Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Fancoil Klima Bakımı

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Fancoil Klima Bakımı

Fancoil Klima Bakımı

04 Nisan 2020 13:12
Fancoil Klima Bakımı

Fancoil Klima Bakımı Servisi

Fancoil Klima Bakımı, Tamiri, Montaj Servisi olarak kocaeli bölgesinde hizmet vermekteyiz. Fancoil klimalar, chiller klimaların aksine sadece soğutma amaçlı kullanılan klimalar değildir. Fancoil üniteleri, hem ısıtma hem de soğutma maksadıyla kullanılabildiği gibi ortamların havalandırılması amacıyla kullanılabilmesi de bazı durumlarda mümkün olabilmektedir. Bu klimalar daha ziyade geniş kapalı alanlar ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Fancoil ünitesi tipindeki klimaların bakımları da periyodik olarak gerçekleştirilmelidir. Ayrıca bu tipteki klimalar pek çok zaman uzun sürelerle çalıştırıldığı için bakımlarının diğer klimalara kıyasla nispeten daha sık yapılmasında yarar vardır. Ne de olsa klimanın tüm parçaları çok daha kısa sürede yorulmakta ve arıza yapma riski de artmaktadır. Özetle fancoil klima bakımı daha sık ve dikkatli gerçekleştirilmelidir.

Fancoil Klima Bakımı nda Profesyonel Ekip

Fancoil klima bakımlarında yer alan ekiplerin profesyonel olması çok önemlidir. Bu sayede klima bakımlarının garantili bir şekilde gerçekleştirilmesi de mümkün olabilecektir. Profesyonel ve deneyimli ekip tarafından sunulan bu hizmetler, müşterilere güven vereceği gibi sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşturulmasına da yardımcı olacaktır. Aynı zamanda klimaların arıza çıkarmasını engelleyeceğinden ve kullanım ömrünü uzatacağından ötürü bütçe dostu olacağından da şüphe yoktur. Uzun yıllardır bu işle uğraşan ve bu alanda deneyimin yanı sıra eğitime de sahip olan ekipler ile fancoil klima bakım hizmetlerini gerçekleştiren firmaları tercih etmekte yarar vardır.

Fancoil Klima Bakım Fiyatları

Klima bakımlarını gerçekleştiren firmaların olmazsa olmaz unsurlarından bir tanesi de müşterilerine sundukları fiyat ve fayda dengesini iyi kurabilmeleridir. Fiyat ve fayda dengesi dendiği zaman anlaşılması gereken en önemli hususlardan bir tanesi şüphe yok ki sunulan hizmet için ödenene her kuruşun hakkını kuruşu kuruşuna alabilen bir müşteri kitlesidir. Aynı zamanda Arçelik fancoil klima bakımı hizmetleri sırasında ve sonrasında müşterilere sürpriz masraflar çıkarılmaması ya da birtakım güzellemeler ile ek ücretler ödenmeye müşterilerin yönlendirilmemesidir. Bu gibi durumlar başlangıçta makul gelse dahi sonradan müşterilerin güveninin kaybedilmesine yol açacağı muhakkaktır. Özetle fiyatlandırma politikasında her zaman için şeffaf olunması müşteriler açısından bir artı değer olarak kabul edilecek ve bir sonraki bakım için de yine aynı firmanın tercih edilmesini sağlayacaktır.

Fancoil Klima Bakımı Neden Yapılmalıdır?

Klima Servisi tarafından klima bakımlarının yapılmaması durumunda hiç istenmeyen sonuçlar ile karşı karşıya kalınabilecektir. Bu bağlamda unutulmaması gereken bir diğer husus da klima bakımlarında birtakım eksiklikler yaşanması durumunda olanların sadece maddi zararlar ile sınırlı kalmayacağıdır. Bunun yanı sıra sağlık açısından da sorun teşkil eden birtakım durumlar ile karşı karşıya kalınabilecektir. Ne de olsa klimalar ve havalandırma sistemleri, sağlıklı yaşam alanları yaratılması açısından da önemli ve gereklidir. Klimaların bakımlarının ihmal edilmesi durumunda şu gibi hususlarla karşılaşılması olasıdır:

  • Klimaların kullanım ömrü kısalacaktır.
  • Klimalar enerji tasarrufu özelliklerini kaybederek ciddi masraflar çıkarabilecektir.
  • Klimaların çalıştırılması durumunda ortama kötü kokular, polenler ve zararlı mikroorganizmalar dolacaktır.
  • Filtreler özelliklerini büyük oranda kaybedecektir.
  • Arızaların Tespiti ve Giderilmesi

Fancoil Klima Bakımı gerçekleştiren ekipler, aynı zamanda bu klimaların herhangi bir sorunu bulunup bulunmadığı açısından da isabetli tespitler yapabilmelidir. Bu sayede bir sorun bulunması durumunda bunun ne olduğunun anlaşılması ve bu sorunun kısa süre içerisinde yine aynı ekip tarafından profesyonelce giderilmesi de büyük önem taşımaktadır. Elbette bu gibi sorunların ileride meydana gelebilecek olması da yine profesyonelce çalışan ekipler tarafından öngörülebilmelidir. Böylelikle sorun meydana gelmesinin önlenmesi ve bu sayede müşterilerin sağlıklı ve konforlu ortamlarının olduğu kadar bütçelerinin de korunması çok büyük önem arz etmektedir. Üstelik bu hizmetler sayesinde müşterilerin klima bakım ve onarım hizmeti sunan firmalara duyduğu güven de belirgin şekilde artacaktır.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.