Size bir telefon kadar yakınız
0 262 331 15 69
Dil Seçin
trende

İzmit Kombi ve Klima Bakım

İzmit Kombi ve Klima Bakım Servisi

Kocaeli İzmit Kombi ve Klima Servis, Bakım ve Tamir Hizmetleri

Günlük yaşamda gerekli olan ısınma, sıcak su, ateş gibi ihtiyaçları özel bir istemle kombilerle sağlayabilirsiniz. İzmit Kombi ve Klima Bakım farklı marka ve modelleri olan, donanım özellikleri açısından farklılıklar gösteren bu cihazlar üç yolu bir vana ile 3 farklı çeşit hizmeti sağlarlar. Ayrıca kendi içlerinde de marka- model gözetmeksizin yoğuşmalı, bacalı ve hermetik şeklinde ayrılmaktadır. Donanım açısından en iyi olan ve yüksek performanslı kombi çeşitleri yoğuşmalı olanlardır. Ancak bacalı ve hermetik de çok yaygın biçimde kullanılır. Kombi cihazının kısaca çalışma sistemine bakılırsa, bir ana cihaz ve bu cihazın bağlı olduğu daire içi tesisat le, ana cihazın doğal gaz hattı ile bağlantısı şeklinde kabaca söylenebilir.  Cihazdaki mekanizma peteklerde devamlı sıcak su döngüsü sağlar ve ısıtma meydana gelir aynı şekilde dönüştürücünün var olan gazı ilgili birime iletmesi sonrasında da gaz ve sıcak su kullanımı mümkün hale gelir. Ancak her sene kombinizin bakımını yaptırmak gerekiyor. Faturaların çok yüksek gelmemesi, cihaz veriminin düşmemesi için bu gerekir. Kocaeli Kombi Tamiri  ihtiyacınız olduğunda ya da sadece bakım için de başvurularınızı firmamıza güvenle yapabilirsiniz.

Kombilerin en önemli bölümlerinden olan petekler her dönem temizliğe ihtiyaç duyar. Bunun nedeni içinde su akışının beraberinde tortu oluşturması, kombi içindeki küçük parçaların zamanla artması ve peteklerin bir bölümünde ısıtmama sorunlarının baş göstermesidir. Bu durum faturalarınıza da yansıyacaktır.  Petek Temizleme İzmit firmasına başvuru yaparak ihtiyacınız olan temizlik ve bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Peteklerin içindeki kirlerin alınması için özel makine kullanılmaktadır. Bu sayede etrafa zarar gelmeden temizlik yapılır.

Kombiler kadar iklimlendirme konusunda öneme sahip bir diğer cihaz klimalardır. Daha sade bir sistem olan kombiler, iç mekânın dilediğiniz derecede kalmasını sağlar etkili bir iklimlendirme yöntemidir. Bu sistemlerin de her sene filtrelerinde temizlik gerekmektedir. İçinde bulunduğunuz havanın daha temiz olması adına İzmit Arçelik Klima Servisi ile etkileşime geçerek temizlik, tamir gibi beklentilerinize çözüm bulabilirsiniz. Tüm ekipmanlar firmamız tarafından sağlanır. Bunun dışında sorularınız ve diğer konular için dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.