Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Gölcük Bosch Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Gölcük Bosch Kombi Servisi

Gölcük Bosch Kombi Servisi

11 Kasım 2017 07:27
Gölcük Bosch Kombi Servisi

Gölcük Bosch Kombi Tamir, Bakım Servisi

Kombiler ve kalorifer tesisatları Gölcük Bosch Kombi Servisi ile her zaman güvende ve sağlıklı çalışmaktadır. Bunun için petek temizliğinden, tesisat kontrolüne ve bakımına kadar her şeyi uzman bir yaklaşımla hallederek sizlerin rahat ve konforu için tüm çalışmalar sergilenmektedir.

Gölcük Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi kullandığınız ısınma sistemleri kapsamında kalorifer sistemlerinizin ömrünü önleyici ve koruyucu bakımlarla uzatabilmektedir. Yapılan her uzman müdahale cihazın sağlıklı çalışmasına katkı sağlamaktadır. Gölcük Bosch Kombi Servisi sistemin üç farklı enerji girişi ile çalıştığını göz önünde bulundurarak oldukça hassas çalışmalar sergilemektedir. Su, elektrik ve doğalgaz beslemeli çalışan kombi sistemlerinin çalışması tamamen bunların kontrol altında tutulmasına bağlıdır. Bu da periyodik zamanlardaki müdahaleleri içermektedir. Gölcük Bosch Kombi Servisi kombilerinizin verimini artırarak tasarruf yapmanın önünü açmaktadır. Peki bunu nasıl sağlıyor? Elbette tasarruf yapmanın ilk şartı ideal bir kombi sistemi kullanmaktan geçer. Ardından kullanım halindeki sistem periyodik bakımlardan geçirilir. Ve bir sorun ile karşılaşılırsa da uzman servislerce müdahalenin yapılması istenir.

Gölcük Bosch Kombi Bakımı

Kombilerin bakımı esnasında  Gölcük Bosch Kombi Bakımı cihaz olsun kalorifer sisteminin diğer bölümleri olsun müdahale sırasında oldukça hassas davranmaktadır. Kombilerdeki brülör temizliği bakım esnasında olmazsa olmaz hususların içerisindedir. Ayrıca elektrik bağlantılarının durumu mutlaka gözden geçirilmelidir. Bu kapsamda hatlar elden geçirilmelidir. Ayrıca baca fanının kontrolü ve temizliği çok önemlidir. Genleşme tankı ile filtreleri de bakım esnasında elden geçirmek elzem konulardandır. Gölcük Bosch Kombi Servisi ile tozlanma durumu gözden geçirilerek tozlu bölgeler en güzel şekilde temizlenir ve parçalara zararı bertaraf edilmiş olur. Eğer tozlanma olayı çok fazla ise kapalı parçaların tozu hassas bir şekilde temizlenilmelidir. Gölcük Bosch Kombi Bakımı ile bakım sırasında sıcak su ve kalorifer yanma durumunun kontrolü mutlaka yapılır. Ayrıca kombi ve kalorifer sistemlerinin su sızdırmazlık durumu da gözden geçirilen konular arasındadır.

Gölcük Bosch Kombi Tamiri

Gölcük bölgesinde yaşıyor ve kombi sorununuz varsa Gölcük Bosch Kombi Tamiri sizlere yardımcı olacak ve kombi sorunlarınızdan kısa zamanda kurtulacaksınız demektir. Eğer kombiniz çalışmıyorsa; sigortasını bir kontrol etmeli, basıncın 1,5 bar olduğu görülmeli, gaz vanasını açık olup olmadığı tespit edilmeli, yaz / kış konum anahtarı istenilen konumda olmalıdır. Kombiler yoğun teknolojiye sahip cihazlar olduğundan Bosch Kombi Servisi gerçekleştirdiği tüm onarım işlerinde hassas davranmaya devam etmektedir. Ayrıca  problemli bir kombinin bir çok sorunu olabilir. Örneğin; kombi çalışıyor ancak ısıtmıyor olabilir, cihaz patlamalı yanıyor olabilir, petekler ısı vermiyor ya da çok ısınıyor olabilir, peteklerin altı üst farklı ısılarda olabilir, kombi ses çıkarıyor ya da su kaçırıyor olabilir. Gölcük Kombi Servisi daha burada belirtilmeyen ve hiç akla gelmeyen tüm arızaları en iyi şekilde hallederek kullanıcıların ısı ve sıcak su konforunu sağlamaya devam etmektedir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.