Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

İmmergas Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Kombi Servisi olarak alanında uzman teknik ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Her daim arayarak servis kaydı oluşturabileceğiniz güvenilir ve yaptığı işin arkasında duran bir kombi servisine ihtiyaç duyduğunuzda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

İmmergas Kombi Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

Kocaeli İmmergas Kombi Tamir, Bakım Servisi

Kocaeli’nin en büyük ilçesi olan İzmit bölgesinde İmmergas kombi servisi olarak hizmet veren firmamız kendi bünyesinde çalıştırdığı teknikerler ile birlikte büyüyerek her daim hizmet kalitesini arttırmayı başarmıştır. İmmergas markalı tüm kombi modellerine orijinal yedek parça ile hizmet veren firmamız 100 metrekare yedek parça deposu ve  her daim yedek parça stoğuyla sizlere hizmet vermektedir. Tüm marka ve model kombi cihazlarının yedek parça stoğuna sahip olan firmamız geniş ürün yelpazesine hizmet vermekteyiz.

İzmit İmmergas Kombi Servisi

İzmit İmmergas kombi markası bölgemizde tüketiciler tarafından en çok tercih edilenler arasındadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte tüm elektronik cihazlar çok fonksiyonel hale gelmiştir. Bu durumun avantajı olması yanı sıra birçok dezavantajı da bulunmaktadır. Sistem her ne kadar karışık işlerse, cihazların servis gereksinimi o kadar artması anlamına gelmektedir. Yüksek teknolojiye sahip olan kombiler daha fazla servis ihtiyacı duymaktadır. Teknik arıza olarak olmasa bile periyodik bakımlarının da daha sık yapılması gerektiğinin altını çizmekte fayda var. Konusunda mutlaka profesyonel, garantili ve bilgili firmalar tarafından destek alınması gerektiğini unutmayın. Cihazların ek parça ve kendi ücretlerinin de pahalı olması sebebiyle, kaliteli ve kalıcı çözümler üretebilecek firmalardan destek almak bu konuda en doğrusu olacaktır.

İmmergas kombi servisi sunan birçok firma arasında karşılaştırma yapabilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz. Neredeyse her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz. İmmergas kombi servisi hizmetini aynı yerden sağlamanız durumunda birçok avantaj elde edebilirsiniz. Kombi servisi firmalarını karşılaştırırken, öncelik olarak internet üzerinden farklı kullanıcıların yorumlarını inceleyebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sosyal medya hesapları ya da internet siteleri bulunan firmaları insanlar olumlu veya olumsuz olarak eleştirmektedir. Bu noktada ilk defa hizmet alacak kişilerin avantajı bulunuyor. İmmergas kombi servisi ihtiyaçlarınızda arama motorlarını kullanarak bölgenizdeki firmaları arayabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Satış öncesi ve satış sonrasında size sürekli destek sağlayabilecek ve tüm sorunlarınıza sabırla cevap verecek teknik ekibi seçmeniz durumunda ihtiyaç anında destek alabilirsiniz. Birçok firma satış öncesinde müşterilerine çok fazla ilgi göstermekte ve hizmet esnasında veya sonrasında ilgilenmemektedir. Bu gibi firmalardan mutlaka uzak durmalısınız.

Konusunda Uzman Kadroya Sahip Servislerle Çalışın

Servisimiz hizmetleri ile yıllardır Kocaeli ve İzmit bölgelerinde hizmet veren bir firmadır. Müşterileri için en hızlı, uygun fiyatlı ve teknolojik çözümleri üretmektedir. Yapılan tüm çalışmalar garanti kapsamı altında tutulmakta ve herhangi problem esnasında tekrardan değiştirilmektedir.

Tüm aile bütçelerine uygun olarak hizmet veren kombi servisimiz, her geçen gün müşteri potansiyelini işine verdiği önem ve titizlikle arttırmaktadır. Sizin de kombi servisi konusunda çözüm ortağına ihtiyacınız varsa hemen iletişime geçebilirsiniz. Kocaeli’nin birçok bölgesine hizmet veren firma, tamamen müşteri odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Alanında tecrübeli Kocaeli kombi servisimiz tüm müşterilerine sadece bakım veya tamirat ile ilgili işlerle ilgili değil her türlü bilgilendirmeyi kullanıcılara aktarmaktadır.

İmmergs Servisi çağırmadan önce yapılacaklar

 • Kombimizin su basıncı 1.5 bar olmalıdır.
 • Kombimize elektrik gelip gelmediğini mutlaka kontrol etmeliyiz.
 • Kombimizin gaz vanası ve doğalgaz saat vanasının açık olup olmadığını mutlaka kontrol etmeliyiz.

Bu 3 kriteri inceledikten sonra kombimizi resetleyip ardından düzelip düzelmediğini kontrol etmeliyiz. Bahsettiğimiz kriterleri kontrol ettikten sonra sorunumuz hala devam ediyorsa eğer sizler için hazırladığımız, kombi servisi çağırmadan önce yapılması gerekenler blog yazımızı okuyabilirsiniz.

İmmergaz Servisi Uzmanlık Alanlarımız

 • İmmergas Kombi Servisi
 • İmmergas Petek Temizliği
 • İmmergas Şofben Servisi
 • İmmergas Brülor Servisi
 • İmmergas Kazan – Kaskad Servisi

Neden İmmergas Kombi Servisi ?

 • Mesleki Yeterlilik Belgeli, F- Gaz Sertifikalı Eğitimli
 • MYK Gaz Yakıcı Cihazlar Servis Personeli Belgesine Sahip
 • Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli eğitimlere katılan
 • Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı
 • Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Zamanında Hizmet
 • Tüm servis, bakım, montaj hizmetlerimizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunlarına uygun
 • Sürekli değişen ihtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması için, uzman teknik ekibimizle uzun yıllara dayanan deneyimimizin öncülüğünde faaliyet gösteriyoruz.

Siz değerli müşterilerimize 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Her geçen gün müşteri portföyünü genişleten firma olarak Kocaeli’de özel servis olarak farklı bir boyut kazandırmanın onuru içerisinde var gücümüzle çalışmaktayız.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.