Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Ferroli Kombi Resetleme

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Ferroli Kombi Resetleme

Ferroli Kombi Resetleme

09 Eylül 2019 09:48
Ferroli Kombi Resetleme

Kombi resetleme ihtiyacınız çoğu zaman olabilir. Bu nedenle sayfamızda Ferroli kombi resetleme hakkında detaylı bilgler bulabilirsiniz. Ferroli kombi cihazları ilimizde bir çok ilçede hanelerde ve işyerlerinde kullanılmaktadır. Kocaeli kombi servisi olarak her tür kombi sorunu ve arızasında sizlere en kısa sürede ulaşmakta ve çözüm sunmaktayız. Kombi resetleme işlemi için servis ve kombi tamircisi gerekmez. Aşağıda belirtmiş olduğumuz kombi marka ve modellerine göre kolayca resetleme işlemini kendiniz yapabilirsiniz.

Ferroli Divatop Kombi Resetleme

  • Ferroli Divatop model kombiler hata ve arıza verdiğinde ekranında hata kodu yer almaktadır. Kombi panelinde bulunan on-off düğmesinin altındaki ‘reset’ düğmesine basmanız resetleme işleminin başlaması için yetecektir. Resetleme işlemi düğmeye bastığınız andan itibaren başlar ve kombi kendisini yeniden başlatmaktadır. Bazen tek bir resetleme işlemi ile sonuç alınmayabilir. Bir kaç defa kombinize reset atmayı deneyiniz. Hata ve sorun ortadan kalkmıyorsa kombi servisi firmamıza ulaşınız.

Ferroli Domicompact Kombi Resetleme

  • Ferroli Domicompact kombi üzerindeki panelde kolay görebileceğiniz ekran altında ‘reset’ butonu yer almaktadır. Domicompact kombinizi resetlemek için sadece bu düğmeye basmanız yeterlidir. Yine aldığınız kombi hata kodu ilk resetleme ile ekrandan gitmiyorsa bir kaç defa daha reset düğmesine basarak deneyiniz. Sorun ve arıza kodu ekrandan gitmiyorsa ferroli kombi servisi ekibimize ulaşınız.

Ferroli Domina Kombi Resetleme

  • Ferroli Domina kombi resetleme işlemi de kombi üzerinde bulunan reset düğmesine basılarak yapılır. Düğme bar göstergesinin hemen solunda yer alır ve üzerinde ‘reset’ yazısı bulunur. Reset düğmesine bir kere basmanız ile reset başlar. Eğer kalıcı ve ciddi bir arıza kombinizde yoksa resetleme işlemi sonrasında hata kodları ekrandan kaybolur. Şayet aldığınız hata gitmiyorsa ferroli kombi resetleme işlemini bir kaç defa tekrarlayınız.

Ferroli Domiproject Kombi Servisi

  • Son resetleme işlemi için bilgilendirmeniz Domiproject kombi modelidir. Ferroli kombi servisi işlemi her modelde kolay olduğu gibi demiproject modellerinde de son derece kolaydır. Eğer sizin kombinizde arıza veriyorsa ilk yapmanız gereken işlem resetleme olacaktır. Kombi üzerinden Ekran göstergesinin hemen sağında ‘reset’ yazılı buton bulunmaktadır. Bir kere bastığınız zaman Ferroli kdomiproject cihazı resetlemiş olursunuz. Resetleme işlemini bir kaç defa yaptığınız halde sorun ve problem devam ediyorsa teknik bir müdahale gerekebilir. Kocaeli kombi servisi Arkom Teknik ekiplerimize hemen ulaşabilir ve uzman desteği alabilirsiniz.

Ferroli kombi tamiri işleminde kullanıcılar tarafından yapılacak işlemler yukarıda bahsettiğimiz gibi oldukça kolaydır. Servis ve kombi tamircisi çağırmadan önce kendi müdahaleniz ile kombinize kolayca reset atabilirsiniz. Tüm modellerde reset atılmasına rağmen sorun çözülmüyor ve gösterge ekranında hata kodu (error code) uyarısı bulunuyorsa uzman yetkin kombi servisinden destek almanız gerekmektedir. Kocaeli de firmamız Arkom Teknik tüm ilçelerde ve bölgelerde en hızlı şekilde sizlere kombi servis desteği verebilmektedir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.