Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

İzmit Altus Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > İzmit Altus Klima Servisi

İzmit Altus Klima Servisi

İzmit Altus Klima Servisi

Evlerimizde temel ihtiyaç malzemeleri olarak kullandığımız çeşitli beyaz eşya ürünleri vardır. Teknoloji geliştikçe, yeni ürünler üretilmekte ve bu ürünlere ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Klimalar, en iyi iklimlendirme sistemleri olarak, hem evlerde, hem de iş yerlerinde kullanılabilmektedir. İzmit Altus klima servisi olarak, tüm klima kullanıcılarının yanındayız ve bakım hizmetlerimizi kesintisiz sunuyoruz. Altus Klima ürünleri, uygun fiyatlıdır ve ürün kalitesi ile ülkemizde en çok tercih edilen ürünlerden birisidir.

İzmit Altus Klima Servisi
Profesyonel Kombi Teknik Servis, Aynı Gün İçinde Bakım, Arıza, Tamir Hizmetleri...

İzmit Altus Klima Yetkili Servisi

Klimalar, yaz aylarında soğutma, kış aylarında da ısıtma özelliğine sahiptir. Altus klimalar, kolay kolay arıza yapmayan ve uzun yıllar kullanılabilen cihazlardır. İzmit Altus klima servisi hizmetlerimiz kapsamında, tüm müşterilerimize klima montajı, bakımı ve arıza tamir hizmetlerini sunuyoruz. Klima montajı ve bakımları düzgün yapılmadığında, çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu aşamada, servis numaralarımızı arayarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Ülkemizde Koç Holdinge ait olan Arçelik bünyesinde üretilen Altus markalı klima ürünlerinin tamamı için servise ihtiyacınız olduğunda, servisimizi arayabilirsiniz. Klima servis hizmetlerimizde, mümkün olduğu kadar hızlı müdahale ediyor ve müşterilerimize güvenli hizmet sunmaya çalışıyoruz.

İzmit Altus Klima Montaj Servisi

İzmit Altus Klima Servisi hizmetlerimiz arasında, tüm klima modellerinin montaj işlemleri yer almaktadır. Klima montajlarının mutlaka yetkili servisler ve bilgili kişiler tarafından yapılması gerekir. Montajın yapılacağı yerin doğru seçilmesi ve duvar yapısının sağlam olması gerekir. Klima montajının yapıldığı yere ve iç üniteye yakın yerde ısı üreten cihazların bulunmamasına dikkat edilmelidir. Ekiplerimiz yaptıkları montajlarda, elektrik topraklama hattı çekerek, elektrik akım kaçaklarının oluşturacağı tehlikeleri önlüyorlar. İç ünite montajı yapılırken, su terazisi ile dengeleme yaparak montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Klima Bakım Zamanları

Klimalar, yazın soğutan, kışın ısıtan cihazlar olduğu için yılda iki defa bakımı yapılmalıdır. İzmit Altus klima servisi çağrı numaralarımızı arayarak klima periyodik bakımlarını yaptırabilirsiniz. Klima bakımları için bahar aylarını yani yaz başlangıcı ve yaz sonunu tercih etmelisiniz. Yaz ya da kış ortasında klima bakımı yaptırdığınızda, istenilen verimi elde edemeyebilirsiniz. Klimalar, evlerde konforlu yaşam şartları oluşturan cihazlar olduğu için sürekli bakımlı olmasına dikkat edilmelidir. Bakımı yapılmadığında filtrelerde biriken tozlar nedeniyle kötü koku oluşmasına neden olabilecektir. Bakım için klimanın arıza yapması beklenmemeli, yaz kullanımı için yaz öncesinde, kış aylarında kullanımı için kış ayları öncesinde bakımların mutlaka yapılması gerekiyor.

Klima Bakımlarında Neler Yapıyoruz?

Kullanılan klimaların, modeli ne olursa olsun, yıllık bakımlarının düzenli yapılması gerekiyor. İzmit Altus klima servisi olarak bakım hizmetlerimizde, şu işlemleri yapıyoruz;

  • Klima gaz basınç değerini ölçüyoruz
  • Elektrik bağlantılarını kontrol ediyoruz
  • Klima filtrelerini temizliyoruz
  • Klima fanlarını kontrol ediyor, cihaz iç temizliğini yapıyoruz
  • Klima su tahliye sistemini kontrol ederek tıkanıklık oluşmasını önlüyoruz

Klima estetik görüntü kontrolünü yapıyoruz Klima bakımlarında, konusunda uzman ekiplerden yardım almak önemlidir. Bilgisizce yapılacak olan müdahalelerde, klimaya zarar verilebilecektir. Servisimiz, tüm ekiplerin profesyonel olarak işlem yapmasını ve hizmetlerin kalitesi sunulmasını sağlıyor.

