Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Gölcük Alarko Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Gölcük Alarko Kombi Servisi

Gölcük Alarko Kombi Servisi

12 Aralık 2015 18:13
Gölcük Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi Tamir, Bakım ve Montaj Servisi

Öncelikle müşteri memnuniyetine önem vermenin yanında işini doğru ve kaliteli yapmaya da önem vermekteyiz. Gölcük Alarko Kombi Servisi, Geniş ve eksiksiz yedek parça stoğumuz, hızlı servis imkanımız ve garantili arıza servisimiz ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktayız. Gölcük Alarko Kombi Servisi olarak Peteklerin temizlenmesi, kombi kartı tamiri, kombi bakımı gibi çeşitli konularda hizmet vermekteyiz. Esas amacımız sizleri memnun kılarak işimizi başarılı ve kaliteli bir şekilde bitirmek olduğunu belirtmek isteriz. Başarılı olma yolunda ilerlerken firmamızın her çalışanında olan ilgi, özen ve iş aşkı en büyük katkımız olmuştur.

Gölcük Alarko Kombi Servisi

İşyerleriniz ve evlerinizde ısıtma problemlerinde herhangi bir problem yaşamamak için lcük Kombi Servisi ne başvurmanız yeterlidir. Akabinde bu servisin kombi sistemlerinizi görmesi yeterlidir. Bakım gerekiyorsa bakım, tamirat gerekiyorsa tamirat işleriniz en kısa sürelerde halledilir. Gölcük Kombi Servisi bünyesinde bulundurduğu dinamik ekiplerle tüm sorunları en kısa sürelerde halletmektedir. Karşılaşılan sorunlar genellikle gün içerisinde halledilerek ertesi güne herhangi bir iş bırakılmamaktadır. Gölcük Alarko Kombi Servisi kalorifer sistemleriniz için önleyici ve koruyucu bakımları yaparak kombinizin yıl içerisinde arızalanmamasının önüne geçer. Bilirsiniz ki bakımsız bir kombi sistemi ilerleyen zamanlarda çok büyük sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Gölcük Alarko Kombi Servisi yetkili ve etkili çalışmalarıyla müşterilerini hiçbir zaman şaşırtmamıştır. Devamlı müşterilerinin beklentileri üzerinde işler çıkarmıştır. Ayrıca kalite odaklı çalışma sergilemesi nedeniyle bölgesinde çok tutulan bir servis haline gelmiştir.

Gölcük Alarko Kombi Bakımı

Bir kombi bakımı sırasında nelere dikkat edilmesi gerekiyor bunu en iyi şekilde uygulayan Gölcük Kombi Servisi her zaman sizlerin tercihi olmaya devam etmektedir. Bakım esnasında yanma odası, eşanjör, depo, pompa ve üç yollu vana gibi parçalar teker teker gözden geçirilir. Bunların herhangi birinde en ufak bir sorun ortaya çıkmaması için gerekirse değiştirilmesi icap ediyorsa değiştirilmelidir. Gölcük Alarko Kombi Bakımı esnasına ayrıca basınç seviye göstergesi kontrol edilir. Bu seviyenin genellikle 1,5 bar olması istenilir. Kombi bu rakamın ne altında ne de üstünde olmaması gerekiyor. Altında ya da üstünde olursa farklı sorunlara yol açabilir. Gölcük Arkom Teknik Servisi ile radyatörlerde sorun yaşanmaması için gereken çaba gösterilir. Eğer peteklerinizde hava varsa içerisindeki su sirkülasyon yapamaz. Dolayısıyla sıcak su peteklerde dolaşım yapamadığı için radyatörler ısınmaz ya da belli bir bölümü ısınır. Onun için periyodik zamanlarda peteklerinizde gözden geçirilmelidir.

Gölcük Alarko Kombi Tamiri

Çok basit sorunlardan en ciddi sorunlara kadar  tüm herşey Gölcük Alarko Kombi Servisi ile daha kaliteli bir şekilde çözülmektedir. Sık sık karşılaşılan arızalardan başında kombinin açılmaması gelir. Örneğin bu durumun nedeni cihaz şalterinin kapalı olmasından tutunda ciddi bir arıza olmasına kadar bir çok farklı sebeplerden dolayı olabilir. Sizler tarafından çözülebilecek basit sorunlar Gölcük Alarko Kombi Tamiri tarif edilerek kendi mekanlarınızda çözdürülmektedir. Zaten bir sorun sizin kendinizce çözülebilecek şekilde değilse servis bizzat kendisi halletmektedir. Bu kapsamda kombinin ısıtmaması, kombiden sıcak su gelmemesi yada kombiden ses gelmesi gibi problemler sık karşılaşılan ve genel sorunlardır. Gölcük Kombi Servisi tüm karşılaşacağınız sorunlarınız için destek olmaya devam etmektedir. Her model kombinin sorunu uzman elemanlarca giderilmektedir. Kalorifer sistemlerinin arızlarının tespitinde en teknolojik cihazlar kullanılarak teknik çözümler üretilmektedir. İş yoğunluğumuza rağmen, tüm müşterilerimizi mağdur etmemek için ek servis ve mesai saatleri koyarak sizlere en iyi desteği vermek için çalışıyoruz.

Gölcük Alarko Kombi Servisi, dün olduğu gibi bugün ve yarın da tüm kombi sorunlarında yanınızda olacaktır.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.