Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
X
HIZLI TEKLİF AL 02623311569

İzmit Klima Montajı

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

EN GÜVENİLİR KOMBİ VE KLİMA SERVİSİ

Anasayfa > İzmit Klima Montajı

İzmit Klima Montajı

07 Temmuz 2020 23:33
İzmit Klima Montajı

Klima montajı, yeni alınan klimaların, kullanım yerlerinde duvara asılı duruma getirilmesi işlemleridir. Klimaların düzenli çalışması için montajının doğru yapılması önemlidir. İzmit klima montajı servisi olarak montaj işlemleri alanında uzman klima ustaları tarafından yapılmaktadır. İzmit klima montajı hizmetleri veren servis olarak tüm müşterilerimize profesyonel hizmet veriyoruz. Montaj işlemlerimizde hem sıfır klimaların hem de önceden kullanılmış olan klimaların her türlü montajını gerçekleştiriyoruz. Montaj öncesinde, yer tespiti yapıyor ve kurulumun doğru yapılmasını sağlıyoruz.

Klima servisi

Klima servisi hizmetlerimizde, müşterilerimize ürün seçimi, montaj ve her türlü bakım hizmetlerini sunuyoruz. Montaj işlemleri için hizmet talep eden müşterilerimizin sahip oldukları klima modellerine göre montaj planlaması yapıyoruz. Montaj işlemlerinde, klima modeline göre farklı fiyat seçeneklerimiz vardır. Montaj öncesinde hem dış ünitenin hem de iç ünitenin takılacağı yerleri belirliyor ve iki ünite arasındaki bağlantıyı rahat yapabileceğimiz şekilde ayarlıyoruz. İki ünite arasındaki bağlantının sağlam olması, verimli çalışması açısından önemlidir.

Montaj işlemleri

Kocaeli; İzmit bölgesine verdiğimiz İzmit klima montajı servis hizmetlerimizde, klima montajı ustalarımız, her türlü iş güvenliği tedbirlerini aldıktan sonra işlemlerine yapmaya başlamaktadır. Klima montaj işlemlerini şu şekilde yapıyoruz;

  • Montajın yapılacağı yerin tespit edilmesi
  • Kullanım esnasında en kullanışlı yerin belirlenmesi
  • Belirlenen yerlere sabitleme vidalarının takılması
  • İç ünite ile dış ünite arası bakır boru bağlantısının yapılması ve boruların kamufle edilmesi
  • Bağlantı sonrası gerekli kontrollerin yapılması
  • Klimanın çalıştırılması ve ayarlarının yapılması

Bu işlemleri yaparak, montaj işlemini tamamlıyor, müşterilerimize çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Klima modellerine göre işlem süresi ve uygulanan yöntemler farklı olabiliyor.

Dengeli montaj

 Bazı kullanıcılar, yeni satın aldıkları veya başka yerden söktükleri klimaları kendileri monte etmeye çalışmaktadır. Klimalar, kurulum yapılırken dengeli kurulmalı ve çalışırken sarsıntı oluşturmamalıdır. Bağlantısı sağlam yapılmayan klimalar, çalışırken, gürültü çıkarmaya başlayacak, dengesiz olanlar, su damlatma sorunu oluşturacaktır. Montaj işleminin dengeli ve sağlam yapılabilmesi için her zaman usta desteği önemlidir. Klima servisi olarak, montaj ustalarımız ile her türlü klimanın montajını güvenli bir şekilde yapıyoruz. Klima montajları, duvara asma yöntemi ile yapıldığı için hiçbir zaman tek kişi tarafından yapılması mümkün değildir. Tüm detayları düşünerek, ekip halinde çalışıyor, montajların, güvenli, hızlı ve kaliteli yapılmasını sağlıyoruz.

Klima montaj ücretleri

Servisimiz tarafından verilen hizmet seçenekleri arasında klima montaj hizmetleri de bulunmaktadır. Montaj işlemlerinde, klima modeline ve montajın yapılacağı yere, klima sayısına göre montaj ücretlerimiz değişmektedir. Split klima, salon tipi klima, kaset tipi klima modellerinin her birisi için belirlediğimiz montaj ücretleri birbirinden farklıdır. Eski klima montaj işlemlerinde, bazı parçalara ihtiyaç duyulabilecektir. İhtiyaç duyulan ürünleri biz temin ediyor ve kullanılan parça türlerine ve miktarına göre malzeme ücreti belirliyoruz. Montaj öncesinde, müşterilerimize sıfır klima ya da eski klima ürünlerini görüyor ve fiyat tekliflerimizi veriyoruz. Büyük binalarda, dış ünitenin konulacağı yer önemlidir ve alınacak güvenlik tedbirleri sonrasında montaj işlemleri sağlam olarak yapılmaktadır.

Klima bakımları

Klima montaj işlemlerinden sonraki en önemli aşama klimanın verimli çalışabilmesi için klima bakımlarının yapılmasıdır. Sıfır klimalar için montaj sonrası kullanım yerine göre periyodik bakım zamanı belirliyoruz. Başka yerden sökülen ve yeni yerine takılan klimalar için montaj sonrasında tüm bakımlarının yapılmasını öneriyoruz. Müşterilerimizin talebine göre montaj ve bakım hizmetlerini birlikte veriyoruz. Montaj sonrasındaki kullanım süresi içerisinde, gerek periyodik bakım gerek arıza bakımlarının tamamını yine profesyonel kadromuzla güvenli bir şekilde yapıyoruz. Hizmetlerimizde, hem montaj hem de bakımların kaliteli yapılmasını amaçlıyoruz. Klima bakımının önemini anlattığımız, Klima Bakımınızı Yaptırmak İçin 15 Neden başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye deriz.

Demontaj işlemleri

Klima servis hizmetlerimizde, montaj ve bakım hizmetlerine demontaj hizmetlerini de ekliyoruz. Birçok kullanıcı, ev değişikliğinde ya da iş yeri değişikliklerinde, kullandıkları klimaların bulunduğu yerden sökülmesini ve yeni yerine takılmasını istemektedir. Klima demontaj işlemlerini veren bir ekip olarak her türlü klima modelinin kullanıldığı yerden güvenli sökülmesini sağlıyor ve yeni yerine montajını gerçekleştiriyor, her türlü bakımlarını yapıyoruz. Demontaj işlemlerinde, iş güvenliği her zaman önceliğimizdir ve müşteri memnuniyeti ile hizmetlerimizi yerine getiriyoruz. Servis hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, haftanın her günü servis numaralarımızı arayabilir ve yardım talebinde bulunabilirler. Demontaj işlemleri için her zaman uzman ekiplerimizi görevlendiriyor ve klimaların hem güvenli hem de verimli kullanılmasını sağlıyoruz.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.