Klima Bakımlarının Önemi

Konforlu bir hayat ve sağlıklı yaşam için kullanılan klimalar, bakımlı oldukları süre boyunca, kapalı alanını havasını temizleyebilecektir. Bakımlı olmadığında ve filtreleri toz dolduğunda, üfleyeceği hava ile birçok hastalığa neden olabilecektir. İzmit Altus Klima Servisi olarak düzenli bakımların yapılmasını öneriyor, bakımın ne gibi faydalar sağlayacağını müşterilerimize bildiriyoruz. Servis bakımlarının, klima açısından önemi şunlardır;

  • Klimanın düzenli çalışmasını sağlar
  • Cihazın uzun ömürlü olmasını sağlar
  • Verimli çalışır ve daha az elektrik harcar
  • Yazın soğutma, kışın ısıtma verimliliği yüksek olur
  • Arıza yapma riski azalır

Periyodik bakımı yapılan bir klima bakım öncesine göre %25 oranında daha verimli çalışmaya başlayacaktır. Filtreleri ve iç kısımları temiz olan bir klimanın kullandığı elektrik sarfiyatı %10 daha az olacaktır. Arıza riski azalacağı için istenmeyen zamanlarda mağduriyet oluşturmayacaktır.

Klima Filtre Temizliği

Altus Klima Teknik Servisi hizmetlerimizde, kullanıcılara, tüm bakım işlemleri konusunda bilgilendirme yapıyoruz. Klimalarda en çok dikkat edilecek olan konu filtrelerin temizliğidir. Her kullanıcı, klima filtrelerini kendisi temizleyebilir. Ancak temizliği nasıl yapacağını bilmelidir. Servis hizmeti sunan ekiplerimiz, bakım sırasında, kullanıcıları temizlik konusunda bilgilendiriyor. Klima filtreleri, elektrik süpürgesi ile tozları çekilerek temizlenebilir. Elektrik süpürgesi ile tozlar çekildikten sonra musluk altında suya tutularak tüm kirlerden arındırılabilir. Filtreler yerine takılmadan önce iyice kurutulmalıdır. Takıldıktan sonra çalıştırılır ve hava üflemesi kontrol edilir.

İzmit Altus Klima 7/24 Servisi

Altus marka beyaz eşya ürünler için tüm servis hizmetlerimizi 7/24 sunuyoruz. Servis hizmetlerimizde, kalite, güven ve hıza önem veriyoruz. Tüm hizmetlerimiz müşteri odaklıdır ve profesyonel ekiplerimizle, klima bakım işlemlerini yapıyoruz. Evlerde kullanılan klimalar için yılda iki defa, iş yerlerinde tozlu ortamlarda kullanılan klimaların ise ayda bir temizlik bakımının yapılmasını öneriyoruz. Klima içerisinde, sıcak soğuk hava sirkülasyonundan dolayı nem oluşacaktır. Filtrelerde biriken toz ile nem buluşmasında, bakteri üretilecektir. Bu bakteriler, cihaz çalıştığında ortam havasını bozacak, ortamda bulunan kişilerde, migren, baş ağrısı, astım gibi sağlık sorunlarına neden olabilecektir. Güvenilir hizmetler veren klima servisi olarak, tüm montaj ve bakım hizmetlerimiz sırasında kullanıcıları bilgilendiriyoruz.

Uzman Kadro İle Güvenilir Hizmet

Klimalar, elektrikli cihazlardır ve tüm bakım işlemlerinin uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Altus servisi olarak İzmit bölgesine uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Servislerimizde yer alan personellerimizin tamamı, klima modelleri konusunda uzmanlaşmış ve yeterli tecrübeye sahip olmuştur. Verdikleri servis hizmetleri ile her zaman müşteri güvenini kazanmıştır. Arkom Klima, sektörde verdiği tüm bakım servis hizmetleri ile bölgede tercih edilen lider konumdadır. Personellerimizin daha iyi ve kaliteli hizmetler verebilmesi için firmamız, ürün türlerine göre düzenli bakım hizmetleri konusunda eğitimler vermektedir. Tecrübeli ve uzman kadromuz ile müşteri memnuniyetini sürekli üst seviyede tutuyoruz.

Yedek Parça Garantisi

Altus marka klimalarınızın, periyodik bakımları ve arıza tamirleri için servis çağrı numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Ekiplerimiz, servis çağrısı yaptığınız gün kapınıza gelecektir. Arıza tamirlerinde, orijinal yedek parça kullanıyor ve cihazların bakım sonrasında sorunsuz ve yüksek verimli çalışmasını sağlıyoruz. Altus klimalar için kullandığımız tüm orijinal yedek parça ürünleri 1 yıl garantilidir. Arıza bakımından sonra, aynı parça, garanti süresi içerisinde tekrar arıza yaparsa, servis ekiplerimizden yardım isteyebilir ve parçanın ücretsiz olarak değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Klima periyodik bakımları için her zaman en uygun bakım fiyat tarifesini uyguluyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.