Size bir telefon kadar yakınız
0 262 331 15 69

Eca Kombi Servisi

28.11.2017
557 görüntülenme
Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Tamir, Bakım, Montaj Servisi

Kullanılacak yerin ısı hesabı tekniğine uygun bir şekilde yapıldıktan sonra ortamın durumuna göre uygun tip kombinin seçinin yapılması gerektiğini Eca Kombi Servisi her platformda dile getirmektedir. Bu doğrultuda farklı kapasitelerdeki kombi cihazları arasında dizayn yönünden önemli bir fark yoktur. Büyük kapasiteli kombilerde, gaz valfi, eşanjör, dolaşım pompası, boyler ve genleşme deposu kapasitesi küçük kapasiteli kombilere göre daha büyüktür. Ayrıca atmosferik yakıcı adedi daha fazladır. Bu tip cihazlarda atmosferik yakıcı, dolaşım pompası, kapalı genleşme deposu, eşanjör, boyler, üç yollu vana ve bunları kontrol edebilen elektronik kontrol ünitesi, cihaz içerisinde yer almaktadır.

Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi bütün üniteleri ile birlikte komple bir cihaz olan kombilerin doğrudan tesisata bağlanması sonucu uzun bir süre güvenle çalışmasının garantisini sağlamaya devam etmektedir. Ancak mekânın ısı kaybı hesabı yapıldıktan sonra uygun kapasiteli bir kombi seçmek ve kullanmak öncelikle değerlendirilmesi gereken konuların başında gelmektedir.

Eca Kombi Servisi doğal gazın gelmesi ile kombinin yaygın olarak kullanılmasına paralel olarak servis ağının geliştirmeye devam etmektedir.

Eca Kombi Servisi kombi seçiminde sizleri bilgilendirmeye de devam etmektedir. Bu kapsamda  tam emniyet sistemi, modülasyon, sıcak su eşanjörü, diagnostik arıza teşhis sistemi gibi belli başlı konulara dikkat edilmesi gerektiğini vurgulamaktadır.

Eca Kombi Bakımı

Alev ayarı ya da modülasyon tipine göre de tüm kombilerin Eca Kombi Bakımı ile en güzel şekilde bakımı yapılmaktadır. Bu kapsamda ister aç-kapa tip, isterse de iki modülasyonlu ya da üç modülasyonlu tip olsun her şekilde periyodik bakımlar zamanında gerçekleştirilmektedir.

Eca Kombi Bakımı ateşleme sistemlerine göre pilot alevli kombi ya da elektronik ateşlemeli kombilerini en ince detayına kadar gözden geçirerek başarılı sonuçlar almaya devam etmektedir.

Eca Kombi Bakımı ile çalışma prensipleri kapsamında bacalı, hermetik ve yoğuşmalı kombilerin bakımı rahatlıkla halledilerek sorunsuz bir şekilde kullanıcılarına teslim edilmektedir.

Eca Kombi Tamiri

Kombilerinizde kullanım suyu problemi yaşıyorsanız Eca Kombi Tamiri ile sorun en kısa sürelerde çözülmektedir. Örneğin; Kullanım suyu alındığında kontrol kartı su akış sivicinden uyarı alır. Üç yollu vana motoru yardımıyla üç yollu vana, tesisat suyunu ısıtma tesisatı yerine, sekonder eşanjörden geçirir. Kullanım suyu alınması bittiği zaman üç yollu vana tesisat Isıtması konumunu alır. Bu süreç biraz devam edebilir. Ama her ne olursa olsun Eca kombi servisi tüm sorunlarının çözümü için yanınızdadır.

Kombilerin gaz beslemesi ya da iyonizasyon elektrodu problemlerinde Eca Kombi Tamiri her zaman başarılı sonuçlar ortaya koymuştur. Bu kapsamda iyonizasyon elektrodu ve gaz beslemesi sorunlarından dolayı cihaz sönebilir.  Kombi 1 dakika sürelerle iki defa daha ateşlemeyi sınar. Üç denemeden sonra uyarı lambası yanar. Uyarıcı süreç belli aşamadan sonra farklı sonuçlar ortaya çıkarabilir. İşte bu durumun öncesi ya da sonrasında kötü sürprizlerle karşılaşmamak için mutlaka Eca kombi servisi ile irtibata geçin.

Eca Kombi Tamir, Bakım ve Petek Temizliği Servisi

Eca Kombi Tamiri ile kombilerin ısıtma devresi sorunları çok kısa sürelerde çözülmektedir. Bu doğrultuda eğer Isıtma devresi sıcaklığı emniyet termostatına rağmen 105 derece sıcaklığa ulaştıysa, fan Isıtma devresi sıcaklığı 100 dereceye düşünceye kadar çalışacaktır. Tüm bu ve benzeri sorunların çözüm adresi Eca kombi servisi dir.