Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

İzmit Baymak Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > İzmit Baymak Servisi

İzmit Baymak Servisi

03 Mart 2017 10:02
İzmit Baymak Servisi

İzmit’te yaşamaya yeni mi başlayacaksınız? İzmit’te güvenilir bir baymak servisi arıyorsunuz? Yeni eviniz için bir kombi mi almak istiyorsunuz? Kombi almak istiyor ancak güvenilir bir firmayı nereden bulurum diye mi düşünüyorsunuz? Baymak firması, İzmit bölgesinde yaşayan müşterileri için sadece satışta değil, özellikle satış sonrası süreçlerde her konu ile ilgili onlarla interaktif bir iletişim içindedir. Günü kurtarmaya yönelik değil, geleceğe dönük müşteri ilişkileri oluşturmayı hedefleyen İzmit Baymak Servisi, size ihtiyacınız olan hizmeti en kısa sürede profesyonel teknik ekibi ile sağlamaktadır.

İzmit Baymak Kombi, Klima Servisi

İzmit bölgesinde bizi diğer firmalardan bir değil kilometrelerce adım öne çıkaran özelliklerimiz şu şekilde sıralanabilir: İzmit Baymak Servisi firmamıza adım attığınız ilk andan itibaren karşılaşacağınız sıcak iletişim, Çağrı merkezinden satış ekibine hatta teknik ekibe kadar herkesin alanında üst düzey donanıma sahip olması, Her müşterimiz için özel ilgi gösterecek müşteri temsilcilerimizin bulunması, Kurumsal bir firmayı temsil etmenin bilincinde hareket eden ve size soru, talep, sorunlarınız olduğunda nasıl hitap etmesi gerektiğini bilen bir kadroya sahip olmamız, Talepte bulunmanıza gerek kalmadan sizin için kombinizin bakım zamanlarını takip eden ekip arkadaşlarımızın varlığı, Her zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezi elemanlarımız, İzmit Baymak Kombi Servisi olarak belirli dönemlerde firmamız tarafından aranarak ürün kullanımından memnuniyet seviyenizi kontrol edecek bir ekibimizin bulunması. Alışverişinizi yaptığınız anda sanki büyük bir aileye girmiş gibi hissederek ürünleriniz hakkında her konuda çekinmeden bilgi alabileceğiniz bir ekibe sahibiz. Asla geçiştirilmeden her sorunuza cevap bulabileceğiniz bir ekibimizin olması bizim için en büyük avantajlardan biri olmaktadır.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

  • Düşük fatura bedeli,
  • Daha düşük ısı ile gelen daha iyi performans,
  • Kaliteli ısınma olanağı,
  • Kombinizin kışın en iyi performans ile çalışması,

Kombi bakımı sırasında yapılan petek temizliği ile sıcak suyun peteklerde daha iyi dolanması gibi nedenlerden dolayı kombi bakımının her yıl kış girmeden önce izmit baymak servisi tarafından yapılması azami ölçüde önem taşımaktadır.

*İzmit Baymak Servisi sizin için gayet uygun bir ücret karşılığında yapan firmamız sizin büyük doğalgaz faturası bedelleri ödemenizin önüne geçmektedir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.