Kadıköy Mah. Güvercin Sok. No:6/B İzmit/Kocaeli

İzmit Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ, KLİMA SERVİSİ TAMİR VE BAKIMI

Anasayfa > İzmit Klima Servisi

İzmit Klima Servisi

İzmit Klima Servisi

İzmit Klima Servisi, Klima tamir ve onarım, bakım, montaj, söküm, arıza tespiti, teknik destek gibi tüm iş ve işlemleriniz için İzmit klima servisi hizmetinizdedir. Hem sıcak hem de soğuk günlerde kullanılabilecek bu cihaz hassa bakım ve tamirat gerektiren bir cihazdır. Onun için uzman eller vasıtasıyla tüm iş ve işlemleri gerçekleştirilmelidir. İzmit klima servisi sayesinde yetkili bir el vasıtasıyla tüm işlemleri dört dörtlük şekilde giderilmektedir. Bakım ve tamirat işleri dışarıdan kolay görünse de yetkili ve iyi bir klima servisi tarafından halledilmesi önem arz eden bir konudur. Bakımı yapılan bir servis çok daha uzun ömürlü hale gelecek ve verimli çalışacaktır.

İzmit Klima Servisi

Klima Servisi seçiminde çok dikkatli olmalısınız aksi takdirde daha fazla sorunla karşılaşmanız kaçınılmazdır. Klima servisimiz çeşitli gazlar yardımıyla havayı ısıtan ve soğutan cihazlara en iyi hizmetleri vermeye devam etmektedir. Bu tür bir cihazın kullandığı gaz miktarı azaldıkça ısıtma ve soğutma sistemlerinin kapasitelerinde azalmalar görülür. Elbette bunun sonucunda daha çok çalışıp daha az soğuturlar ve hem de yeterli konfor sağlayamaz hem de daha çok elektrik tüketirler. Servisimiz, zamanla tıkanan filtrelerin genel bakım ve temizliği için gerekli işlemleri yaparak tıkanmaların önüne geçer. Çünkü tıkalı bir filtreye sahip klima üflemeye yapmayarak gerekli işlemi yerine getiremeyecektir. Böylece de yeterli ve verimli ısıtma ve soğutma işlemini gerçekleştiremeyecektir.

Klima servisi hizmetlerimizde, müşterilerimize ürün seçimi, montaj ve her türlü bakım hizmetlerini sunuyoruz. Montaj işlemleri için hizmet talep eden müşterilerimizin sahip oldukları klima modellerine göre montaj planlaması yapıyoruz. Montaj işlemlerinde, klima modeline göre farklı fiyat seçeneklerimiz vardır. Montaj öncesinde hem dış ünitenin hem de iç ünitenin takılacağı yerleri belirliyor ve iki ünite arasındaki bağlantıyı rahat yapabileceğimiz şekilde ayarlıyoruz. İki ünite arasındaki bağlantının sağlam olması, verimli çalışması açısından önemlidir.

İzmit Klima Montaj Servisi

Yaz- kış verimli ve tasarruflu bir klima kullanımı için İzmit klima montajı servisimiz hem klima seçiminde hem de montajında gerekli desteği müşterilerine vermeye devam etmektedir. Hem ısınma da hem de soğutmada iyi performanslı bir klima konforunuz için gereklidir. Bir klimanın doğru montajı ve bakımı yapılırsa da en ideale klimaya sistemini ulaşılmış olur. Servisimiz klima seçiminde kullanıcılar için gerekli bilgileri detay şekilde her zaman vurgulamaktadır. Bu kapsamda mekanın soğutma ve ısıtma ihtiyacına göre klima tercihi yapılmalı, enerji tasarruflu ve düşük ses seviyeli klimalar seçilmeli, mekana uygun kapasitede bir klima cihazı kullanılmalı, doğru filtreler kullanılmalıdır. Tüm bu seçim kriterleri yerine getirildikten sonra doğru montaj ve bakımla iyi performansta çalışan bir klimaya kavuşulmuş olur. Tecrübeli ekibimizin doğru yere yaptığı monte işlemi ile ilk baştan klimaların düzgün çalışmasını sağlamış olacaktır. Ayrıca düzenli bir bakım ile de klimalar ilk günkü performansı ile çalışacaktır. Böylece enerji verimliliği yüksek bir klima sayesinde konforlu bir ortam sağlanarak hayat kalitesi artırılmış olacaktır.

Kocaeli; İzmit bölgesine verdiğimiz İzmit klima montajı servis hizmetlerimizde, klima montajı ustalarımız, her türlü iş güvenliği tedbirlerini aldıktan sonra işlemlerine yapmaya başlamaktadır. Klima montaj işlemlerini şu şekilde yapıyoruz;

  • Montajın yapılacağı yerin tespit edilmesi
  • Kullanım esnasında en kullanışlı yerin belirlenmesi
  • Belirlenen yerlere sabitleme vidalarının takılması
  • İç ünite ile dış ünite arası bakır boru bağlantısının yapılması ve boruların kamufle edilmesi
  • Bağlantı sonrası gerekli kontrollerin yapılması
  • Klimanın çalıştırılması ve ayarlarının yapılması

Bu işlemleri yaparak, montaj işlemini tamamlıyor, müşterilerimize çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Klima modellerine göre işlem süresi ve uygulanan yöntemler farklı olabiliyor.

Klima montaj ücretleri

Servisimiz tarafından verilen hizmet seçenekleri arasında klima montaj hizmetleri de bulunmaktadır. Montaj işlemlerinde, klima modeline ve montajın yapılacağı yere, klima sayısına göre montaj ücretlerimiz değişmektedir. Split klima, salon tipi klima, kaset tipi klima modellerinin her birisi için belirlediğimiz montaj ücretleri birbirinden farklıdır. Eski klima montaj işlemlerinde, bazı parçalara ihtiyaç duyulabilecektir. İhtiyaç duyulan ürünleri biz temin ediyor ve kullanılan parça türlerine ve miktarına göre malzeme ücreti belirliyoruz. Montaj öncesinde, müşterilerimize sıfır klima ya da eski klima ürünlerini görüyor ve fiyat tekliflerimizi veriyoruz. Büyük binalarda, dış ünitenin konulacağı yer önemlidir ve alınacak güvenlik tedbirleri sonrasında montaj işlemleri sağlam olarak yapılmaktadır.

Klima Demontaj işlemleri

Klima servis hizmetlerimizde, montaj ve bakım hizmetlerine demontaj hizmetlerini de ekliyoruz. Birçok kullanıcı, ev değişikliğinde ya da iş yeri değişikliklerinde, kullandıkları klimaların bulunduğu yerden sökülmesini ve yeni yerine takılmasını istemektedir. Klima demontaj işlemlerini veren bir ekip olarak her türlü klima modelinin kullanıldığı yerden güvenli sökülmesini sağlıyor ve yeni yerine montajını gerçekleştiriyor, her türlü bakımlarını yapıyoruz. Demontaj işlemlerinde, iş güvenliği her zaman önceliğimizdir ve müşteri memnuniyeti ile hizmetlerimizi yerine getiriyoruz. Servis hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, haftanın her günü servis numaralarımızı arayabilir ve yardım talebinde bulunabilirler. Demontaj işlemleri için her zaman uzman ekiplerimizi görevlendiriyor ve klimaların hem güvenli hem de verimli kullanılmasını sağlıyoruz.

Bazı kullanıcılar, yeni satın aldıkları veya başka yerden söktükleri klimaları kendileri monte etmeye çalışmaktadır. Klimalar, kurulum yapılırken dengeli kurulmalı ve çalışırken sarsıntı oluşturmamalıdır. Bağlantısı sağlam yapılmayan klimalar, çalışırken, gürültü çıkarmaya başlayacak, dengesiz olanlar, su damlatma sorunu oluşturacaktır. Montaj işleminin dengeli ve sağlam yapılabilmesi için her zaman usta desteği önemlidir. Klima servisi olarak, montaj ustalarımız ile her türlü klimanın montajını güvenli bir şekilde yapıyoruz. Klima montajları, duvara asma yöntemi ile yapıldığı için hiçbir zaman tek kişi tarafından yapılması mümkün değildir. Tüm detayları düşünerek, ekip halinde çalışıyor, montajların, güvenli, hızlı ve kaliteli yapılmasını sağlıyoruz.

İzmit Klima Bakım Servisi

Klima montaj işlemlerinden sonraki en önemli aşama klimanın verimli çalışabilmesi için klima bakımlarının yapılmasıdır. Sıfır klimalar için montaj sonrası kullanım yerine göre periyodik bakım zamanı belirliyoruz. Başka yerden sökülen ve yeni yerine takılan klimalar için montaj sonrasında tüm bakımlarının yapılmasını öneriyoruz. Müşterilerimizin talebine göre montaj ve bakım hizmetlerini birlikte veriyoruz. Montaj sonrasındaki kullanım süresi içerisinde, gerek periyodik bakım gerek arıza bakımlarının tamamını yine profesyonel kadromuzla güvenli bir şekilde yapıyoruz. Hizmetlerimizde, hem montaj hem de bakımların kaliteli yapılmasını amaçlıyoruz. Klima bakımının önemini anlattığımız, Klima Bakımınızı Yaptırmak İçin 15 Neden başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye deriz.

Hayatımızın her alanında kullanılan klimaların bakımı İzmit klima bakımı servisimiz ile garantili şekilde halledilmektedir. En uygun fiyatlara en kısa sürelerde bakımı yapılan klimalar bakım konusunda yazın sıcaktan kışın ise soğuktan kullanıcılara destek olmaya devam etmektedir. İzmit klima bakımı konseptinde yapılan tüm bakımlarla klimalar en ideal çalışma performansına kavuşturulmaktadır. Tersi bir durumda bakımı yapılmayan bir klima sistemi elektrik arızaları, filtre arızaları, ve basınç arızaları nedeniyle tehlikeli durumlara yol açabilir. Klima servisi dahilinde sistemin tüm parçaları kontrol edilerek en ideal yapıya ulaştırılır. Hem iç ünite hem dış ünite ve hem de bağlantılar gözden geçirilerek tüm yıl boyunca iyi bir klima performansına kavuşursunuz. Yılda iki defa bakım yaptırmak ise en ideal bir bakım periyodudur.

İzmit Klima Tamir Servisi

İklimlendirme sisteminin arızaları klima tamircisi servisi ile en iyi şekilde çözülmektedir. Arıza şekli bir kart arızası ise kart yerinde sökülerek yerine yeni bir kart monte edilip denenebilir. Buradan yola çıkılarak kart arızası ve kartta yapılabilecek bir parça söz konusu ise hemen tamiratı giderilir. Klima arızalarında özellikle iç ünite kaynaklı arızalar en hassas şekilde profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı bir şekilde halledilmektedir. Klima arızalarının tamiratında önemli olan konularında başında arızanın en uygun şekilde en uygun parça ile halledilmesidir. O yüzden tamiratı gerçekleştiren teknisyenin tecrübeli ve bilgili olması çok önemlidir. İzmit klima tamiri servisimiz kapsamında çalışan tüm çalışanlar tamirat konusunda yetkin ve etkindir. Servis kapsamında drenaj boruları ve sistemin tamamı mutlaka gözden geçirilir. Yani sadece bir iç ünite ya da dış ünite kaynaklı arıza değil birinde bir arıza tamiratı yapılsa da diğer bölümler mutlaka kontrol edilir.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.