Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Fancoil Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Fancoil Servisi

Fancoil Servisi

06 Haziran 2020 12:04
Fancoil Servisi

 Firmamız uzun yıllardan beri sektörde Fancoil klima servisi olarak hizmet veren lider firmalar arasında geliyor. Firmamızın vermiş olduğu klima servisi her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli bir şekilde yapılıyor. Firmamızın bünyesinde çalışan personellerimiz işlerinin ehli teknik bilgileri fazla kişilerdir. Firmamızın ustalarının kullandığı ekipmanlar klimayla ilgili arızayı hemen tespit eden son teknolojiyle üretilmiş malzemelerden meydana geliyor. Bütün klima işlerinizi firmamızı arayarak gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Fancoil lerde Hizmetleri Veriyoruz?

Firmamız müşterilerine her zaman uygun fiyatlarda kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bir firmadır. Uzun zamandan beri sektörde hizmet vermemiz bizlere birçok tecrübeler kazandırmıştır. Bu tecrübeler doğrultusunda müşterilerimizin bütün ihtiyaç duyduğu hizmetleri veriyoruz.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetleri kısaca yazmak istiyoruz;

  • Periyodik klima bakımı
  • Klima temizliği
  • Klima parça değişimi
  • Teknik servis hizmeti
  • Klima arızası
  • Klima tamir ve bakım
  • Klima satışı
  • Klima montajı gibi klimayla ilgili bütün hizmetlerimizi müşterilerimizin emrine sunuyoruz.

Sizden firmamızdan kaliteli ve ekonomik fiyatlarla hizmet almak isterseniz bizlere istediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz.

Klimada Ne Gibi Sorunlar Meydana Gelir?

Kullanmış olduğunuz klimada zamanla bazı problemler meydana gelebilir. Bu sorunların meydana gelmesinin bazı nedenleri bulunur. Bu nedenlerin başında klimanın parçasının arızalanması ve klimanın eskimeden dolayı arıza vermesi gibidir. Firmamız çalışanları arıza vermiş olan klimanızın arızasına neyin neden olduğu hemen tespit ederek müdahale ederler. Eğer parça değişimi gibi bir şey söz konusu olursa parçasının değişimini yaparak klimanızın çalışır hale gelmesini sağlarlar. Bunların yanında klimanın su damlatması ve ısıtıp soğutmaması gibi bazı sorunlar meydana gelebilir. Bunlarla ilgili bütün işlemleri çalışanlarımız yaparak siz değerli müşterilerine teslim ederler.

Firmamız vermiş olduğu bütün teknik hizmetlerde ve parça değişimlerinde kullanıcı garantisi veriyor. En azı 3 ay olmak üzere yazılı bir şekilde müşterilerimize garanti belgesi veriyoruz. Bu süre içerisinden firmamızdan alacağınız bütün klima hizmetlerin ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Firmamız garanti kapsamında olan ürününüzden hiçbir şekilde ek ücret talep etmeyecektir. Sizde arızalanmış olan klimanız için firmamızı arayabilir bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firma olarak en kısa sürede olduğunuz yere gelerek ürününüzü yapmış olarak sizlere teslime edeceğiz.

Firmamıza Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Firmamıza her türlü klimayla ilgili sorunlarınız için ulaşabilir ve bizden hizmet alabilirsiniz. Firmamıza ulaşmamız oldukça kolay bir şekilde yapılıyor. Eğer isterseniz firmamızın sabit telefonlarından sekreterimize ulaşarak almak istediğiniz hizmeti söyleyebilirsiniz. Firma sekreterimiz arıza kaydınızı oluşturup bulunduğunuz yere teknik servis personelini yönlendirecektir. Veya bizlere Whatsapp üzerinden ulaşarak irtibata geçebilirsiniz. Eğer bizimle online olarak irtibat kurmak isterseniz firmamızın mail adresine mail yoluyla ulaşarak klimayla ilgili sorununuzu söyleyebilirsiniz. En kısa süre içerisinde firmamızın çalışanları sizlerle irtibata geçecektir.

Fiyat Politikası Hakkında

Firmamız siz değerli müşterilerine vermiş olduğu bütün teknik servis ve yedek parça değişim hizmetlerinde uygun fiyatlar veriyor. Vermiş olduğumuz fiyatlar içerisinde kullandığınız ürün garanti kapsamına geriyor. Teknik servis ve bakım hizmeti verdiğimiz gibi klima satışlarında müşterilerimize indirimler yapıyoruz. Kredi kartıyla ödeme yapmak isteyen müşterilerimize uygun taksit seçenekleri sunuyoruz. Bu şekilde müşterimizin kesesini düşünüyoruz. Uzun vadede ödeme seçenekleriyle firmamızdan ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Sertifikalarımız

Firmamız kurumsal bir firma olup tamamen profesyonel şekilde hizmet veren bir firmadır. Müşterilerimize hizmetlerimizde en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için gerekli olan bütün hizmet sertifikalarını almış bulunuyoruz. Yaptığımız hizmetlerle ilgili almış olduğumuz sertifikalar arasında Hizmet Yeterlilik Belgesi ve Marka Tescil Belgesi gibi sertifikalarımız bulunuyor.

 

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.