Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

İzmit Ariston Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > İzmit Ariston Kombi Servisi

İzmit Ariston Kombi Servisi

12 Aralık 2015 17:49
İzmit Ariston Kombi Servisi

Arkom Teknik, Kocaeli bölgesinde hızlı servis ağını her geçen gün daha da büyütmektedir. Uzman ekipleri ve sorun çözmekteki hızları ile en kısa süre içinde kombinizin tamiri yapılır. Arkom Kombi Servisi olarak, uygun fiyatlara % 100 garantiyle kaliteli hizmet vermek temel ilkemizdir. Hizmet verdiğimiz bölgelerimizin başında gelen İzmit’te müşterilerimiz için hızlı ve garantili hizmet sağlıyoruz. İzmit Ariston Kombi Servisi olarak, kombilerinizde yaşadığınız sorunlara son veriyor ve çözümler üretiyoruz.

İzmit Ariston Kombi Tamir, Bakım Servisi

Kocaeli Ariston Servisi olarak kombi konusu ile ilgili sonsuz kullanıcıya ulaşan verilen kaliteli hizmet ile adından sıkça söz ettirmeye başlayan firmamız Kocaeli genelindeki servis ağlarıyla da ilgileri üstüne çekiyor. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir vakit taviz vermeden her vakit ileri teknoloji servis hizmeti yapan İzmit Ariston Kombi Servisi firmamız geniş vasıta filosuyla, Kocaeli geneline ve ilçelerine servis hizmeti veren önde gelen teknik servisi olmayı sürdürüyor. Servisimiz kombinizdeki bütün bozuklukları profesyonel ekiplerimiz doğrulusunda yerinde, süratli ve etkili bir şekilde çözüyor. Ekiplerimiz bölümünde sertifikalı ve eğitimlidir. İzmit Ariston Kombi Servis ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren eksper ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Tüketicilerini hiçbir vakit mağdur etmemiş bir firma olarak sizi ne kadar düşündüğümüzü ifade etmekteyiz. Amacımız ise bölümünde ne denli başarılı bir firma olduğumuzu bilmenizi sağlayabilmektir.

Genç Dinamik Profesyonel Kombi Servis Hizmeti

Kocaeli Ariston Kombi Servis firmamız eksper ve tecrübeli kadromuzla her türlü kombi bozukluk ve şikâyetleriniz de hizmetinizdedir. Evinizde ya da işyerinizde kullanmakta olduğunuz ısıtma aygıtı kombinizin senede 1 kez senelik periyodik bakıma gereksinimini olduğunu unutmayınız. Kombi aygıtınızın lüzum sıcak su, gerekirse peteklerde rastgele bir problem ya da problemle karşılaşmaması amacıyla ve düşük yakıt sarfiyatı amacıyla bakımı yapılması zorunludur. İzmit Ariston Teknik Servisi firmamız onarımı oluşturulan aygıtlara 1 sene işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Kocaeli da ısıtma sistemleri, kombi onarım, servis, bakım ve montajı pazarında lider olan firmamız siz kıymetli müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla burada. Kocaeli Ariston Teknik Servis firmamız sizi yaşadığınız problemler ile baş kafaya bırakmayarak teknik yönden gereken yardımları sakınmadan sunmaya devam ediyor. Mükemmellik dolu hizmetten sizler de yararlanmak dilerseniz bizi 0 262 331 15 69 numaralı telefondan arayın ve kaliteli servis hizmetimizden faydalanarak farkı yaşayın. İzmit başta olmak üzere tüm Kocaeli, Arkom Teknik’nin hızlı servisiyle kombi sorunları yaşamaktan kurtuluyor.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.