Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

Hoşseven Doğalgaz Soba Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > Hoşseven Doğalgaz Soba Servisi

Hoşseven Doğalgaz Soba Servisi

11 Kasım 2017 06:30
Hoşseven Doğalgaz Soba Servisi

Hem bacalı hem de hermetik olarak hizmet gören tüm doğalgaz sobalarının tüm teknik detayını Hoşseven Doğalgaz Soba Servisi müşterilerine her platformda aktarmaya devam etmektedir. Bu kapsamda atmosferik brülörlerin kullanılarak ısınmanın sağlandığı sobalar genellikle bacalı tipdir. Ayrıca bacalı tip sobaların mutlaka bacaya bağlantısı yapılmalıdır. Aksi takdirde çok tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Bir de baca bağlantılarının teknik olarak kısa tutulması icap etmektedir.

Hoşseven Doğalgaz Soba Tamir, Bakım Servisi

Doğalgaz Soba Servisi doğalgaz sobaları ile ekonomik olarak bir ısınma sağlayabilmek için kullanıcılara teknik destek olmaya devam etmektedir. Kombiye göre dönüşüm maliyeti oldukça düşük olan doğalgaz sobaları kullanılan yerlerde emniyetli bir ısıtma sağlayabilmek için kontrol ve bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Hoşseven Doğalgaz Soba Servisi ile sobalarının emniyet ve güvenliği sağlanarak bulunulan mekanda herhangi bir sıkıntı çıkarmaması için gerekli tüm çalışmalar yapılmaktadır. Elektrik olmadan da çalışan doğalgaz sobalarının özellikle küçük mekânların ısınmasında faydalı sonuçlar ortaya koyabilmektedir. Elbette kombilerin böyle bir özelliğe sahip olmadığı görülmektedir. Hoşseven Soba Servisi sobalarının çalışma ömürleriyle bakımlarının doğru orantılı olduğunu vurgulayarak gerekli kontrol ve bakımlarının aksatılmaması gerektiğini vurgulamaktadır. Yalıtımsız ve küçük mekânlarda daha verimli olan bu sistemde istenilen ısıya daha kısa sürelerde ulaşılabilmektedir. Bu sistemde çok kısa sürelerde istenilen ısıya ulaşıldığı için daha ekonomik ve pratik olduğunu vurgulamakta fayda vardır. Böylece bulunulan yerde noktasal olarak ısı yoğunlaşması elde edilebilmektedir.

Hoşseven Doğalgaz Soba Bakım Servisi

Hem bacalı hem de bacaya ihtiyaç duymayan hermetik doğalgazlı sobalar Hoşseven Doğalgaz Soba Bakımı ile her zaman ısı konforunuzu sağlayacaktır. Alanında uzman teknisyenler gerekli önleyici ve koruyucu bakımları en güzel şekilde yaparak doğalgazlı sobaların performansını artırmaktadır. Hoşseven Doğalgaz Soba Servisi eğitimli ve donanımlı mobilize ekiplerle doğalgazlı sobaların her daim sıkıntısız çalışmasının adresi olmuştur. Profesyonel ekiplerin ortaya koyduğu tüm çalışmalar hayatınıza ve sağlığınıza katkı sağlayacak işlemlerdir. Hoşseven Doğalgaz Soba Bakımı her daim ısı konforunuzun devam etmesi için değerli müşterilerinin beklentilerinin üzerinde iş ve işlemler yaparak olası arızaların da önüne geçmektedir. Kombi bakımı gibi yılda bir kez doğalgaz sobalarının bakımının da ihmal edilmemesi gerekmektedir.

Hoşseven Doğalgaz Soba Tamiri

Eğer bir sobayı yanmakta zorlanıyorsa Hoşseven Doğalgaz Soba Servisi ile doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Bu durumun ilk nedenleri arasında uzun süre kullanılmayan soba hattındaki doğalgaz özelliğinin yitirmesinden kaynaklanıyor olabilir. Bunun için pilot butonuna uzun soluklu basılarak çözülebilir. Çözülmediği takdirde mutlaka doğalgaz soba servisine ulaşmanızı tavsiye ederiz. Doğalgaz sobasında sürekli sönme işlemi baş göstermişse bunun için Hoşseven Doğalgaz Soba Tamirini arayabilirsiniz. Elbette bu durum için farklı çözüm senaryoları üretilebilir.  Birincisi soba bacalı ise bacada problem olabilir. İkincisi ise baca emniyet termostatında çeşitli problemler sözkonusu olabilir. Sözkonusu her iki durum için de Hoşseven doğalgaz soba servisinden rahatlıkla bilgi isteyerek teknik yardım alabilirsiniz. Hoşseven Doğalgaz Soba Tamiri yanarken çeşitli sesler çıkaran doğalgaz sobaları için teknik destek vermektedir. Yine bu arıza durumu için modülasyon ayar arızası ya da alev arızası durumu sözkonusu olabilir ve bu iki durum içinde ilgili doğalgaz servisine ulaşarak probleminiz çözülebilir. Kocaeli - İzmit bölgesinde Hoşseven Soba Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Kaliteli işçilik alanında uzman teknik ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Hoşşeven Doğalgaz Soba Satış, Tamir ve Montaj Hizmetleri

Kocaeli bölgesinde hizmet veren firmamız Hoşseven Doğalgaz Soba Servisi alanında uzmanlaşmış ve bu alanda gerekli eğitimleri almış personellerle müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Yedek parça temini ve bakımı konusunda uzmanlaşmış firmamızdan destek alabilirsiniz. İzmit, Derince, Körfez, Kartepe, Başiskele, Gölcük Doğalgaz Soba Servisi

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.