fbpx
  • Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit
  • P. tesi - C. tesi
    09:00 - 18:00
7/24 Teknik Destek02623311569
close
Ana sayfa » hizmetlerimiz » Petek Temizliği

Petek Temizliği

Img

Kombi temizliği özel makine ve kimyasallar ile yapılmaktadır. Petek Temizliği İzmit firması bu konuda uzman hizmet veren servisler tercih edildiğinde dikkatli şekilde yapılan kombi ve petek bakımı kombinizin ömrünü uzatmaktadır. Petek Temizliği İzmit sayesinde petek temizliği ya da kombi bakımı titiz şekilde yapılmaktadır. Evlerde kullanılan her türlü eşyada olduğu gibi kombilerde de bakım şarttır. Bu bakımdan kombi bakımı her yıl evlerin düzenli ihtiyaçları haline gelmektedir. Bu ihtiyaçlar  giderilmediği takdirde evde hem sağlık hem de maddi açıdan daha büyük sıkıntılar oluşmaktadır. Bunun için kombi bakımı maddi ve sağlık yönünden önem arz eden çalışmalar arasında yer almaktadır. Ve mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Petek Temizliği İzmit

Petek Temizliği İzmit işlemini TSE tarafından belgeli şekilde hizmet veren kombi servisleri her zaman diğer servislerden bir adım önde bulunmaktadır. İzmit kombi ve petek temizliği verdiği hizmette her zaman en iyi standartlarda bulunduğu için bölgede aranan güvenli servisler arasında yer almaktadır. Yapmış olduğu hizmetler konusunda müşterilerine yüzde yüz garanti veren servis, klimaların her modeli için özenli bakım çalışması yapmaktadır. Arkom markasının kalitesinden ödün vermeyen çalışması ile müşterileri tarafından takdir kazanan servis, kombi bakımından kombi satışına kadar her türlü çalışmayı yapmaktadır. Ayrıca servis yaptığı çalışmalarda belli bir kalite standardının altına kesinlikle düşmemektedir. Kombi bakım çalışmasında sistematik ve düzenli bir çalışma yapan servis bu çalışmalarında alanında uzman teknik ekibini bulundurmaktadır.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kombi petek sistemi kapalı şekilde çalışan bir sistemden oluşmaktadır. Bu yüzden kombi üzerinde yapılacak çalışmalar ekstra uzmanlık istemektedir. Kocaeli kombi sayesinde kombi montajı dahi yapılırken müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır. Kapalı devre şeklinde bulunan petekler içerisindeki su zamanla çamurlaşmaktadır. Petekler ise zamanla toz kaplamaktadır. Bu durum kombinin daha az verimli şekilde çalışmasına neden olmaktadır. Kombi sistemi içinde bulunan malzemeler için tek tek temizleme çalışması yapılmaktadır. Böylece kombi bakımı en kaliteli şekilde yapılarak sizin enerji tasarrufundan en üst şekilde faydalanmanız sağlanmaktadır. Ayrıca enerji tasarrufu konusunda sağlanan hizmet yanında kombi bakımı ile kombi  arızalarındaki maliyetler ile de maddi kazanç elde etmeniz sağlanmaktadır.

Kalorifer tesisatları bakımlarına ihtiyaç duyulduğunda, sektörde hizmet veren firmalar araştırılmalıdır. Firmanın sektördeki tecrübesi, kullandığı yöntemler belirlenmelidir. Firmamız, tüm müşterilerimize iletişim bilgilerimiz üzerinden verilen hizmetler ile ilgili detaylı bilgi vermektedir. Tüm ekiplerimiz, alanında uzmanlaşmış, eğitimli ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.

Kalorifer bakım hizmetleri talep edildiğinde, oluşturulan randevu saatinde müşterimizin yanında oluyoruz. Acil durumlarda müdahale edebilmek için mobil ekiplerimiz bulunuyor. Müşterilerimize işlem öncesinde uygulayacağımız yöntemleri anlatıyoruz. Bakım öncesinde, kullanıcılar, bakım sonrasında nasıl bir avantaj sağlayacaklarını öğrenebiliyor.

Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile tesisatın tamamen temizlenmesini ve korunmasını sağlıyoruz. Tesisatın verimli ve sağlıklı kullanılabilmesi için temizlik bakımlarının her iki yılda bir yapılması önemlidir.

Kalorifer sistemlerinde, yapılacak bakımlar için öncelikle doğru firma ve bakım yöntemi seçmelisiniz. Firmamız, sektördeki başarısını vermiş olduğu hizmetler ile kazanmıştır. Kalorifer sistemleri ve petek temizliğinde, en doğru yöntem makineli ve kimyasal ilaçlar kullanılarak yapılan bakımlardır. Makineli bakımlar, peteklerin tek tek sökülmesine gerek duymayacaktır. Bu kullanıcı için daha temiz ve hızlı bakım hizmeti olacaktır.

Makineli bakım yöntemini kullandığımız için tüm tesisatlar da komple temizleme işlemlerimizi ortalama iki saat gibi bir sürede tamamlıyoruz. Makinelerimizi bir noktadan tesisata bağlıyor ve tesisatın tüm vanalarını açarak, kimyasal katkılı suyun her yeri dolaşmasını sağlıyoruz. Bakım yaptıracağınız zaman makineli temizleme yöntemini tercih etmelisiniz.

alanında uzman servis

Kocaeli İzmit Petek Temizleme Servisi

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği ile doğalgaz faturanızdan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Hemen Ara (0262) 331 15 69