Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Gölcük Altus Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Gölcük Altus Klima Servisi

Gölcük Altus Klima Servisi

Gölcük Altus Klima Servisi

Klima evlerin veya işyerlerinin genel olarak kullandıkları ısıtma ve soğutma işlemlerini üstlenen bir araçtır. Altus marka bir klimanız olduğunda servisle alakalı destek almak istediğiniz noktalarda yapılması gereken genel olarak kaliteli bir kaynak bulunması olacaktır. Gölcük Altus klima servisi seçenekleri arasından size yakın gelen, kaliteli, olanakları yeterli olan bir servis seçmelisiniz. Sadece tamir veya arıza konusunda olmamakla birlikte bakım işlemlerinde de aynı şekilde tercih edilen bir yer olmalıdır. Çünkü tamir ve onarım noktasında olduğu kadar bakım işlerinde de önemli olan kaliteli bir servis ile çalışmaktır. Servisten alacağınız memnuniyet büyük oranda klimanızı performansına yansıyacağından dolayı üzerinde durulması gereken bir nokta olduğu unutulmamalıdır.

Gölcük Altus Klima Servisi

Müşterilerin memnun kalması Gölcük Altus klima servisi arayanlar için ilk kriter olmalıdır. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve buna göre davranan bir servis daha çok müşteri tarafından tercih edilir. Bunun için servis:

  • Tecrübeli,
  • Uzman kadrosu olan,
  • Uygun fiyatlar sunan,
  • Kaliteli işçiliği bulunan,
  • Eleman sayısı yeterli,
  • Güvenilir şeklinde sıralanan bir takım özelliklere sahip olmalıdır.

Servisten alacağınız hizmet klimanın sadece tamir edilmesi olmayacaktır. Bakım işlemlerini de üstlenecek bir servis olması gerektiğinden dolayı araştırılması gerekir. Servis iyi bir bakım hizmeti sunmadığı sürece beklenen faydanın elde edilmesi zor olur. Aksine daha çok zarar ortaya çıkmasına veya arızaların uzun süre çözülmemesine davetiye çıkarır.

Müşteri Bilgilendirmesi

Talep ettiğiniz Gölcük Altus klima servisi müşterilerini bilgilendiren bir servis olmalıdır. Tamir veya diğer işlemler için geldiğinde bu konuda yapılacak olan tüm işlemleri ve varsa değişimleri de bildirmelidir. Arızanın oluşmasına neden olan durumla alakalı detaylar verilmelidir. Yeniden aynı sorun ile karşılaşılmaması adına dikkatli olunması gereken tüm detaylar dikkate alınmalıdır. Kullanım, klimanın özelliği veya başka detaylar söz konusu olduğunda elemanların bilgilendirme yapması daha az arıza oluşmasına neden olur. Arızanın kullanıcı hatasından kaynaklanması ihtimali de azalır. Hava filtrelerinin değiştirilmesi konusunda bilgisi olmayan bir kullanıcı klimanın daha az performans ile çalışmasına neden olabilir. Bunun için bilgi verilmeli ve nasıl temizleneceği öğretilmelidir. Bu sayede müşteri daha çok memnun olur.

Parça Değişimi Fiyatlandırma

Parça değişimi servis ve kullanıcı arasında yaşanan birçok konunun temel çıkış noktası olur. Gölcük Altus klima servisi olarak çalışan bir firmanın bu konuda sunacağı yaklaşımlar bunun değişmesini sağlayabilir. Parça değişiminin hangi sorundan kaynaklandığı açıklanmalıdır. Çünkü müşteri gereksiz yere yapılan bir maliyeti üstlenmek istemez. Klimasının daha uzun süre ve masrafı olmadan çalışmasını ister. Parça değişiminde bir başka detay ise kullanılacak olan malzemelerdir. Malzeme kullanımında orijinal parça olmasını önemsemek gerekir. Bunun gerçek olduğunu anlamak için ise servisten fatura ve belge talep edilmelidir. Servis orijinal parça kullandığını söyleyerek sizden daha yüksek masraf alırken aynı zamanda bunu yapmıyor olabilir. Fatura ve garanti belgesi talep etmelisiniz. Uzun süredir bu alanda çalışan bir servis depolama yapacağından dolayı kullandığı malzemenin alış fiyatı daha uygun olabilir. Parça fiyatlarının masrafları parçanın birçok özelliğine göre değişir. Farklı yerden fiyatlar da talep edebilirsiniz. En uygun olanı en iyi fiyatlarla almak adına hareket etmelisiniz.

