombi sistemlerinde ve doğalgaz sobalarında marka ve model çeşidi oldukça geniştir. Teknik servis ve doğalgaz sobası satın aldığınız firmalara ulaşmak zor olabilir, özellikle büyükşehirlerde nüfus yoğunluğu nedeniyle müşterilere bazı firmaların ulaşımı sınırlı hale gelmektedir, bu gibi durumlarda  bizim firmamız siz değerli müşterilerin yanında olacaktır.

İzmit Doğalgaz Soba Servisi

Doğalgaz sobalarının ısıtma alanları sınırlıdır, genellikle küçük bir odayı ya da bir salonu ısıtmak için kullanılır, bunun için kurulumu diğer ısıtma sistemlerine göre daha kolaydır, tesisat sistemi kombi sistemlerine göre daha dar yer kaplar fakat baca bakımları oldukça zahmetlidir. Doğalgaz sobası kurulumu, baca bakımı için sizlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duymaktayız. Gerektiğinde doğalgaz sobası için gerekli olan baca, doğalgaz sobası rezidans ve yedek parçaları firmamız tarafından belli bir ücret karşılığında temin edilebilir. Doğalgaz sobası ve gerekli olan ekipmanları için ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Fiyatlarımız müşterilerimiz için uygun olarak ayarlanmakta ve müşteri memnuniyeti bizim için ön plana çıkmaktadır. Doğalgaz sobaları kullanımı için siz müşterilerimize bilgi verilmeli ve kullanım talimatları anlatılmaktadır. Doğru ve güvenli bir şekilde doğalgaz sobası tamiri ve onarımı yaptırmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Doğalgaz Soba Bakım ve Tamir Servisi İçin

arkom kombi klima servisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.