fbpx
  • Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit
  • P.Tesi-C.Tesi
    09:00 - 18:00
Yetkili Servis

0262 331 15 69

close

2010 Yılından beri Serviste Mükemmellik İlkesi

Kocaeli Kombi Klima Servisi

Isıtma, soğutma sistemleri alanlarında, satış, montaj, bakım, onarım, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. İlgili sektörlerde bilgi ve deneyim kazanan bir ekip tarafından kurulan firmamız Arkom Teknik, Kocaeli İzmit bölgesinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri, uzman ve tecrübeli kadrosu, ürettiği yaratıcı çözümler, etkin ve kaliteli bilgi paylaşımı ve istikrarlı büyüme çizgisiyle, Kocaeli genelindeki ısıtma, soğutma sistemleri sektörlerinde hızla gelişen ve adından sıkça söz ettiren bir şirket olmayı başarmıştır.

Arkom Teknik, başarı, büyüme, enerji ekonomisi ve müşteri memnuniyeti için değer yaratma odaklı stratejileri sayesinde, tüm Kocaeli genelindeki kurumsal firmalara kurumsal çözüm ortaklığı imkanı sunup, sahip olduğu dinamik vizyonunu paylaşmaktadır.

Uzmanlarımız bugün yardım etmeye hazır!

Uzmanlarımız bugün yardım etmeye hazır!

Isıtma ve Soğutma Hizmetleri, tasarım / yapım, mühendislik, inşaat, devreye alma, işletmeye alma, işletme ve bakım dahil olmak üzere eksiksiz bir yüksek kaliteli hizmet yelpazesi için tek kaynağınızdır..

7/24 Teknik Destek Hizmeti

Ücretsiz
Keşif

Düşük Fiyat Garantisi

Sertifikalı & Uzman Personel

Hızlı & Güvenilir Teknik Servis

Kombi & Klima Servisi

Evinizde ne tür bir sistem veya kurulum olursa olsun, ihtiyaç duyduğunuz ve hak ettiğiniz hizmetleri size sunmak için ekibe güvenebilirsiniz. Teknisyenlerimiz her türlü ısıtma veya soğutma sistemini onarma ve bakım becerisine ve bilgisine sahiptir.

Şirket Misyon & Vizyonumuz

Misyonumuz

Isıtma soğutma sistemleri pazarında servis ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirerek, performansımızla en iyi olma hedefimize ulaşırken, insanı, çevreyi korumak ve ülke yararını ön planda tutmak.

Vizyonumuz

Bölgemizde ve Türkiye'de iklimlendirme sektörünün hizmet anlayışında en etkili marka olmak için Arkom'u “en güvenilir ve ulaşılabilir” marka konumuna getirmek.

Değerlerimiz

Bizim için müşterilerimiz her şeyden önce gelir. Onlara ne kadar saygı duyuyorsak, aynısını topluma ve çevreye duyuyor, etik değerleri vazgeçilmez görüyoruz. Temel felsefemiz %100 Müşteri Memnuniyeti.

Klima Kombi Servisi
için yardıma mı ihitiyacınız var?

Klima Kombi Servisi
için yardıma mı ihitiyacınız var?

Kombi ve Klima Teknik Servis İhtiyaçlarınız için Bizi Arayın - Profesyonel Servis Hizmeti

Kombi ve Klima Teknik Servis İhtiyaçlarınız için Bizi Arayın - Profesyonel Servis Hizmeti

Sizin İçin Çalışan,

Teknik Ekibimiz

Neden Kaliteyi Seçmelisiniz?

İsmimiz her şeyi söylüyor. Yaptığımız her şeyde kaliteye bağlıyız. İşimizin kalitesi işçilik ve deneyimimizde yatmaktadır. Teknisyenlerimiz yaptıkları işten gurur duyan uzmanlardır. Müşterilerimiz memnun olana kadar memnun değiliz.

Kalite, yaptığımız işin her alanında var. Servis'te Kalite:

  • Mükemmel Hizmet Kalitesi
  • Eğitimli Teknisyenler
  • Kaliteli Ekipmanlar
  • Orjinal Yedek Parça
  • Kaliteli Servis & Tamir

Kocaeli Kombi & Klima Servisi

Arkom'un Kaliteli Hizmet Anlayışından Faydalanın.

İçindekiler

Hemen Ara

Kombi Bakım Kampanyası

Periyodik Kombi Bakımı Sadece 75 TL