Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Ferroli Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi tıpkı diğer cihazlar gibi evlerimizde, işyerlerimizde, okul ve hastanelerde kısacası sosyal hayatımızdaki tüm yerlerde bulunan en teknik tesisat kontrol cihazlarından birisidir. Kocaeli Ferroli Kombi Servisi olarak kombinizde kaynaklanabilecek sorun ne olursa olsun mutlak surette müdahale gerektirir. Ve ciddi bir yaşamsal aksaklığa sebebiyet verir.

Kombi bakımı sizlere bu aksaklıkların giderilmesinde yardımcı olmakla beraber sizi bu olası sorunlara karşı bilinçlendirerek yeni doğacak sıkıntıları ortadan kaldırır. Yaptıracağınız tüm periyodik bakımlar gereksiz masraf değil ciddi bir gerekliliktir.

Ferroli Kombi Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Servis olarak sizlere önerimiz; unutulmamalıdır ki kullanıcı olarak düzenli seyirde yaptıracağınız her bakım, sizlere düşük fatura, sorusuz bir sezon ve uzun ömürlü bir kombi kullanımı olarak geri dönmektedir. Bu amaç ile yapılması gereken en önemli davranış, gözle görülmeyen bir ufak sorunu dahi önceden analiz ve teşhis ederek daha fazla büyüyüp sizlere maddi ve manevi zarar vermeksizin ortadan kaldırmaktır. Marka ve model farkı önemli olmayan bu cihazlar birbirinden farklı seyredebilen problemler ile aktivasyonlarında performans kaybına sebep olabilmektedir.

Kocaeli Ferroli Kombi Bakım ve Tamiri

Günümüzde neredeyse her evde sarf edilen ve son derece tanınan kombi markalarından biri olan Ferroli, tam manasıyla etkinliğe geçmiş, ısıtma pazarında örnek teşkil eden bir markadır. Söz konusu firmanın üretmiş bulunduğu kombiler ve son teknolojiler ile yaptığı çalışmalar, sektörün ufkunu biraz daha genişletmekte ve model olmaktadır.

Bu amaçla kombi pazarında başka kombi firmaları doğrultusunda da saygı duyulan bir markadır. Söz hususu firma üretmiş bulunduğu kombilerin hayat boyu netice vermesi ve uzun seneler işlevselliğini kaybetmemesi nedeniyle en çok tercih edilen kombi firmalarından biri olarak bilinmektedir.

Ferroli Kombi Servis hizmeti veren firmamız kombi teknik servis bölümünde tecrübeli ekip ve profesyonel kadrosuyla Kocaeli; İzmit ve diğer ilçelerde periyodik bakım ve servis hizmeti vermektedir. Kombi servislerinde haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti ve 1 sene işçilik ve yedek parça garanti olanağından faydalanabilirsiniz.

Servis olarak ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler üretiyoruz. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır. Kombi servis işlemleri yapan firmamız ilaveten her marka ve her tür kombi amacıyla bakım hizmetleri sunmaktadır.

Dilerseniz firmamızla iletişime geçerek periyodik olarak kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ferroli Kombide Garantili Servis Hizmeti

Servisimiz alanında önde gelen teknik servislerden birisidir. Ferroli ile alakalı her konuda en profesyonel hizmeti verdiğinden tüm Kocaeli genelinde müşterilerinin ilk başvurduğu adres olmuştur. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendini, aparat ve ekipmanlarını da revize eden Kocaeli kombi servisi başarıya müşteri memnuniyeti ile ulaşabilmektedir. Dilediğiniz temiz, saygı dolu ve modern bir hizmeti gönül rahatlığı ile almış olup kombi kaynaklı tüm sıkıntıları rahatlıkla atlatabilirsiniz. Kişiye ve cihaza odaklı interaktif sorun çözebilme felsefesi ile yıllardır Kocaeli nin her noktasına servis hizmeti sağlamaktadır. Kombi bakımının gerektiğince önemli bulunduğu ve her sene kesinlikle en az 1 sefere mahsus olmak üzere yapılması gerektiği vurgulanmaktadır. Bu amaçla kombi bakımı ile alakalı herhangi bir aksatılmanın gerçekleşmemesi gerektiği, bunun yanı sıra kombiden daha çok verim alınması amacıyla kesinlikle kombi bakımının yapılması gerektiği söylenmektedir.

Bu hal vakit vakit haberlere de konu olmaktadır. Ferroli firması da bu hususta sık sık olarak bilgilendirme yapmaktadır. Bakım hususu ile alakalı müşterilerine büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetleriyle müşterilerine her daim kaliteli hizmet sunmaktadırlar. Üstelik kombi bakımını sık sık olarak yaptırdıklarını ifade eden Ferroli kullanıcıları, kış şartları süresince rastgele bir problem yaşamadıklarını, bunun yanı sıra ürünlerinin sık sık olarak işlevini sürdürdüğünü, rastgele bir aksama olmadığını ve son olarak daha az yakıt ile daha çok ısınma sağladıklarını dile getirmektedirler.

Ferroli kombi bakımı hususu ile alakalı bu yüzden gerektiğince ısrarcı ve uyarıcı bir firmadır. Müşterilerinin kombi bakımlarını sık sık olarak yaptırmalarını isteyerek, daha uzun seneler ve daha sağlıklı bir şekilde kombi kullanmalarını amaçlamaktadırlar. Bakım konusu ile alakalı da son derece ideal fiyatlar ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu amaçla eğer Ferroli kombi kullanıyorsanız, kombi bakımınızı sık sık olarak yaptırabilir ve bu halden en az maliyetle faydalanabilirsiniz.

Ferroli Kombi Servisinde %25 indirim

Kocaeli; İzmit ve diğer ilçelerde alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde sizleri de bu konuda biraz olsun bilgilendirmek bizim en büyük görevimiz. Bu görevi üstlenmemizde ki en temel neden ise siz değerli kullanıcılarımıza verdiğimiz değerdir. Çalışma arkadaşlarımız her sene belirli periyotlar ile temel eğitimlere tabii tutulmaktadırlar.

Gelişen teknoloji ve değişen cihazlar neticesinde bu eğitimler kaçınılmazdır. Servis olarak gerek yeni, gerekse eski hiçbir cihazımızı birbirinden ayırt etmeden kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. Montaj ve bakım işlemleri sırasında oluşabilecek sorunları en aza indirgemek bizi sektörde öncü markalardan biri haline getiren özelliğimiz.

 • Servis Çağırmadan Önce Yapılacaklar
 • Kombimizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır.
 • Kombimize elektrik gelip gelmediğini mutlaka kontrol etmeliyiz.

Kombimizin gaz vanası ve doğalgaz saat vanasının açık olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliyiz.

Bu 3 kriteri inceledikten sonra kombimizi resetleyip ardından düzelip düzelmediğini kontrol etmeliyiz. Bahsettiğimiz kriterleri kontrol ettikten sonra sorunumuz hala devam ediyorsa eğer sizler için hazırladığımız, kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Uzmanlık Alanlarımız

 • Kombi Servisi
 • Petek Temizliği
 • Doğalgaz Soba Servisi
 • Şofben Servisi
 • Brülor Servisi
 • Kazan – Kaskad Servisi

Neden Arkom Teknik?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun

Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.