 Ekiplerimizin İşleri Gölcük Altus Klima Servisi

Gölcük klima servisi ekipleri açısından da ayrıca değerlendirilebilir. Elemanların nasıl olduğu servisle alakalı birçok konuda yorumda bulunulmasına neden olur. Servisin elemanları iletişim konusunda tam not aldıklarında yorumları daha iyi olacaktır. İşlerinde iyi, donanımlı ve son derece beğenilen işçiliklerinin olması da önemlidir. İletişime geçerken, bilgi verirken veya diğer birçok konuda servisin kalitesini anlamak için çalışanlara bakmak gerekir. Servis elemanlarının işçilik açısından da memnun eden hizmetlerde bulunması daha sonrasında klimanız ile alakalı sorun yaşanmasını engeller. Bunun için mutlaka iş birliği içinde olan, belgeleri bulunan, tam bilgi veren elemanları olmalıdır.

Gölcük Altus Klima Servisi Hizmet Süresi

Servisten hizmet almak için ilk olarak iletişime geçmeniz talep edilir. İletişime geçtikten hemen sonra en yakında olan servisle bağlantı sağlanması ve buna göre yönlendirme sağlanması istenir. Yapılan yönlendirme sonrasında servis adrese ulaşım sağlar. Servisin kısa süre içinde ulaşması oldukça önemlidir. İş akışını veya bulunan ortamdaki konforu sağlamak adına randevuların kısa süreli olması sağlanmalıdır. Hizmet süresi bu şekilde başlar. Gelen ekip hemen konuyla alakalı olarak değerlendirme ve arızaların ne durumda olduğunu anlamak adına çalışma yapar. Bu konuda elemanların bilgisi ön planda olmalıdır. Buna göre belirlenen iş akışı sonrasında hemen bilgilendirme yapılır ve işlemlere başlar. Yapılan bilgilendirme eksik olmamalıdır. Müşteri hangi işleme onay verdiğini bilmelidir. Memnun kalması için bu konunun atlanmaması istenir. Söz verilen zamanda teslimatta bulunulması da bir anlamda hizmet süresinin olumlu değerlendirilmesi anlamına gelir. Çünkü buna göre ayarlama yapan müşteri zamanında teslim edilmeyen bir klima yüzünden sorun yaşayabilir.

Randevu Oluşturulması

Randevu oluşturmadan hizmet almanız imkansız olacaktır. Randevunun oluşturulması için ilk olarak servisi aramalısınız. Servis kullandığı program sayesinde boş olan zaman dilimini ve yakında bulunan servisi belirleyecektir. Buna göre bilgi verilir. Randevu saatinde orada olmak için çabalanır. Sorunun ne olduğu ile alakalı net olarak bilgi verilmelidir. Verilen bilginin durumuna göre servis yönlendirmesi yapılacağı unutulmamalıdır. Servis randevu saatine yaklaşık bir saat kala haber verir. Buna göre adreste olup olmadığınız sorulur. Bu sayede randevuların aksaması önlenir. Bunun için size verilen tahmini varış süresinden önce mutlaka adreste olmaya çalışmalısınız. Aksi durumda yeniden randevu oluşturulmasını beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Gölcük Altus Klima Servisi Fiyatları

Fiyat her kullanıcı ve Altus klima sahibi için önemlidir. Maliyetin düşük olması kullanıcının fiyatları değerlendirerek seçim yapmasına neden olur. Maliyetlerin üzerine eklenen fiyatların ve kar oranlarının anormal olmaması da gerekir. Bazı dönemlerde özellikle de bakımlarda yapılan kampanyalı fiyatlar daha çok memnun kalınmasına neden olur. Müşteriler uygun paketler alarak daha makul rakamlar ile bakım ve tamir işlemlerini yaparlar. Bu dönemlerden haberdar olmak için SMS veya e-mail kampanyalarına dahil olmalısınız.

İnternet Yorumları

Servisler hakkında çeşitli sitelerde facebook, instegram, google yazan yorumlar seçimlerde önemli olur. Bunların önemli olmasının nedeni birebir kullanıcı tecrübelerine dayanmasıdır. Yorumları okuduktan sonra değerlendirme yapılması önerilir. Güven duyulan bir servis hakkında yapılan yorumlar müşteri memnuniyetine bağlı olarak oldukça yüksek olacaktır. Müşterilerine iyi hizmet veren bir Altus klima servisi nden bakım, tamir ve onarım konusunda yardım almalısınız.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.