Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 02623311568

Gölcük Ariston Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ VE KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Anasayfa > Gölcük Ariston Kombi Servisi

Gölcük Ariston Kombi Servisi

12 Aralık 2015 17:57
Gölcük Ariston Kombi Servisi

Gölcük Ariston Kombi Servisi

Yeni Teknolojilerle Üst Düzey Kombi Servisi 

Arkom Teknik olarak,  hızlı servis imkanımızla, Gölcük ve çevresinin tüm kombi ihtiyaçlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturuyoruz. Gölcük Ariston Kombi Servisi herdaim sislerin yanundadır. Hizmet verdiğimiz bölgelerin başında gelen Gölcük’te müşterilerimizi mağdur etmeden hızlı ve garantili servis sağlıyoruz Gölcük kombi servisi olarak müşterilerimize bu soğuk kış aylarında daha fazla hizmet verebilmek adına servis sayımızı arttırdık.

Geniş Servis Ağı / Hızlı Hizmet

Kombi sorunlarınızı aynı gün çözüyoruz. Sizi, "parça yok", "yarın hallederiz", "bir haftaya ancak biter", "bunu değiştirmeniz lazım" gibi cümlelerle oyalamıyoruz. Geniş servis ağımız, uzman personelimiz, yedek parça stoğumuz ve çalışma azmimiz en büyük güvencemiz. Tüm kombi sorunlarınıza çözüm üretmek için buradayız. Sorunsuz ve sıcak bir kış geçirmenizi dilesek de tüm kombi sorunlarınızda bir telefon uzağınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Gölcük Ariston Kombi Servisi, cihazlarınız bakımlı olduğunda, daha az enerji ile daha yüksek verimlilik sağlayacaktır. Gölcük bölgesine verdiğimiz hizmetlerimizde Ariston marka ürünlerin her türlü bakımlarını, profesyonel ekiplerimiz ile yapıyoruz. Cihazların bakımlı olmasının faydaları şunlardır;
  • Enerji tasarrufu sağlar
  • Arızalar oluşmadan tespit edilir ve gerekli önlemler alınır
  • Bakımlar düzenli yapıldığında, cihaz ömrü uzar
  • Yüksek verimlilikle çalışır ve daha fazla fayda sağlar
Düşük ücretlerle yaptırdığınız servis bakımları, daha büyük masraflı arızaların oluşmasını önler, Cihazların bakımlı olmasının sağlayacağı faydalar çok fazladır. Bakımlı cihazlar, güvenlik riski oluşturmaz ve kullanıcılarına güvenli kullanımlar sunar. Baymak servisi olarak, cihaz bakımlarını yaptıktan sonra kullanımla ilgili önemli bilgileri veriyor ve günlük kullanımlarda nelere dikkat edilmesi gerektiğini söylüyoruz. Gölcük Ariston Kombi Servisi ile yaşam alanlarının daha iyi ısıtılabilmesi için ısı sistemlerinin bakımlarının yapılması gerekiyor. Isı sistemlerinden sadece kombi bakımlarını yaptırmanız, ısı kalitesi açısından yeterli olmamaktadır. Baymak servisi olarak kombi bakımlarını yaparken, talep eden müşterilerimize radyatör temizliği hizmetlerini de veriyoruz. Radyatör temizliği için özel cihazlarımız bulunmakta ve radyatörleri sökmeden, tüm tıkanıklıklarını açarak temizlenmesini sağlıyoruz. Radyatörler içerisinde dolaşan su zamanla kireçlenme oluşturacak ve tesisat borularında, radyatör kanallarında tıkanmalara neden olacaktır. Bu tıkanmalar, kombiniz çalışsa bile istediğiniz ısıya ulaşmanızı engelleyecektir. Bizleri arayarak, her türlü hizmeti talep edebilirsiniz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi ve Klima Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri Klima ve kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede çözüm ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli