+90 262 331 15 69

Sosyal Medyada Biz}

Gölcük Arçelik Klima Bakımı

Gölcük Arçelik Klima Bakımı
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Gölcük Arçelik Klima Bakım Servisi

Klimaların temel  mekanik ve elektrik fonksiyonlarının her zaman işlevselliğini sürdürmesinde  Gölcük Arçelik Klima Bakımı yardımcı olmaya devam etmektedir. İklimlendirme sistemleri kapsamında klimaların performanslarının düşmemesi için yaz ve kış öncesi mutlaka bakımlarının yaptırılması gerekiyor. Bakım işinin periyodik yapılması her zaman klimaların ömrünü uzatmıştır. Böylece sağlıklı yaşam alanları da meydana getirilmiş olmaktadır. Klima cihazlarının konfor şartlarını kesintisiz şekilde yerine getirebilmesi için her zaman iyi bir bakıma ve temizliğe ihtiyaç duyar.

Gölcük Arçelik Klima Bakımı

Gölcük Arçelik Klima Bakımı ile klimaların sorunsuz bir şekilde görevlerini yapması sağlanmaktadır. Klimaların elektrik ve mekanik arızalara yol açmasının önlenmesinin temel yöntemi iyi bir bakım yapmaktır. Standartlara uygun şekilde yapılacak bir klima bakım ile başta enerji gideri azaları, onarım maliyeti olmaz, ortamda yaşayanların sağlığını korur. Klima cihazının iç ve dış ünitelerinde bakım için yapılması gereken hususlar vardır. Bu hususlar periyodik bakımlarda mutlaka uygulanmalıdır.  Ses, titreşim, gaz akışkan, soğutma, basınç ve sıcaklık durumları gibi çalışma şartları bakım esnasında mutlaka gözden geçirilmelidir. Eğer bir aksi durumla da karşılaşılırsa da bir an önce arıza ortadan kaldırılmalıdır. Yani kontrol edildikten sonra anormal bir  durum görülürse müdahale edilmelidir.

Gölcük Arçelik Klima Bakımı sayesinde tüm bölümlerin genel bakım ve temizliği gerçekleştirilir. Klima sistemindeki cihazın dış temizliği yapılarak performansı artırılır. Cihaz içi gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edilerek varsa bir sorun çözülür. Dış temizlik haricinde klima iç bölümünün de temizlik işlemi uygulanarak sistemde yol açacağı sorunun önüne geçilir.

 Gölcük Arçelik Klima Bakımı

Elektrik besleme bağlantıları kontrol edilerek herhangi bir elektrik arızasına yol açabilecek durum varsa müdahale edilir. Filtrelerin temizlenmesi halledilerek klimanın performansı artırılır.  Fanların elektriksel bağlantıları kontrol edilir. Fanların mekanik bağlantıları kontrol edilir. Kompresörlerin elektriksel bağlantıları gözden geçirilir. Elektronik kartların temizliği yapılır. Basınç sensörlerinin elektriksel bağlantıları kontrol edilir. Emniyet elemanlarının elektriksel bağlantıları kontrol edilir.Tüm bakım çalışmaları her zaman klimalara hassas bir şekilde işlem uygulanarak yazın sıcaklığından kışın soğukluğundan kurtulunmuş olur. Yapılacak tüm işlemler garantili şekilde halledilerek meydana gelebilecek tüm sorunlar önceden halledilmektedir.

1 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişim