Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Doğalgaz Soba Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Doğalgaz Soba Servisi

Doğalgaz Soba Servisi

Doğalgaz Soba Servisi

Doğalgaz sobası daha çok küçük metrekareli kapalı alanları ısıtmak için kullanılır. Doğalgaz Soba Servisi olarak Bacalı ve hermetik olmak üzere iki çeşidi olan sobalara servis hizmeti vermekteyiz.. Bacalı sobaların bacaya olan uzaklığını kısa tutmak gerekir. Hermetik sobaların ise kendine özel bacası vardır ve yanma havasını dışarıdan alıp baca gazını atar. Eğer siz de eski tip doğalgaz sobasına sahipseniz, güvenliğiniz için lütfen baca emniyet termostatı taktırınız. Doğalgaz Soba Servisi cihazınızı çalıştırmadan önce mutlaka bakım  yaptırmalısınız. Doğalgaz sobasının bakımı cihazın verimli çalışması, performans düşüklüğü yaşanmaması ve yakıt tasarrufu sağlanması açısından önemlidir. Bunun yanı sıra oluşabilecek arızaların önceden tespit edilmesi ve bu arızalardan kaynaklanacak olan tamir masraflarının ortadan kaldırılmasını da sağlar.

Doğalgaz Soba Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kocaeli İzmit Doğalgaz Soba Bakım ve Tamiri

Isınmak için birçok yöntem bulunmaktadır, merkezi ısınma sistemleri yakıt sarfiyatı ve orantısız ısı sağlamaktadır. Kombili sistemler ise bireysel olarak işlemekte ve ısıyı kullanıcılar kendilerine göre ayarlamaktadır. Kömür sobası günümüzde yaygın olarak kullanılmamakla birlikte toplu konutlarda ya da apartman gibi baca sorunu yaşanan evlerde kullanımı oldukça zordur. İzmit Doğalgaz sobası kullanımı için de baca sorunu yaşanmaktadır, kömür sobaları kullanılan evlerde istenmeyen üzücü zehirlenme olayları yaşanmaktadır, bunun için doğalgaz ve kömür sobası ayarlarını ve bakımını iyi bir şekilde yaptırmalı bacaları düzenli olarak temizlemek gerekmektedir. doğalgaz sobası temizlik, kurulum, bakım ve onarım işlemleri için sizlere uzman ekibimiz tarafından hizmet vermekteyiz. Kombi sistemlerinde ve doğalgaz sobalarında marka ve model çeşidi oldukça geniştir. Teknik servis ve doğalgaz sobası satın aldığınız firmalara ulaşmak zor olabilir, özellikle büyükşehirlerde nüfus yoğunluğu nedeniyle müşterilere bazı firmaların ulaşımı sınırlı hale gelmektedir, bu gibi durumlarda  bizim firmamız siz değerli müşterilerin yanında olacaktır.

İzmit Doğalgaz Soba Servisi

Doğalgaz sobalarının ısıtma alanları sınırlıdır, genellikle küçük bir odayı ya da bir salonu ısıtmak için kullanılır, bunun için kurulumu diğer ısıtma sistemlerine göre daha kolaydır, tesisat sistemi kombi sistemlerine göre daha dar yer kaplar fakat baca bakımları oldukça zahmetlidir. Doğalgaz Sobası kurulumu, baca bakımı için sizlerle birlikte çalışmaktan mutluluk duymaktayız. Gerektiğinde doğalgaz sobası için gerekli olan baca, doğalgaz sobası rezidans ve yedek parçaları firmamız tarafından belli bir ücret karşılığında temin edilebilir. Doğalgaz sobası ve gerekli olan ekipmanları için ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Fiyatlarımız müşterilerimiz için uygun olarak ayarlanmakta ve müşteri memnuniyeti bizim için ön plana çıkmaktadır. Doğalgaz sobaları kullanımı için siz müşterilerimize bilgi verilmeli ve kullanım talimatları anlatılmaktadır. Doğru ve güvenli bir şekilde doğalgaz sobası tamiri ve onarımı yaptırmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Doğalgaz Soba Servisi, Bakımı ve Tamiri - 0262 331 15 69

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.