Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Gebze Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Gebze Kombi Servisi

Gebze Kombi Servisi

08 Ağustos 2019 09:36
Gebze Kombi Servisi

Gebze kombi sevisi için tüm marka model cihazlarda profesyonel hizmet veriyoruz. Arkom Teknik alanında en yüksek tecrübeye sahip teknisyenleri ile kombi cihazlarınızda oluşan tüm sıkıntılarda uzun ömürlü çözümler sunar. Kocaeli genelinde bir çok ilçede her gün servis ve bakım hizmeti veren firmamıza Gebze ilçesinden de ulaşabilir ve çağrı merkezinden kombi servisi günlerini öğrenebilirsiniz.

Kombi Arıza Onarım ve Tamir Servisi

Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor şikayeti Gebze kombi servisi birimlerimize sıkça ulaşan şikayetlerden biridir. Bu konuda termostat derecesi kontrolü, filtrenin tıkalı olup olmadığı, petek giriş ve çıkış vana kontrolü, petek boru hattı kontrolü yapılması gerekir. Kombi patlamalı yanıyor şikayeti de bir diğer sık ulaşan sorunlardan biridir. Genelde gaz birikimi nedeni ile şiddeti yüksek bir yanma olur. Kombinin gaz ve çalmak ayarlarının kontrolünün yapılması gerekir. Eğer kombinize periyodik bakım yaptırmıyorsanız bu tür sorunları ve şikayetleri almanız muhtemeldir. Kombi su kaçırıyor yada su akıtıyor diyorsanız bir çok kontrol gerekecektir. Fazla su eklenip eklenmediği kontrol edilmeli, devre basıncına bakılmalıdır. Kombi tesisat bağlantıları eksiksiz şekilde kontrolü yapılmalıdır. Kombi inbisat deposu arızası da yaşıyor olabilirsiniz. Su kaçırmasına genelde bunlar neden olduğu gibi hava tahliyesi arızası, su doldurma vanası arızası da yaşıyor olabilirsiniz.

Gebze Kombi Periyodik Bakım Servisi Yaptırın

Gebze kombi servisi için gitmiş olduğumuz bir çok servis işinde karşılaştığımız durum bakımsız kombi cihazlarıdır. Çok önemsenmeyen kombi bakımları sizlere daha fazla masraflı problemler yaşatabilir. Hem kombiden yüksek performans almak hemde sık sık arızalanmasının önüne geçmek için bakım kesinlikle gereklidir. Kocaeli Arkom Teknik olarak tüm müşterilerilerimize kesinlikle kombi bakımı yaptırmalarını öneriyoruz. Firmamız gebze bölgesinde son derece uygun fiyatlarla tüm kombi markalarında bakım desteği veriyoruz. Bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi dahil tüm çalışma prensibi farklı cihazlarla bakım yapmaktayız.

Gebze Kombi Tamir Servisi

Kombi tamir işlerinde firmamız genelde yerinde servis kolaylığı sunmaktadır. Firmamız tüm servis birimlerinde gerekli tüm teknolojik donanım bulunmaktadır. Amacımız kombileri yerinden sökmeden bulundukları yerde tamir ve onarım sağlamaktır. Hem kısa sürede kombinizi tekrar kullanmış olursunuz hemde kombiniz sökme, takma ve nakliye sırasında  herhangi bir yıpranma sorunu ile karılaşmamış olur. kombi servisi için tüm semt ve mahallelerden bizlere ulaşıp hemen servis saatleri hakkında bilgi isteyiniz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.