+90 262 331 15 69

Sosyal Medyada Biz}

Gölcük Arçelik Klima Montajı

Gölcük Arçelik Klima Montajı
[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Gölcük Arçelik Klima Montaj Servisi

Ülkemizde sürekli gelişim aşamasındaki klimaların kullanım alanı da gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. İdeal bir şekilde klima montajı yaptırmak isterseniz Gölcük Arçelik Klima Montajı ile irtibata geçebilirsiniz. Klima montaj ve bakım işleri inşaat sektörünün hızlanması ile birlikte son 15 yılda inanılmaz  yükselişe  geçmiş  bir sektördür. Özellikle yaz aylarında hızlanan sektörde, çalışma alanlarının değişkenliği ve teknolojik gelişmeler klimaların montajı için gerekli profesyonelliğe daha fazla ihtiyaç duyulur hale gelmiştir.

Gölcük Arçelik Klima Montajı

Gölcük Arçelik Klima montajı ile klimaların takılması esnasında dikkat edilmesi gereken tüm hususlar dikkate alınarak montaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Klimaların takılması işlemi esnasında; klimanın monte edileceği en uygun yerin belirlenmesi, klimanın takılacağı mekana en uygun kapasite seçimi, teknik gerekliliklerin ve tüketici beklentilerinin tam anlamıyla anlaşılması gibi hususlar dikkate alınarak klimaların montajı yapılmaktadır.

Gölcük Arçelik Klima montajı klimaları yerlerine yerleştirmeden önce yapılması gerekenleri mutlaka yerine getirmektedir. Klimanın standart bir yerde kurulması için gerekli olan montaj parçaları özenle seçilerek montaj işlemine başlanılmaktadır. Klimanın çalıştırılması için gereken montaj işlemleri ve parçaları kapsamında otomat şalter, dış ünite askısı, iç-dış ünite arasındaki boru, drenaj borusu ve ara bağlantı kablosu malzemeler montaj öncesinde hazır tutularak işleme start verilmektedir. Montaj prosedürü çerçevesinde tüm parçalar en uygun standartta gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda klimanın kurulacağı mekanda yeterli ve güvenli bir elektrik tesisatı bulunmasına dikkat edilmektedir. Klimanın çalışabilmesi için gerekli elektrik hattı klimaya kadar dikkatli çekilerek işlem gerçekleştirilmektedir.

Gölcük Arçelik Klima montajı ile konforlu bir klima sisteminin kurulması için gerekli özen gösterilerek klima uygun yere takılır. Bu doğrultuda enerji tasarruf sağlanarak yaşam alanında sağlıklı bir ortam oluşur. Klimalar kurulmadan önce klima kapasitesinin yaşam alanına uygunluğu mutlaka tespit edilmelidir. Isı yalıtımı ile hem sıcak havalarda hem de soğuk havalarda klimanın işi kolaylaşmış olur.  Yazın kullanım halindeyken güneş ışınlarının doğrudan içeri girmesi engellenirse klimanın daha az enerji harcamasına vesile olunur. Klima bilindiği üzere iki bölümden meydana gelmektedir. Özellikle dışı bölümün doğrudan güneş temasından kurtulması için gerekli önlemler alınırsa klimanın işletme maliyeti düşer. Ayrıca montaj esnasında mutlaka iç ve dış ünitelerin yerleşim kurallarına göre hareket edilmesi gerekir.

0 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişim