Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli
HIZLI TEKLİF AL 02623311569

İzmit Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

EN GÜVENİLİR KOMBİ VE KLİMA SERVİSİ

Anasayfa > İzmit Klima Servisi

İzmit Klima Servisi

04 Nisan 2020 01:07
İzmit Klima Servisi

Klima tamir ve onarım, bakım, montaj, söküm, arıza tespiti, teknik destek gibi tüm iş ve işlemleriniz için İzmit klima servisi hizmetinizdedir. Hem sıcak hem de soğuk günlerde kullanılabilecek bu cihaz hassa bakım ve tamirat gerektiren bir cihazdır. Onun için uzman eller vasıtasıyla tüm iş ve işlemleri gerçekleştirilmelidir. İzmit klima servisi sayesinde yetkili bir el vasıtasıyla tüm işlemleri dört dörtlük şekilde giderilmektedir. Bakım ve tamirat işleri dışarıdan kolay görünse de yetkili ve iyi bir klima servisi tarafından halledilmesi önem arz eden bir konudur. Bakımı yapılan bir servis çok daha uzun ömürlü hale gelecek ve verimli çalışacaktır.

İzmit Klima Servisi

Klima Servisi seçiminde çok dikkatli olmalısınız aksi takdirde daha fazla sorunla karşılaşmanız kaçınılmazdır. Klima servisimiz çeşitli gazlar yardımıyla havayı ısıtan ve soğutan cihazlara en iyi hizmetleri vermeye devam etmektedir. Bu tür bir cihazın kullandığı gaz miktarı azaldıkça ısıtma ve soğutma sistemlerinin kapasitelerinde azalmalar görülür. Elbette bunun sonucunda daha çok çalışıp daha az soğuturlar ve hem de yeterli konfor sağlayamaz hem de daha çok elektrik tüketirler. Servisimiz, zamanla tıkanan filtrelerin genel bakım ve temizliği için gerekli işlemleri yaparak tıkanmaların önüne geçer. Çünkü tıkalı bir filtreye sahip klima üflemeye yapmayarak gerekli işlemi yerine getiremeyecektir. Böylece de yeterli ve verimli ısıtma ve soğutma işlemini gerçekleştiremeyecektir.

İzmit Klima Montaj Servisi

Yaz- kış verimli ve tasarruflu bir klima kullanımı için İzmit klima montajı servisimiz hem klima seçiminde hem de montajında gerekli desteği müşterilerine vermeye devam etmektedir. Hem ısınma da hem de soğutmada iyi performanslı bir klima konforunuz için gereklidir. Bir klimanın doğru montajı ve bakımı yapılırsa da en ideale klimaya sistemini ulaşılmış olur. Servisimiz klima seçiminde kullanıcılar için gerekli bilgileri detay şekilde her zaman vurgulamaktadır. Bu kapsamda  mekanın soğutma ve ısıtma ihtiyacına göre klima tercihi yapılmalı, enerji tasarruflu ve düşük ses seviyeli klimalar seçilmeli, mekana uygun kapasitede bir klima  cihazı kullanılmalı, doğru filtreler kullanılmalıdır. Tüm bu seçim kriterleri yerine getirildikten sonra doğru montaj ve bakımla iyi performansta çalışan bir klimaya kavuşulmuş olur. Tecrübeli ekibimizin doğru yere yaptığı monte işlemi ile ilk baştan klimaların düzgün çalışmasını sağlamış olacaktır. Ayrıca düzenli bir bakım ile de klimalar ilk günkü performansı ile çalışacaktır. Böylece enerji verimliliği yüksek bir klima sayesinde konforlu bir ortam sağlanarak hayat kalitesi artırılmış olacaktır.

İzmit Klima Bakım Servisi

Hayatımızın her alanında kullanılan klimaların bakımı İzmit klima bakımı servisimiz ile garantili şekilde halledilmektedir. En uygun fiyatlara en kısa sürelerde bakımı yapılan klimalar bakım konusunda yazın sıcaktan kışın ise soğuktan kullanıcılara destek olmaya devam etmektedir. İzmit klima bakımı konseptinde yapılan tüm bakımlarla klimalar en ideal çalışma performansına kavuşturulmaktadır. Tersi bir durumda bakımı yapılmayan bir klima sistemi elektrik arızaları, filtre arızaları,  ve basınç arızaları nedeniyle tehlikeli durumlara yol açabilir. Klima servisi dahilinde sistemin tüm parçaları kontrol edilerek en ideal yapıya ulaştırılır. Hem iç ünite hem dış ünite ve hem de bağlantılar gözden geçirilerek tüm yıl boyunca iyi bir klima performansına kavuşursunuz. Yılda iki defa bakım yaptırmak ise en ideal bir bakım periyodudur.

İzmit Klima Tamir Servisi

İklimlendirme sisteminin arızaları klima tamir servisimiz ile en iyi şekilde çözülmektedir. Arıza şekli bir kart arızası ise kart yerinde sökülerek yerine yeni bir kart monte edilip denenebilir. Buradan yola çıkılarak kart arızası ve kartta yapılabilecek bir parça söz konusu ise hemen tamiratı giderilir. Klima arızalarında özellikle iç ünite kaynaklı arızalar en hassas şekilde profesyonel ekibimiz sayesinde hızlı bir şekilde halledilmektedir. Klima arızalarının tamiratında önemli olan konularında başında arızanın en uygun şekilde en uygun parça ile halledilmesidir. O yüzden tamiratı gerçekleştiren teknisyenin tecrübeli ve bilgili olması çok önemlidir. İzmit klima tamiri servisimiz kapsamında çalışan tüm çalışanlar tamirat konusunda yetkin ve etkindir. Servis kapsamında drenaj boruları ve sistemin tamamı mutlaka gözden geçirilir. Yani sadece bir iç ünite ya da dış ünite kaynaklı arıza değil birinde bir arıza tamiratı yapılsa da diğer bölümler mutlaka kontrol edilir.

YORUM YAPIN

BENZER YAZILAR

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.